Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • 3 for $6.00
    Snyder's of Hanover Low Fat Mini Pretzels, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $4.49
    $0.28/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 3 for $6.00
    Snyder's of Hanover Low Fat Mini Pretzels, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $4.49
    $0.28/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 3 for $6.00
    Snyder's of Hanover Low Fat Mini Pretzels, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $4.49
    $0.28/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 3 for $6.00
    Snyder's of Hanover Real Peanut Butter Filled Pretzel Pieces, 10 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.45/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Herr's Peanut Butter Filled Pretzel Nuggets, 22 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $8.49
    $0.39/oz
    was $9.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Herr's Peanut Butter Filled Pretzel Nuggets, 22 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $8.49
    $0.39/oz
    was $9.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Herr's Peanut Butter Filled Pretzel Nuggets, 22 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $8.49
    $0.39/oz
    was $9.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Herr's Pretzel Rods, 27 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $0.22/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Herr's Specials Sourdough Pretzels, 16 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.99
    $0.25/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Herr's Bite Size Sourdough Pretzels, 16 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.99
    $0.25/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Herr's Bite Size Sourdough Pretzels, 16 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.99
    $0.25/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Herr's Bite Size Sourdough Pretzels, 16 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.99
    $0.25/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 3 for $6.00
    Snyder's of Hanover Low Fat Dipping Sticks Pretzels, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $4.49
    $0.37/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 3 for $6.00
    Snyder's of Hanover Low Fat Olde Tyme Pretzels, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $4.49
    $0.28/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 3 for $9.00
    Snack Factory Pretzel Crisps Everything Deli Style Pretzel Crackers, 7.2 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.55/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 3 for $6.00
    Snyder's of Hanover Cheddar Cheese Pretzel Pieces, 11.25 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.40/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 3 for $6.00
    Snyder's of Hanover Cheddar Cheese Pretzel Pieces, 11.25 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.40/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 3 for $6.00
    Snyder's of Hanover Cheddar Cheese Pretzel Pieces, 11.25 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.40/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Bowl & Basket Mini Pretzels, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.49
    $0.16/oz
  • 3 for $6.00
    Snyder's of Hanover Low Fat Sourdough Hard Pretzels, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.49
    $0.28/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 3 for $6.00
    Snyder's of Hanover Low Fat Sourdough Nibblers Pretzels, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.49
    $0.28/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 3 for $6.00
    Snyder's of Hanover Low Fat Homestyle Pretzel Rings, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $4.49
    $0.37/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Unique Snacks Original Pretzel Shells, 10 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.29
    $0.43/oz
  • Unique Snacks Original Pretzel Shells, 10 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.29
    $0.43/oz
  • Unique Snacks Original Pretzel Shells, 10 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.29
    $0.43/oz
  • 3 for $9.00
    Snack Factory Pretzel Crisps Garlic Parmesan Deli Style Pretzel Crackers, 7.2 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.55/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 2 for $6.00
    Utz Sourdough Specials Extra Dark Pretzels, 16 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free
    Kosher

    Open Product Description
    $3.00
    $0.19/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Utz Old Fashioned Hards Sourdough Pretzels, 26 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $6.99
    $0.27/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Utz's Old Fashioned Pretzel Rods, 25 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $0.28/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 3 for $6.00
    Snyder's of Hanover Jalapeño Pretzel Pieces, 11.25 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.40/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Unique Snacks Splits Extra Salt Pretzels, 11 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.29
    $0.39/oz
  • 2 for $6.00
    Utz Sourdough Specials Original Pretzels, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $3.00
    $0.19/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • J.R. DIPPERS Cheese Dip & Pretzels, 5 count, 3.26 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.39
    $0.43/oz
  • Valued Naturals Yogurt Pretzels, 2.3 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.00
    $0.29/oz
  • On Sale!
    Herr's Peanut Butter Filled Pretzel Nuggets, 24 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $8.99
    $0.37/oz
    was $9.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Herr's Peanut Butter Filled Pretzel Nuggets, 24 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $8.99
    $0.37/oz
    was $9.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Herr's Peanut Butter Filled Pretzel Nuggets, 24 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $8.99
    $0.37/oz
    was $9.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Dot's Homestyle Pretzels Original Seasoned Pretzel Twists, 10 oz, 10 count
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $8.99
    $0.90/oz
  • On Sale! Limit 4
    Dot's Homestyle Pretzels Cinnamon Sugar Seasoned Pretzel Twists, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.37/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Utz Braided Honey Wheat Twists Pretzels, 24 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $6.99
    $0.29/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Asher's Chocolate Co. White Chocolate Smothered Pretzels

    Open Product Description
    $15.99 avg/ea
    $15.99/lb
    Final cost based on weight
  • 3 for $6.00
    Snyder's of Hanover Cheddar Cheese Filled Pretzel Sandwiches, 8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.56/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 3 for $6.00
    Snyder's of Hanover Honey Mustard & Onion Pretzel Pieces, 11.25 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.40/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 3 for $6.00
    Snyder's of Hanover Pretzels, Braided Pretzel Twists Honey Wheat, 12 Oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free
    Non GMO

    Open Product Description
    $4.49
    $0.37/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Bachman Thin'n Right Baked Pretzels, 9 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free
    Kosher

    Open Product Description
    $4.99
    $0.55/oz
  • Unique Snacks Original Pretzel Shells, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.99
    $0.25/oz