Shop certified gluten-free foods and pantry staples. Find gluten-free sandwich bread, gluten-free pastas, snacks, and baking mixes for celiac-friendly meals the whole family can enjoy.

Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • On Sale! Limit 4
    General Mills Cheerios Honey Nut Cereal Large Size, 15.4 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $3.49
    $0.23/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    General Mills Cheerios Toasted Whole Grain Oat Cereal Large Size, 12 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $3.49
    $0.29/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Breyers Mint Chocolate Chip Ice Cream, 1.5 quart
    Sponsored
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.49
    $0.11/fl oz
  • Talenti Caribbean Coconut Gelato, one pint
    Sponsored
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.29
    $0.39/fl oz
  • Victoria Vodka Sauce, 24 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $7.49
    $0.31/oz
  • Fruit Roll-Ups, Fruit by the Foot, Fruit Gushers Fruit Fusion Snacks Variety Pack, 16 count, 10.2 oz
    Sponsored
    locked-in price

    Open Product Description
    $7.49
    $0.73/oz
  • On Sale! Limit 4
    General Mills Lucky Charms Frosted Toasted Oat Cereal with Marshmallows Large Size, 14.9 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $3.49
    $0.23/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Red Gold RedPack Basil, Garlic & Oregano Crushed Tomatoes in Puree, 28 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.69
    $0.10/oz
  • Kozy Shack Original Recipe Gluten Free Rice Pudding, 22 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.20/oz
  • locked-in price
    Tuttorosso Crushed Tomatoes with Basil, 28 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.99
    $0.07/oz
    was $2.29
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Badia Organic Cinnamon Powder 2 oz
    Sponsored
    Organic
    Gluten Free
    Vegan

    Open Product Description
    $4.99
    $2.50/oz
  • Kozy Shack Chocolate Gluten Free Pudding, 22 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.20/oz
  • On Sale!
    Fruit Roll-Ups Fruit Flavored Snacks Variety Pack, 0.5 oz, 10 count
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.19
    $0.64/oz
    was $3.59
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    General Mills Cheerios Multi Grain Lightly Sweetened Cereal Large Size, 12 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $3.49
    $0.29/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Similac Alimentum Hypoallergenic Powder Infant Formula with Iron, 0-12 Months, 12.1 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $51.99
    $4.30/oz
  • Weber Gourmet Burger Seasoning, 2.75 oz
    Sponsored
    locked-in price
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.79
    $1.38/oz
  • Similac Sensitive OptiGro Milk-Based Powder Infant Formula with Iron, 0-12 Months, 12.5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $26.99
    $2.16/oz
  • PROGRESSO Slow Cooked Vegetable Beef Soup, 19 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $0.24/oz
  • Kozy Shack French Vanilla Gluten Free Rice Pudding, 22 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.20/oz
  • locked-in price
    Tuttorosso Tomato Sauce, 28 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.99
    $0.07/oz
    was $2.29
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Similac NeoSure OptiGro Infant Formula with Iron Milk-Based Powder, 0-12 Months, 13.1 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Halal

    Open Product Description
    $40.99
    $3.13/oz
  • Outshine Creamy Coconut Fruit and Dairy Bars, 6 count, 15 fl oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.41/fl oz
  • locked-in price
    Bowl & Basket Granulated Sugar, 4 lb
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.75/lb
    was $3.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Dinty Moore Beef Stew, 20 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.20/oz
  • locked-in price
    Tuttorosso Diced Tomatoes, 28 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.99
    $0.07/oz
    was $2.29
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • General Mills Cheerios Toasted Whole Grain Oat Cereal, 1lb 2 oz, 2 count
    locked-in price
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $10.39
    $0.29/oz
  • Soldanza Platanitos Lightly Salted Plantain Chips, 2.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.29
    $0.52/oz
  • King Oscar Skinless & Boneless Sardines Spanish Style in Olive Oil, 4.23 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.59
    $1.22/oz
  • Jamaican Choice Jamaican Style Tamarind Balls, 2 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.49
    $1.23/oz
  • On Sale!
    Lay's Potato Chips Classic 8 Oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price
    Francesco Rinaldi Tomato, Garlic & Onion Sauce, 24 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.99
    $0.08/oz
    was $2.39
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 2 for $9.99
    Lay's Potato Chips Classic 13 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.45/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Goya Prime Premium Pink Beans, 15.5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.39
    $0.09/oz
  • Kozy Shack Cinnamon Raisin Gluten Free Rice Pudding, 22 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.20/oz
  • Bowl & Basket Adobo Seasoning, 10 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.39
    $0.24/oz
  • locked-in price
    Tuttorosso No Salt Added Crushed Tomatoes with Basil, 28 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.99
    $0.07/oz
    was $2.29
    Offer Valid Week of Oct 4th