Filter Results

Departments

Brand

Brand

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • ShopRite Scented Cat Litter, 20 lb

    Open Product Description
    $6.99
    $0.35/lb
  • ShopRite Scented Cat Litter, 20 lb

    Open Product Description
    $6.99
    $0.35/lb
  • ShopRite Scented Cat Litter, 20 lb

    Open Product Description
    $6.99
    $0.35/lb
  • Arm & Hammer Cat Litter Deodorizer with Baking Soda, 20 oz

    Open Product Description
    $3.29
    $0.16/oz
  • On Sale! Limit 4
    Cat's Pride Unscented Health Monitor Ultra Micro Crystals Non-Clumping Litter, 5 lb
    Sponsored

    Open Product Description
    $13.99
    $2.80/lb
    was $15.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Cat's Pride Unscented Health Monitor Ultra Micro Crystals Non-Clumping Litter, 5 lb
    Sponsored

    Open Product Description
    $13.99
    $2.80/lb
    was $15.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Cat's Pride Unscented Health Monitor Ultra Micro Crystals Non-Clumping Litter, 5 lb
    Sponsored

    Open Product Description
    $13.99
    $2.80/lb
    was $15.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Cat's Pride Ultraclean Low Tracking Unscented Multi-Cat Clumping Litter, 15 lb
    Sponsored

    Open Product Description
    $11.19
    $0.75/lb
  • Cat's Pride Unscented Total Odor Control Multi-Cat Clumping Litter, 15 lb
    Sponsored

    Open Product Description
    $9.99
    $0.67/lb
  • Arm & Hammer Super Scoop Clumping Litter, 20 lbs

    Open Product Description
    $11.99
    $1.32/kg
  • Arm & Hammer Super Scoop Clumping Litter, 20 lbs

    Open Product Description
    $11.99
    $1.32/kg
  • Arm & Hammer Super Scoop Clumping Litter, 20 lbs

    Open Product Description
    $11.99
    $1.32/kg
  • ShopRite Fresh Scent Scoopable Cat Litter, 20 lb

    Open Product Description
    $8.69
    $0.43/lb
  • On Sale! Limit 4
    Fresh Step Odor Shield Multi-Cat Clumping Litter, 22 lb

    Open Product Description
    $11.49
    $0.52/lb
    was $12.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price
    Purina Tidy Cats 24/7 Performance Non-Clumping Clay Litter for Multiple Cats, 20 lb
    locked-in price

    Open Product Description
    $6.99
    $0.02/oz
    was $7.69
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Fresh Step Non-Clumping Premium Clay Litter, 21 lb

    Open Product Description
    $12.69
    $0.60/lb
  • Fresh Step Non-Clumping Premium Clay Litter, 21 lb

    Open Product Description
    $12.69
    $0.60/lb
  • Fresh Step Non-Clumping Premium Clay Litter, 21 lb

    Open Product Description
    $12.69
    $0.60/lb
  • locked-in price | Limit 4
    Purina Tidy Cats 24/7 Performance Multi-Cat Clumping Litter, 20 lb
    locked-in price

    Open Product Description
    $11.49
    $0.57/lb
    was $11.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Fresh Step Odor Shield Multi-Cat Clumping Litter with Febreze Freshness Value Size, 9.5 lb, 4 count

    Open Product Description
    $22.99
    $0.60/lb
    was $24.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price
    Purina Tidy Cats with Glade Clear Springs Multi-Cat Clumping Litter, 14 lb
    locked-in price

    Open Product Description
    $8.99
    $0.64/lb
    was $11.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Arm & Hammer Clump & Seal Multi-Cat Complete Odor Sealing Litter, 28 lbs

    Open Product Description
    $25.29
    $0.90/lb
  • Arm & Hammer Clump & Seal Multi-Cat Complete Odor Sealing Litter, 28 lbs

    Open Product Description
    $25.29
    $0.90/lb
  • Arm & Hammer Clump & Seal Multi-Cat Complete Odor Sealing Litter, 28 lbs

    Open Product Description
    $25.29
    $0.90/lb
  • On Sale! Limit 4
    Fresh Step Clean Care Crystals Litter, 8 lb

    Open Product Description
    $22.79
    $0.18/oz
    was $24.79
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Arm & Hammer Clump & Seal Slide Multi-Cat Easy Clean-Up Clumping Litter, 28 lbs

    Open Product Description
    $23.99
    $0.86/lb
  • ShopRite Fresh Scent Hard Clumping Scoopable Cat Litter, 14 lb

    Open Product Description
    $7.99
    $0.57 each
  • Arm & Hammer Double Duty Scented Clumping Litter, 40 lbs

    Open Product Description
    $22.99
    $0.57/lb
  • Arm & Hammer Multi-Cat Superior Odor Control Clumping Litter Largest Size, 40 lbs

    Open Product Description
    $22.99
    $0.57/lb
  • On Sale! Limit 4
    Purina Tidy Cats 24/7 Performance Multi-Cat Clumping Litter, 35 lb

    Open Product Description
    $19.99
    $0.04/oz
    was $21.29
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Purina Tidy Cats 4 in 1 Strength Multi-Cat Clumping Litter, 35 lb

    Open Product Description
    $19.99
    $0.04/oz
    was $21.29
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Purina Tidy Cats Free & Clean Unscented Clumping Litter for Multiple Cats, 35 lb

    Open Product Description
    $19.99
    $0.04/oz
    was $21.29
    Offer Valid Week of Oct 4th
  •  Van Ness Medium Cat Litter Pan

    Open Product Description
    $5.49
  • Fresh Step Non-Clumping Premium Clay Litter, 35 lb

    Open Product Description
    $19.99
    $0.57/lb
  • Fresh Step Non-Clumping Premium Clay Litter, 35 lb

    Open Product Description
    $19.99
    $0.57/lb
  • Fresh Step Non-Clumping Premium Clay Litter, 35 lb

    Open Product Description
    $19.99
    $0.57/lb
  • On Sale! Limit 4
    Fresh Step Heavy Duty Odor Block Multi-Cat Clumping Litter, 22 lb

    Open Product Description
    $13.49
    $0.61/lb
    was $14.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • ShopRite Unscented Cat Litter, 10 lb

    Open Product Description
    $4.59
    $0.46/lb
  • Swheat Scoop Original 100% Wheat Cat Litter, 12.3 lbs

    Open Product Description
    $18.99
    $1.58/lb
  • On Sale! Limit 4
    Fresh Step Extreme Clump Multi-Cat Clumping Litter, 22 lb

    Open Product Description
    $11.49
    $0.52/lb
    was $12.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Fresh Step Odor Shield Gain Original Scent Multi-Cat Clumping Litter, 22 lb

    Open Product Description
    $11.49
    $0.52/lb
    was $12.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Fresh Step Simply Unscented Multi-Cat Clumping Litter, 22 lb

    Open Product Description
    $11.49
    $0.52/lb
    was $12.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Arm & Hammer Clump & Seal Multi-Cat Complete Odor Sealing Litter, 19 lbs

    Open Product Description
    $17.79
    $0.94/lb
  • Arm & Hammer Clump & Seal Cloud Control Multi-Cat Clumping Litter, 19 lbs

    Open Product Description
    $16.79
    $0.88/lb