Filter Results

Departments

Brand

Brand

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • locked-in price | Limit 4
    Frito Lay Snacks Classic Mix Variety Pack 1 Oz, 18 Count
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $8.99
    $0.50/oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price | Limit 4
    Frito Lay Snacks Classic Mix Variety Pack 1 Oz, 18 Count
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $8.99
    $0.50/oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price | Limit 4
    Frito Lay Snacks Classic Mix Variety Pack 1 Oz, 18 Count
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $8.99
    $0.50/oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Smartfood Flavored Popcorn Variety Pack 9 Oz, 18 Count
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $10.99
    $1.22/oz
  • Kellogg's Rice Krispies Treats Snacks Party Size, 30 count, 30.1 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $15.79
    $0.52/oz
  • Kellogg's Rice Krispies Treats Snacks Party Size, 30 count, 30.1 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $15.79
    $0.52/oz
  • Kellogg's Rice Krispies Treats Snacks Party Size, 30 count, 30.1 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $15.79
    $0.52/oz
  • Chex Mix Traditional Savory Snack Mix Multipack, 1.75 oz, 10 count
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $0.40/oz
  • locked-in price
    Herr's Snacks Variety Pack, 28 count, 26 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $13.99
    $0.54/oz
    was $20.79
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Frito Lay Snacks Classic Mix Variety Pack 27 1/4 Oz, 28 Count
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $21.29
    $0.78/oz
  • Frito Lay Snacks Classic Mix Variety Pack 27 1/4 Oz, 28 Count
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $21.29
    $0.78/oz
  • Frito Lay Snacks Classic Mix Variety Pack 27 1/4 Oz, 28 Count
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $21.29
    $0.78/oz
  • locked-in price | Limit 4
    Frito Lay Snacks Cheesy Mix Variety Pack 17 5/8 Oz, 18 Count
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $8.99
    $0.51/oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price | Limit 4
    Frito Lay Snacks Flavor Mix Variety Pack, 1 Oz, 18 Count
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $8.99
    $0.50/oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Frito Lay Snacks Classic Mix Variety Pack, 39 Oz X 42 Count
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $19.99
    $0.51/oz
    was $27.79
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Frito Lay Snacks Family Fun Mix Variety Pack 40 1/8 Oz, 42 Count
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $27.79
    $0.69/oz
  • Frito Lay Snacks Family Fun Mix Variety Pack 40 1/8 Oz, 42 Count
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $27.79
    $0.69/oz
  • Frito Lay Snacks Family Fun Mix Variety Pack 40 1/8 Oz, 42 Count
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $27.79
    $0.69/oz
  • On Sale!
    Frito Lay Snacks Flavor Mix Variety Pack 41 3/8 Oz, 42 Count
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $19.99
    $0.48/oz
    was $27.79
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Frito Lay Snacks Flavor Mix Variety Pack 26 1/2 Oz, 28 Count
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $21.29
    $0.80/oz
  • Frito Lay Snacks Bold Mix Variety Pack 27 1/4 Oz, 28 Count
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $21.29
    $0.78/oz
  • Frito Lay Snacks Baked & Popped Variety Pack 14 1/4 Oz, 18 Count

    Open Product Description
    $10.99
    $0.77/oz
  • locked-in price | Limit 4
    Frito Lay Snacks Doritos & Cheetos Mix Variety Pack, 17 5/8 Oz, 18 Count
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $8.99
    $2.57/oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price | Limit 4
    Frito Lay Snacks Doritos & Cheetos Mix Variety Pack, 17 5/8 Oz, 18 Count
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $8.99
    $2.57/oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price | Limit 4
    Frito Lay Snacks Doritos & Cheetos Mix Variety Pack, 17 5/8 Oz, 18 Count
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $8.99
    $2.57/oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Clif ZBar/Ritz Bits/Oreo Mini Snacks, 15 count, 1 lb 0.35 oz

    Open Product Description
    $9.99
    $0.61/oz
  • Frito Lay Snacks Bold Mix Variety Pack 17 Oz X 18 Count
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $13.69
    $0.81/oz
  • locked-in price | Limit 4
    Frito Lay Snacks Family Fun Mix Variety Pack 16 7/8 Oz, 18 Count
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $8.99
    $0.53/oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Frito Lay Snacks Fiery Mix Variety Pack 17 3/8 Oz, 18 Count
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $13.69
    $0.79/oz
  • Frito Lay Snacks Flamin' Hot Mix Variety 17 3/8 Oz 18 Count
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $13.69
    $0.79/oz
  • Gripz Mighty Tiny Baked Snack Crackers, 12 count, 11 oz

    Open Product Description
    $8.49
    $0.77/oz
  • On Sale!
    Utz Variety Snack Pack, 18 count, 16.65 oz

    Open Product Description
    $11.99
    $0.72/oz
    was $12.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Wise MVP Classic Mix, 18 count, 16.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $10.99
    $0.67/oz
  • Frito Lay Snacks Favorites Mix Variety Pack, 9 5/8 Oz, 10 Count
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.19
    $0.75/oz
  • Keebler Sweet Treats, 10 count

    Open Product Description
    $7.29
    $0.78/oz
  • Keebler Sweet Treats, 10 count

    Open Product Description
    $7.29
    $0.78/oz
  • Keebler Sweet Treats, 10 count

    Open Product Description
    $7.29
    $0.78/oz
  • locked-in price
    Utz Snack Variety Pack, 10 count, 9.3 oz

    Open Product Description
    $4.99
    $0.54/oz
    was $7.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Frito Lay Snacks Positively Delicious Variety Pack, 8 Oz, 10 Count
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.19
    $0.90/oz