Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Bowl & Basket Original Seltzer, 33.8 fl oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $0.79
    $0.02/fl oz
  • Zeigler's Old Fashioned Apple Cider, 64 fl oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Vegan

    Open Product Description
    $4.29
    $0.07/fl oz
  • On Sale! Limit 4
    Kashi Blueberry Clusters Breakfast Cereal, Organic, 17.2 oz Box
    Sponsored
    Organic
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $4.99
    $0.29/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    JonnyPops Organic Watermelon Pops, 1.85 fl oz, 8 count
    Sponsored
    Organic
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.34/fl oz
    was $5.64
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Talenti Roman Raspberry Dairy-Free Sorbetto, one pint
    Sponsored
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $6.29
    $0.39/oz
  • RiceSelect Orzo Rice-Shaped Pasta, 26.5 oz
    Sponsored
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.49
    $0.24/oz
  • Bowl & Basket Black Beans, 15 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $0.99
    $0.07/oz
  • On Sale! Limit 4
    Gerber 2nd Foods Organic Apple Blueberry Spinach Puree Baby Food, Sitter, 3.5 oz
    locked-in price
    Organic
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.69
    $0.48/oz
    was $1.89
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Lay's Kettle Cooked Potato Chips Original Sea Salt 8 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Hanover Premium Vegetables Petite Broccoli Florets, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.39
    $0.20/oz
  • Blue Diamond Almonds Almond Breeze Original Almondmilk, 32 fl oz
    Sponsored
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.29
    $0.07/fl oz
  • Bowl & Basket Original Wavy Potato Chips, 8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.99
    $0.25/oz
  • Hanover Steam-In-Bag Petite Brussels Sprouts Premium Vegetables, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.39
    $0.20/oz
  • On Sale!
    Lay's Potato Chips Classic 8 Oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 2 for $9.99
    Lay's Potato Chips Classic 13 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.45/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • MorningStar Farms Crispy Chik'n Vegan Nuggets, 10.5 oz
    Sponsored
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $6.49
    $0.62/oz
  • Goya Prime Premium Pink Beans, 15.5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.39
    $0.09/oz
  • Pictsweet Farms Steam'ables Edamame with Sea Salt, 10 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.59
    $0.26/oz
  • Bowl & Basket 100% Vegetable Oil, 48 fl oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.49
    $0.09/fl oz
  • On Sale! Limit 4
    Calidad Corn Tortilla Chips, 11 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.99
    $0.09/oz
    was $1.29
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 4 for $10.00
    Seeds of Change Organic Jasmine Rice, 8.5 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.59
    $0.42/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price
    Goya Prime Premium Low Sodium Black Beans, 15.5 oz
    locked-in price
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.39
    $0.09/oz
    was $1.59
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Goya Fruta Tamarind Pulp, 14 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.69
    $0.19/oz
  • On Sale! Limit 4
    Gabila's Potato Knishes, 6 count, 24 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Vegan

    Open Product Description
    $6.99
    $1.17 each
    was $7.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price | Limit 4
    Bowl & Basket Light Brown Sugar, 32 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.99
    $1.00/lb
    was $2.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Gerber 1st Foods Mango Baby Food, Supported Sitter, 4 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $1.39
    $1.39/4oz
  • Bowl & Basket Cut Green Beans, no salt added, 14.5 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.99
    $0.07/oz
  • Bowl & Basket Diced Carrots, 14.5 oz
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $0.99
    $0.07/oz
  • 2 for $4.00
    Mott's Applesauce
    Vegan
    Low Sodium
    Heart Health

    Open Product Description
    $3.19
    $0.13/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price | Limit 4
    Barilla Al Bronzo Organic N.352 Penne Rigate Pasta, 1 lb
    locked-in price
    Organic
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.99
    $0.12/oz
    was $2.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 4 for $5.99
    Wholesome Pantry Organic Steam in Bag Green Peas, 12 oz
    Organic
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.29
    $0.19/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Hanover The Silver Line Premium Vegetables Baby Lima Beans, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.39
    $0.17/oz
  • On Sale!
    Tostitos Scoops Tortilla Chips Original 10 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.50/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Bowl & Basket Broccoli Florets, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.79
    $0.11/oz
  • Eight O'Clock Coffee Mild Roast Donut Shop Ground 100% Arabica Coffee, 11 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $8.99
    $0.82/oz
  • Maxwell House Medium House Blend Ground Coffee, 10.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $8.69
    $0.83/oz