Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Bloom Strawberry Cream Pop Prebiotic Soda, 12 fl oz
    locked-in price
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.49
    $0.21/fl oz
  • On Sale!
    wildwonder Strawberry Passion Prebiotic + Probiotic Sparkling Drink, 12 fl oz
    Organic
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.69
    $0.22/fl oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Activia Peach Probiotic Low Fat Yogurt Drink, 7 fl oz
    Sponsored
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.79
    $0.01/ml
  • Activia Strawberry Banana Probiotic Low Fat Yogurt Drink, 7 fl oz
    Sponsored
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.79
    $0.26/fl oz
  • Activia Mango Probiotic Low Fat Yogurt Drink, 7 fl oz
    Sponsored
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.79
    $0.26/oz
  • Olipop Cream Soda, 12 fl oz
    High Fiber
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $2.49
    $0.21/fl oz
  • Poppi Prebiotic Soda Strawberry Lemon, 12 Fl Oz, 4 Count
    High Fiber
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $7.99
    $0.17/fl oz
  • 2 for $4.00
    Culture Pop Strawberry & Rhubarb Probiotic Soda, 12 fl oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.00
    $0.17/fl oz
    was $2.29
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 2 for $4.00
    Culture Pop Watermelon & Lime Probiotic Soda, 12 fl oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.00
    $0.17/fl oz
    was $2.29
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price | Limit 4
    Pepsi Prebiotic Cola Cherry Vanilla 12 Fl Oz
    locked-in price
    Digestive Support
    Vegan

    Open Product Description
    $0.99
    $0.08/fl oz
    was $1.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 2 for $6.00
    GT's Synergy Island Bliss Raw Kombucha, 16 fl oz
    Organic
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $3.00
    $0.19/fl oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Health-Ade Kombucha Guava-Dragon Fruit Bubbly Probiotic Tea, 16 fl oz
    Organic
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $3.99
    $0.25/fl oz
  • Humm Zero Sugar Peach Tea Flavored Probiotic Kombucha, 12 fl oz
    Digestive Support
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.25/fl oz
  • Olipop Crisp Apple Soda, 12 fl oz
    High Fiber
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $2.49
    $0.21/fl oz
  • 3 for $5.00
    Poppi Prebiotic Soda Ginger Lime, 12 Fl Oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.29
    $0.19/fl oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 2 for $4.00
    Culture Pop Ginger Lemon Turmeric Probiotic Soda, 12 fl oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.00
    $0.17/fl oz
    was $2.29
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 2 for $4.00
    Culture Pop Orange Mango Chili & Lime Soda, 12 fl oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.00
    $0.17/fl oz
    was $2.29
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Activia Strawberry Probiotic Low Fat Yogurt Drink, 7 fl oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.79
    $0.01/ml
  • On Sale! Limit 4
    KeVita Probiotic Refresher with Water Kefir Lemon Cayenne Sparkling Drink, 15.2 fl oz
    Organic
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $2.49
    $0.16/fl oz
    was $3.09
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 2 for $6.00
    SYNERGY Strawberry Serenity Kombucha, Organic, 16oz
    Organic
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $3.00
    $0.19/fl oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Brew Dr. Kombucha Organic Clear Mind Kombucha, 14 fl oz
    Organic
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $2.49
    $0.18/oz
    was $2.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Olipop Banana Cream Soda, 12 fl oz
    High Fiber
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $2.49
    $0.21/fl oz
  • Olipop Tropical Punch Soda, 12 fl oz
    High Fiber
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $2.49
    $0.21/fl oz
  • Poppi Prebiotic Soda Alpine Blast, 12 Fl Oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.29
    $0.19/fl oz
  • Poppi Prebiotic Soda Lemon Lime, 12 Fl Oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.29
    $0.19/fl oz
  • Bowl & Basket Specialty Root Beer Float Flavored Organic Prebiotic and Probiotic Soda, 12 fl oz
    locked-in price
    Organic
    High Fiber

    Open Product Description
    $1.99
    $0.17/fl oz
  • Bowl & Basket Specialty Strawberry Cream Flavored Organic Prebiotic and Probiotic Soda, 12 fl oz
    locked-in price
    Organic
    High Fiber

    Open Product Description
    $1.99
    $0.17/fl oz
  • Liquid Remedy Organic Ginger Lemon Kombucha, 12 fl oz
    Organic
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $2.59
    $0.22/fl oz
  • 3 for $5.00
    Poppi Prebiotic Soda Cherry Cola, 12 Fl Oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.29
    $0.19/fl oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 3 for $5.00
    Poppi Prebiotic Soda Grape, 12 Fl Oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.29
    $0.19/fl oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 3 for $5.00
    Poppi Prebiotic Soda Raspberry Rose, 12 Fl Oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.29
    $0.19/fl oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th