Filter Results

Departments

Brand

Brand

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Bowl & Basket Rotisserie Chicken, Whole - Sold Hot, 33 oz

    Open Product Description
    $7.99
    $0.24/oz
  • Bowl & Basket Dark Fried Chicken, 8 Piece - Sold Hot, 26 oz

    Open Product Description
    $8.99
    $0.35/oz
  • Bowl & Basket Mixed Fried Chicken, 8 Piece - Sold Hot, 24 oz

    Open Product Description
    $10.99
    $0.46/oz
  • Bowl & Basket Plain Chicken Wings - Sold Hot

    Open Product Description
    $9.99 avg/ea
    $9.99/lb
    Final cost based on weight
  • Bowl & Basket Dark Fried Chicken, 4 Piece - Sold Hot, 12 oz

    Open Product Description
    $4.99
    $0.42/oz
  • Bowl & Basket Mixed Fried Chicken, 4 Piece - Sold Hot, 12 oz

    Open Product Description
    $5.99
    $0.50/oz
  • Bowl & Basket Mixed Fried Chicken, 8 Piece - Sold Cold, 24 oz

    Open Product Description
    $10.99
    $0.46/oz
  • Bowl & Basket Pollo Asado Rotisserie Chicken - Sold Hot, 33 oz

    Open Product Description
    $7.99
    $0.24/oz
  • Bowl & Basket BBQ Chicken Wings - Sold Hot

    Open Product Description
    $9.99 avg/ea
    $9.99/lb
    Final cost based on weight
  • Store Prepared Jerk Fire Grilled Wings - Sold Hot

    Open Product Description
    $7.87 avg/ea
    $0.56/oz
    Final cost based on weight
  • Bowl & Basket Roasted Leg Quarter - Sold Hot, 11 oz

    Open Product Description
    $2.99
    $0.27/oz
  • Bowl & Basket Mixed Fried Chicken, 4 Piece - Sold Cold, 12 oz

    Open Product Description
    $5.99
    $0.50/oz
  • Bowl & Basket Dark Fried Chicken, 8 Piece - Sold Cold, 26 oz

    Open Product Description
    $8.99
    $0.35/oz
  • Store Prepared Half Fire Grilled Jerk Chicken - Sold Cold, 15 oz

    Open Product Description
    $5.99
    $0.40/oz
  • Bowl & Basket Buffalo Chicken Wings - Sold Hot

    Open Product Description
    $9.99 avg/ea
    $9.99/lb
    Final cost based on weight
  • Bowl & Basket Breaded Chicken Tenders - Sold Cold

    Open Product Description
    $9.99 avg/ea
    $9.99/lb
    Final cost based on weight
  • Bowl & Basket BBQ Chicken Wings - Sold Cold

    Open Product Description
    $9.99 avg/ea
    $9.99/lb
    Final cost based on weight
  • Bowl & Basket Rotisserie Chicken, Whole - Sold Cold, 33 oz

    Open Product Description
    $7.99
    $0.24/oz
  • Bowl & Basket Buffalo Chicken Wings - Sold Cold

    Open Product Description
    $9.99 avg/ea
    $9.99/lb
    Final cost based on weight
  • Bowl & Basket Buffalo Chicken Wings - Sold Cold

    Open Product Description
    $9.99 avg/ea
    $9.99/lb
    Final cost based on weight
  • Store Prepared BBQ Chicken Tenders - Sold Cold

    Open Product Description
    $9.99 avg/ea
    $9.99/lb
    Final cost based on weight
  • Bowl & Basket Buffalo Chicken Tenders - Sold Cold

    Open Product Description
    $9.99 avg/ea
    $9.99/lb
    Final cost based on weight
  • Bowl & Basket Breaded Chicken Tenders - Sold Cold

    Open Product Description
    $9.99
    $9.99/lb
  • Bowl & Basket Dark Fried Chicken, 4 Piece - Sold Cold, 12 oz

    Open Product Description
    $4.99
    $0.42/oz
  • Store Prepared BBQ Rotisserie Chicken, Half - Sold Cold, 12 oz

    Open Product Description
    $2.99
    $0.25/oz
  • Store Prepared Hot Honey Chicken Tenders - Sold Cold

    Open Product Description
    $9.99 avg/ea
    $9.99/lb
    Final cost based on weight