Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Cadbury Dairy Milk Roast Almond Milk Chocolate, 3.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $1.14/oz
  • locked-in price
    Trü Frü Dark + White Chocolate Freeze-Dried Raspberries, 3.4 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.79
    $1.70/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • RUSSELL STOVER Caramels & Nuts in Milk & Dark Chocolate Candy Gift Box, 9.4 oz.
    Sponsored

    Open Product Description
    $14.99
    $1.59/oz
  • RUSSELL STOVER American Style Milk Chocolate Candy Bar with Peanut Butter & Kataifi Gift Bag, 4.2 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $10.99
    $2.62/oz
  • RUSSELL STOVER Assorted Crèmes in Milk & Dark Chocolate Candy Gift Box, 9.4 oz.
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $14.99
    $1.59/oz
  • Lindt Swiss Luxury Selection Assorted Swiss Chocolate, 14.5 oz

    Open Product Description
    $29.99
    $2.07/oz
  • DOVE PROMISES MILK CHOCOLATE STAND UP POUCH 14.08 OUNCES PER BAG
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $10.49
    $0.75/oz
  • Ferrero Collection Fine Assorted Confections, 12 count, 4.6 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $1.74/oz
  • Ferrero Rocher Fine Hazelnut Chocolates, 5.3 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $1.51/oz
  • Dove Promises Milk Chocolate Stand Up Pouch, 7.61 oz each
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.79
    $0.89/oz
  • Cella's Delicious Cherries Covered with Real Milk Chocolate, 16 count, 8 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $6.29
    $0.79/oz
  • Lindt Excellence 70% Cocoa Dark Chocolate, 3.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.29
    $1.80/oz
  • Cella's Milk Chocolate Cherry Squares, 5.29 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $5.99
    $1.13/oz
  • Godiva Goldmark Assorted Chocolate Gift Box, 18 count, 7.7 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher
    Halal

    Open Product Description
    $19.49
    $2.53/oz
  • Ferrero Rocher Macadamia & Hazelnut Milk Chocolate Bar, 3.1 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.99
    $1.61/oz
  • On Sale!
    Lindt Lindor Milk Chocolate Bar, 3.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.34
    $0.67/oz
    was $4.69
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Ferrero Collection Fine Assorted Confections, 9.1 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $17.99
    $1.98/oz
  • Ferrero Rocher Fine Hazelnut Chocolates, 10.6 oz

    Open Product Description
    $17.99
    $1.70/oz
  • Lindt Gourmet Truffles, 6.8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $17.49
    $2.57/oz
  • Ghirardelli Chocolate Squares Chocolate Caramel Assortment, 12.9 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $16.99
    $1.32/oz
  • Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles, 12.7 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $16.99
    $1.34/oz
  • Cadbury Dairy Milk Chocolate, 3.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $1.14/oz
  • Lindt Lindor Assorted Dark Chocolate Truffles, 12.7 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $16.99
    $1.34/oz
  • WHITMAN'S SAMPLER Assorted Milk Chocolate Candy Gift Box, 10 oz.

    Open Product Description
    $14.99
    $1.50/oz
  • Ferrero Rocher Chocolates
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $12.99
    $1.86/oz
  • Lindt Lindor White Chocolate Truffles, 8.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $12.49
    $1.47/oz
  • Lindt Lindor Dark Chocolate Truffles, 8.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $12.49
    $1.47/oz
  • Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles, 8.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $12.99
    $1.53/oz
  • Sanders Dark Chocolate Sea Salt Caramels, 18 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $11.99
    $0.67/oz
  • Sanders Milk Chocolate Sea Salt Caramels, 18 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $11.99
    $0.67/oz