From Cows Not Treated with rBST*
*No Significant Difference Has Been Shown Between Milk Derived from rBST Treated and Non-rBST Treated Cows.
Bowl & Basket
locked-in price
Gluten Free
No Artificial Ingredients
Open Product Description
$2.69
$0.34/oz
Philadelphia Original Cream Cheese Spread, 16 oz, $7.29
Philadelphia Original Cream Cheese Spread, 16 oz
Philadelphia
3 for $9.89
No Artificial Ingredients
No High Fructose Corn Syrup
No Added Sugar
Open Product Description
$7.29
$0.46/oz
With Price Plus Club Card
Offer Valid Week of Oct 4th
Philadelphia Original Reduced Fat Cream Cheese, 16 oz, $7.29
Philadelphia Original Reduced Fat Cream Cheese, 16 oz
Philadelphia
3 for $9.89
No Artificial Ingredients
No High Fructose Corn Syrup
No Added Sugar
Open Product Description
$7.29
$0.46/oz
With Price Plus Club Card
Offer Valid Week of Oct 4th
Philadelphia Strawberry Cream Cheese Spread, 15.5 oz, $7.29
Philadelphia Strawberry Cream Cheese Spread, 15.5 oz
Philadelphia
3 for $9.89
No Artificial Ingredients
No High Fructose Corn Syrup
Kosher
Open Product Description
$7.29
$0.47/oz
With Price Plus Club Card
Offer Valid Week of Oct 4th
Philadelphia Plant-Based Original Non-Dairy Spread, 8 oz, $4.99
Philadelphia Plant-Based Original Non-Dairy Spread, 8 oz
Philadelphia
Gluten Free
Plant Based
No High Fructose Corn Syrup
Open Product Description
$4.99
$0.62/oz
Philadelphia Original Whipped Cream Cheese Spread, 8 oz, $4.89
Philadelphia Original Whipped Cream Cheese Spread, 8 oz
Philadelphia
No Artificial Ingredients
No High Fructose Corn Syrup
No Added Sugar
Open Product Description
$4.89
$0.61/oz
Philadelphia Smoked Salmon Cream Cheese Spread, 7.5 oz, $3.49
Philadelphia Smoked Salmon Cream Cheese Spread, 7.5 oz
Philadelphia
On Sale! Limit 4
No Artificial Ingredients
No High Fructose Corn Syrup
Kosher
Open Product Description
$3.49
$0.47/oz
was $4.29
Offer Valid Week of Oct 4th
Philadelphia Original Neufchatel Cheese, 8 oz, $2.99
Philadelphia Original Neufchatel Cheese, 8 oz
Philadelphia
locked-in price | Limit 4
No Artificial Ingredients
No High Fructose Corn Syrup
No Added Sugar
Open Product Description
$2.99
$0.37/oz
was $3.29
Offer Valid Week of Oct 4th
Bowl & Basket Light Cream Cheese, 8 oz, $2.49
From Cows Not Treated with rBST†
†No Significant Difference Has Been Shown Between Milk Derived from rBST Treated and Non-rBST Treated Cows.
Light: 60 Calorie, 5g Fat. Regular Cream Cheese: 100 Calorie, 10g Fat per Serving