Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • locked-in price
    Bowl & Basket Granulated Sugar, 4 lb
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.75/lb
    was $3.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price | Limit 4
    Bowl & Basket Light Brown Sugar, 32 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.99
    $1.00/lb
    was $2.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 3 for $5.00
    Betty Crocker Rich & Creamy Milk Chocolate Frosting, 16 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    Low Sodium
    Kosher

    Open Product Description
    $1.99
    $0.12/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • McCormick Ground Ginger, 0.7 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Vegan

    Open Product Description
    $7.19
    $10.27/oz
  • On Sale! Limit 4
    Organic Hive Honey, 12 oz
    Sponsored
    Organic
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.99
    $0.67/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Local Hive Northeast Honey Blend, 16 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $9.99
    $0.62/oz
    was $12.39
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Bowl & Basket Evaporated Milk, Leche Evaporada, 12 fl oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.29
    $0.11/fl oz
    was $1.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 4 for $5.00
    Duncan Hines Chewy Fudge Brownie Mix Family Size, 18.3 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Kosher

    Open Product Description
    $1.25
    $0.00/g
    was $2.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price | Limit 4
    Bowl & Basket 100% Pure Pumpkin, 15 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.19
    $0.08/oz
    was $1.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 4 for $5.00
    Duncan Hines Milk Chocolate Brownie Mix Family Size, 18 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Kosher

    Open Product Description
    $1.25
    $0.07/oz
    was $2.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Truvia Sweet Complete Brown Calorie-Free Sweetener with Stevia Leaf Extract and Erythritol, 14 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $6.99
    $0.50/oz
    was $8.79
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Magnolia Sweetened Condensed Milk, 14oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.39
    $0.24/oz
  • Nestlé Carnation Evaporated Milk, 12 fl oz
    Gluten Free
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.19
    $0.18/fl oz
  • 4 for $5.00
    Duncan Hines Signature Perfectly Moist Spice Cake Mix, 15.25 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.25
    $0.08/oz
    was $2.69
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Goya Piloncillo Panela Brown Cane Sugar, 1 lb
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $2.79
    $0.17/oz
  • On Sale!
    Betty Crocker Favorites Butter Recipe Yellow Super Moist Cake Mix, 13.25 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.69
    $0.13/oz
    was $1.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price
    Bowl & Basket Double Acting Baking Powder, 8.1 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.49
    $0.18/oz
    was $2.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price
    Bowl & Basket Pure Baking Soda, 16 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $0.79
    $0.05/oz
    was $1.19
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price | Limit 4
    Bowl & Basket Pre-Sifted Bleached Enriched All Purpose Flour, 5 lb
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.40/lb
    was $2.39
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Fisher Chef's Naturals Pecan Halves, 10 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $0.45/oz
    was $7.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Pillsbury Moist Supreme Golden Butter Cake Mix, 15.25 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.49
    $0.10/oz
    was $1.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 4 for $5.00
    Duncan Hines Dark Chocolate Fudge Brownie Mix Family Size, 18.2 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Kosher

    Open Product Description
    $1.25
    $0.07/oz
    was $2.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 4 for $5.00
    Duncan Hines Perfectly Moist Classic Yellow Cake Mix, 15.25 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.25
    $0.08/oz
    was $2.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 4 for $5.00
    Duncan Hines Perfectly Moist Devil's Food Cake Mix, 15.25 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.25
    $0.08/oz
    was $2.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price | Limit 4
    Bowl & Basket Semi-Sweet Chocolate Chips, 12 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.99
    $0.25/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Jell-O Vanilla Instant Pudding & Pie Filling Family Size, 5.1 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.19
    $0.43/oz
  • 3 for $5.00
    Betty Crocker Rich & Creamy Vanilla Frosting, 16 oz
    Gluten Free
    Low Sodium
    Kosher

    Open Product Description
    $1.99
    $0.12/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Paradise Whole Candied Red Cherries, 16 oz

    Open Product Description
    $9.99
    $0.62/oz
    was $10.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Jell-O Classic Cheesecake Dessert Kit, 11.1 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.39
    $0.49/oz
  • Pillsbury Moist Supreme Creamy Almond Cake Mix, 15.25 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.29
    $0.15/oz
  • 4 for $3.00
    JIFFY Corn Muffin Mix, 8.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.75
    $0.09/oz
    was $0.89
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Diamond of California Chopped Walnuts, 8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz
    was $5.59
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Fisher Chef's Naturals Chopped Walnuts, 10 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $0.45/oz
    was $7.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Wilton Jumbo Muffin Baking Cups, 50 count

    Open Product Description
    $2.99
    $0.06 each
  • Bob's Red Mill Gluten Free 1 to 1 Baking Flour, 64 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $14.99
    $0.23/oz
  • Goya Enriched Rice Flour, 24 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.59
    $0.11/oz