Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Perdue Panko Chicken Nuggets, 29 oz
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $7.49
    $4.14/oz
  • Perdue Panko Chicken Nuggets, 29 oz
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $7.49
    $4.14/oz
  • Perdue Panko Chicken Nuggets, 29 oz
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $7.49
    $4.14/oz
  • Tyson Mini Dino Nuggets, 5.3 oz
    locked-in price
    High Protein
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.49
    $0.85/oz
  • Yummy Dino Buddies Whole Grain Chicken Breast Nuggets, 21 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $8.99
    $0.43/oz
  • Yummy Dino Buddies Whole Grain Chicken Breast Nuggets, 21 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $8.99
    $0.43/oz
  • Yummy Dino Buddies Whole Grain Chicken Breast Nuggets, 21 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $8.99
    $0.43/oz
  • Just Bare® Lightly Breaded Chicken Breast Strips
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $11.99
    $0.50/oz
  • Yummy Dino Buddies Gluten Free Chicken Breast Nuggets, 18 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $8.99
    $0.50/oz
  • FULLY COOKED LIGHTLY BREADED CHICKEN BREAST ORIGINAL FILLETS
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $11.99
    $0.50/oz
  • FULLY COOKED LIGHTLY BREADED CHICKEN BREAST ORIGINAL FILLETS
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $11.99
    $0.50/oz
  • FULLY COOKED LIGHTLY BREADED CHICKEN BREAST ORIGINAL FILLETS
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $11.99
    $0.50/oz
  • Perdue Chicken Popcorn Family Size, 40 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $12.99
    $0.32/oz
  • Bowl & Basket Uncooked Chicken Wings, 2.5 lbs

    Open Product Description
    $7.99
    $3.20/lb
  • On Sale!
    Perdue Air Fryer Ready Roasted Crispy Chicken Wings, 22 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.27/oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Perdue Crispy Chicken Strips, 26 oz
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $9.99
    $0.38/oz
  • Perdue Crispy Chicken Strips, 26 oz
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $9.99
    $0.38/oz
  • Perdue Crispy Chicken Strips, 26 oz
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $9.99
    $0.38/oz
  • Yummy Dino Buddies Alphabet-Shaped Chicken Breast Nuggets, 21 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $8.99
    $0.43/oz
  • Tyson Frozen Baked Chicken Breast Nuggets, 25 oz
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.99
    $0.01/g
  • Perdue Chicken Wing Sections, 48 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $12.99
    $0.27/oz
  • Perdue Chicken Patties, 28.8 oz
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $7.49
    $0.26/oz
  • Perdue Chicken Tenders, 29 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.49
    $0.26/oz
  • Perdue Chicken Tenders, 29 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.49
    $0.26/oz
  • Perdue Chicken Tenders, 29 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.49
    $0.26/oz
  • Just Bare® Lightly Breaded Spicy Chicken Breast Bites
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $11.99
    $0.50/oz
  • Tyson Grilled Boneless Chicken Bites Cup, 5.2 oz
    locked-in price
    High Protein
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.49
    $0.86/oz
  • Perdue Simply Smart Organics Gluten Free Chicken Nuggets, 22 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $10.99
    $0.50/oz
  • Tyson Popcorn Chicken Bites Cup, 5.3 oz
    locked-in price
    High Protein
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.49
    $0.85/oz
  • On Sale! Limit 4
    Realgood Foods Co. Lightly Breaded Dino Nuggets, 20 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.99
    $0.40/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Tyson Fully Cooked Spooky Nuggets Breaded Shaped Chicken Patties, 27 oz Bag
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.99
    $0.30/oz
  • Perdue Simply Smart Organic Gluten Free Chicken Tenders, 22 oz
    Organic
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $10.99
    $0.50/oz
  • On Sale!
    Perdue Air Fryer Ready Hot 'N Spicy Crispy Chicken Wings, 22 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.27/oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Perdue Air Fryer Ready Lemon Pepper Crispy Chicken Wings, 22 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.27/oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Perdue Chicken Popcorn, 26 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $9.99
    $0.38/oz
  • Perdue Chicken Popcorn, 26 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $9.99
    $0.38/oz
  • Perdue Chicken Popcorn, 26 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $9.99
    $0.38/oz
  • Tyson Fully Cooked Frozen Honey Battered Chicken Breast Tenders
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.99
    $0.31/oz
  • Perdue Chicken Plus Dino Chicken & Vegetable Nuggets 22 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.49
    $0.34/oz
  • Foster Farms Honey BBQ Chicken Wings, Frozen - 22 oz
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $12.99
    $0.59/oz
  • Yummy Dino Buddies The Original Dinosaur-Shaped Chicken Breast Nuggets, 56 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $12.99
    $0.23/oz
  • Banquet Original Crispy Fried Chicken, 29 oz

    Open Product Description
    $12.89
    $0.44/oz
  • Tyson Any’tizers Frozen Crispy Boneless Chicken Bites, 24 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $9.99
    $0.42/oz
  • Tyson Frozen Sweet BBQ Flavored Chicken Strips, 25 oz
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $10.99
    $0.44/oz
  • Tyson Southern Style Breaded Chicken Breast Tenderloins, 25 oz
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $10.99
    $0.44/oz
  • Joe Jurgielewicz All Natural Frozen Duck, 1 pound

    Open Product Description
    $3.99/lb
    $3.99/lb
    Final cost based on weight
  • On-Cor Breaded & Cooked Chicken Breast Patties with Rib Meat Value Pack, 35 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.99
    $0.23/oz