Filter Results

Departments

Brand

Brand

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Bowl & Basket Multigrain Rice Cakes, 4.9 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.19
    $0.65/oz
  • Drizzilicious French Toast Rice Cake Bites, 4 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $3.79
    $0.95/oz
  • Quaker Protein Rice Crisps Tangy Barbecue, 2.6 Oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.69
    $1.42/oz
  • Quaker Protein Rice Crisps Chocolate Caramel 2.6 Oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.69
    $1.42/oz
  • Quaker Rice Cakes Everything 5.9 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.68/oz
  • 2 for $7.00
    Like Air Minis! Birthday Cake Flavored Drizzled Rice Cakes, 4 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $3.99
    $1.00/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 2 for $7.00
    Like Air Minis! Cinnamon Bun Flavored Drizzled Rice Cakes, 4 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $1.00/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Quaker Rice Cakes Chocolate 7.23 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.61/oz
  • Drizzilicious Salted Caramel Rice Cake Bites, 4 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $3.79
    $0.95/oz
  • Quaker Rice Cakes Caramel Chocolate Chip 7.4 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.54/oz
  • Drizzilicious Pumpkin Spice Rice Cake Bites, 4 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.49
    $0.87/oz
  • Bowl & Basket Salt Free Rice Cakes, 4.9 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.19
    $0.65/oz
  • Drizzilicious S'mores, Birthday Cake and Cookies & Cream Rice Cake Bites, 0.74 oz, 12 count

    Open Product Description
    $10.99
    $1.24/oz
  • Be In Your Element Organic Milk Chocolate Dipped Rice Cakes, 3.5 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.59
    $1.60/oz
  • Quaker Rice Crisps Caramel 7.04 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.79
    $0.68/oz
  • Lundberg Family Farms Lightly Salted Brown Rice Cakes, 7.1 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.69
    $0.55/oz
  • Lundberg Family Farms Thin Stackers Brown Rice Lightly Salted Puffed Grain Cakes, 24 count, 6 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.69
    $0.94/oz
  • Quaker Rice Crisps Cheddar 6.06 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.79
    $0.79/oz
  • 2 for $7.00
    Like Air Minis! Cookie Dough Flavored Drizzled Rice Cakes, 4 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $1.00/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Quaker Caramel Rice Cakes, 6.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.61/oz
  • Quaker Lightly Salted Rice Cakes, 4.47 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.89/oz
  • Quaker Rice Cakes Apple Cinnamon 6.53 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.61/oz
  • Quaker Rice Cakes White Cheddar Naturally & Artificially Flavored 5.50 Oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $3.99
    $0.73/oz
  • QUAKER Salt Free Rice Cakes, 4.47 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.89/oz
  • Drizzilicious Cookies & Cream Rice Cake Bites, 4 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.79
    $0.95/oz
  • Drizzilicious Lemon Mini Rice Cake Bites, 4 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $3.79
    $0.95/oz
  • Drizzilicious S'mores Rice Cake Bites, 4 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.79
    $0.95/oz
  • Drizzilicious Very Berry Rice Cake Bites, 4 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $3.79
    $0.95/oz
  • Quaker Rice Cakes Tomato & Basil 6.1 Oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $3.99
    $0.65/oz
  • Quaker Rice Crisps Caramel 3.52 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.69
    $1.05/oz
  • Quaker Rice Crisps Chocolate 3.52 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.69
    $1.05/oz