Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Bugles Original Flavor Crispy Corn Snacks, 7.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.49
    $0.47/oz
  • Herr Foods Inc. Honey BBQ Potato Chips, 1 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $0.75
    $0.75/oz
  • Popchips Sea Salt Popped Potato Snack, 5 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.79
    $0.96/oz
  • Popchips Sour Cream & Onion Flavored Popped Potato Snack, 5 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $4.79
    $0.96/oz
  • Popchips BBQ Flavored Popped Potato Snack, 5 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $4.79
    $0.96/oz
  • Doritos Tortilla Chips Nacho Cheese Flavored 9 1/4 Oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.43/oz
  • Doritos Tortilla Chips Nacho Cheese Flavored 1 Oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.66
    $0.66/oz
  • Doritos Tortilla Chips Nacho Cheese Flavored 14 1/2 Oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.40/oz
  • HERR'S Sour Cream & Onion Flavored Potato Chips, 7 3/4 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.99
    $0.64/oz
  • Lay's Potato Chips Classic 8 Oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.29
    $0.54/oz
  • Cheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks Regular 1 Oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.66
    $0.66/oz
  • Chex Mix Traditional Savory Snack Mix, 8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.49
    $0.44/oz
  • Pringles Sour Cream & Onion Flavored Potato Crisps, 5.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.29
    $0.42/oz
  • Tostitos Cantina Tortilla Chips Traditional Yellow Corn 11 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.39/oz
  • Herr's Smoked Barbecue Flavored Pork Rinds, 3 3/4 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.92/oz
  • Herr's Onion Flavored Rings, 2 1/8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.69
    $1.26/oz
  • Herr's Baked Cheese Curls, 8 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.69
    $0.57/oz
  • HERR'S Crisp 'n Tasty Potato Chips, 8 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.62/oz
  • Herr Foods Inc. Ketchup Potato Chips, 1 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $0.75
    $0.75/oz
  • Herr's Foods Inc. Sour Cream and Onion Potato Chips, 1 oz

    Open Product Description
    $0.75
    $0.75/oz
  • Fritos Corn Chips The Original 1 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.66
    $0.66/oz
  • Doritos Tortilla Chips Spicy Sweet Chili Flavored 14 1/2 Oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.40/oz
  • Doritos Tortilla Chips Cool Ranch Flavored 1 Oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.66
    $0.66/oz
  • HERR'S Honey BBQ Flavored Potato Chips, 7 3/4 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.99
    $0.64/oz
  • HERR'S Red Hot Potato Chips, 7.75 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.64/oz
  • HERR'S Ripples Potato Chips, 8 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.62/oz
  • Bowl & Basket Original Wavy Potato Chips, 8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.99
    $0.25/oz
  • Food Should Taste Good Sweet Potato Tortilla Chips, 5.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.49
    $0.63/oz
  • Doritos Tortilla Chips Spicy Nacho Flavored 9 1/4 Oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.43/oz
  • HERR'S Lightly Salted Potato Chips, 8 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.62/oz
  • Herr's Single Serve Bags Multi Pack, 1 oz, 18 count

    Open Product Description
    $13.99
    $0.78/oz
  • Lay's Potato Chips Salt & Vinegar 12 1/2 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.79
    $0.46/oz
  • Wise Golden Potato Onion & Garlic Potato Chips, 7.5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.79
    $0.64/oz