Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Quaker Maple & Brown Sugar Instant Oatmeal, 1.51 oz, 8 count
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.49
    $0.29/oz
  • Nathan's Famous Jumbo Crinkle Cut French Fries!, 28 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $5.99
    $3.42/lb
  • On Sale!
    Fruit Gushers Fruit Flavored Snacks Variety Pack, 0.8 oz, 12 count
    Sponsored
    locked-in price
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.49
    $0.68/oz
    was $7.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Meta MUCIL Cinnamon Spice Fiber Thins, 0.77 oz, 12 count
    Sponsored
    FSA/HSA

    Open Product Description
    $9.99
    $1.07/oz
  • On Sale! Limit 4
    Botticelli Balsamic Vinegar of Modena, 16.9 fl oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.79
    $0.22/fl oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Kellogg's All-Bran Original Breakfast Cereal, High Fiber, 18.6  oz Box
    Sponsored
    High Fiber
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $6.29
    $0.34/oz
  • Zeigler's Old Fashioned Apple Cider, 64 fl oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Vegan

    Open Product Description
    $4.29
    $0.07/fl oz
  • Bowl & Basket Wild Caught Fully Cleaned Whole Snapper, 32 oz
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $17.98
    $0.56/oz
  • Kozy Shack French Vanilla Gluten Free Rice Pudding, 22 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.20/oz
  • Quaker Chewy Granola Bars Chocolate Chip 6.7 Oz, 8 Count
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Whole Grain

    Open Product Description
    $3.99
    $0.60/oz
  • On Sale! Limit 4
    Mike's Amazing Distilled White Vinegar, one gallon
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.03/fl oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Quaker Chewy Yogurt Granola Bars Strawberry 1.23 Oz, 5 Count
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Whole Grain

    Open Product Description
    $3.99
    $0.65/oz
  • Jamaican Choice Mango Coconut Sauce, 12 fl oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $5.99
    $0.50/fl oz
  • Ritz Fresh Stacks The Original Crackers, 8 count, 11.8 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.36/oz
  • locked-in price
    Bowl & Basket Granulated Sugar, 4 lb
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.75/lb
    was $3.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Oikos Triple Zero Peach Flavored Blended Greek Nonfat Yogurt, 5.3 oz, 4 count
    Sponsored
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.99
    $0.19/oz
    was $6.02
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price
    Nestlé Coffee Mate Pumpkin Spice Zero Sugar Non-Dairy Creamer, 32 fl oz
    Gluten Free
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $0.14/fl oz
    was $4.59
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Hanover Premium Vegetables Petite Broccoli Florets, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.39
    $0.20/oz
  • 10 for $10.00
    Bumble Bee Solid White Albacore Tuna in Water, 5 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.99
    $0.40/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Quaker Big Chewy Granola Bars Chocolate Chip 1.48 Oz 5 Count
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Whole Grain

    Open Product Description
    $3.99
    $0.54/oz
  • Soldanza Platanitos Lightly Salted Plantain Chips, 2.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.29
    $0.52/oz
  • Lehigh Valley Dairy Farms 2% Reduced Fat Milk, half gal
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.70
    $0.04/fl oz
  • Goya Spanish Style Tomato Sauce, 8 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.69
    $0.09/oz
  • Hanover Steam-In-Bag Petite Brussels Sprouts Premium Vegetables, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.39
    $0.20/oz
  • Demakes Bros. Beef Shaved Steak, 16 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $9.99
    $0.62/oz
  • locked-in price
    Tuttorosso No Salt Added Crushed Tomatoes with Basil, 28 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.99
    $0.07/oz
    was $2.29
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 4 for $10.00
    Seeds of Change Organic Jasmine Rice, 8.5 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.59
    $0.42/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price
    Goya Prime Premium Low Sodium Black Beans, 15.5 oz
    locked-in price
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.39
    $0.09/oz
    was $1.59
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Tuttorosso Tomato Paste, 6 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.19
    $0.20/oz
  • Betty Crocker Mickey and Friends Assorted Fruit Flavored Snacks, 0.8 oz, 10 count
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.59
    $0.45/oz
  • Goya Fruta Tamarind Pulp, 14 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.69
    $0.19/oz
  • locked-in price | Limit 4
    Bowl & Basket Light Brown Sugar, 32 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.99
    $1.00/lb
    was $2.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Lehigh Valley Dairy Farms 2% Reduced Fat Milk, one gal

    Open Product Description
    $4.78
    $0.04/fl oz
  • Bowl & Basket Steam in Bag Chopped Spinach, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.39
    $0.12/oz
  • Bowl & Basket Wild Caught Porgies, 32 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $11.99
    $6.00/lb
  • Bowl & Basket Steam in Bag Carrots, Corn, Green Beans & Peas Mixed Vegetables, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.29
    $0.11/oz