Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Snyder's of Hanover Low Fat Mini Pretzels, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $4.49
    $0.28/oz
  • Snyder's of Hanover Low Fat Mini Pretzels, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $4.49
    $0.28/oz
  • Snyder's of Hanover Low Fat Mini Pretzels, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $4.49
    $0.28/oz
  • Snyder's of Hanover Rounds Sea Salt Mini Pretzel Balls, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $4.49
    $0.37/oz
  • On Sale! Limit 4
    Dot's Homestyle Pretzels BBQ Flavored Seasoned Pretzel Twists, 16 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.37/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Dot's Homestyle Pretzels BBQ Flavored Seasoned Pretzel Twists, 16 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.37/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Dot's Homestyle Pretzels BBQ Flavored Seasoned Pretzel Twists, 16 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.37/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Snyder's of Hanover Low Fat Thins Pretzels, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $4.49
    $0.28/oz
  • Snyder's of Hanover Low Fat Sourdough Nibblers Pretzels, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.49
    $0.28/oz
  • On Sale! Limit 4
    Dot's Homestyle Pretzels Cinnamon Sugar Seasoned Pretzel Twists, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.37/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Dot's Homestyle Pretzels Cinnamon Sugar Seasoned Pretzel Twists, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.37/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Dot's Homestyle Pretzels Cinnamon Sugar Seasoned Pretzel Twists, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.37/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Snyder's of Hanover Low Fat Olde Tyme Pretzels, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $4.49
    $0.28/oz
  • 2 for $6.00
    Utz Butter Waffles Pretzels, 16 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free
    Kosher

    Open Product Description
    $3.00
    $0.19/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 2 for $6.00
    Utz Old Fashioned Sourdough Hards Pretzels, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.00
    $0.19/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Snyder's of Hanover Low Fat Rods Pretzels, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.49
    $0.37/oz
  • Snyder's of Hanover Low Fat Rods Pretzels, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.49
    $0.37/oz
  • Snyder's of Hanover Low Fat Rods Pretzels, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.49
    $0.37/oz
  • Snack Factory Pretzel Crisps Original Deli Style Pretzel Crackers, 7.2 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.55/oz
  • 2 for $6.00
    Utz Sourdough Specials Unsalted Pretzels, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $3.00
    $0.19/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Snyder's of Hanover Hot Buffalo Wing Sourdough Hard Pretzel Pieces, 3.25 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free
    Kosher

    Open Product Description
    $2.49
    $0.77/oz
  • On Sale!
    Utz Peanut Butter Filled Pretzel Bites, 24 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $0.29/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Utz Peanut Butter Filled Pretzel Bites, 24 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $0.29/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Utz Peanut Butter Filled Pretzel Bites, 24 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $0.29/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Utz's Old Fashioned Pretzel Rods, 25 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $0.28/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Snyder's of Hanover Low Fat Dipping Sticks Pretzels, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $4.49
    $0.37/oz
  • Snack Factory Pop'ums White Cheddar Baked Pretzel Snacks, 9 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free
    Kosher

    Open Product Description
    $5.49
    $0.61/oz
  • Snyder's of Hanover Low Fat Unsalted Mini Pretzels, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $4.49
    $0.37/oz
  • Snyder's of Hanover Low Fat Homestyle Pretzel Rings, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $4.49
    $0.37/oz
  • Snack Factory Pretzel Crisps Cheddar Cheese Deli Style Pretzel Crackers, 7.2 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.55/oz
  • 2 for $6.00
    Utz Sourdough Specials Extra Dark Pretzels, 16 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free
    Kosher

    Open Product Description
    $3.00
    $0.19/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 2 for $6.00
    Utz Sourdough Specials Original Pretzels, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $3.00
    $0.19/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Rold Gold Sticks Pretzels Original 16 Oz
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.25/oz
  • On Sale!
    Snyder's of Hanover 100 Calorie Pack Snaps Pretzels, 0.92 oz, 10 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free
    Non GMO

    Open Product Description
    $6.99
    $0.76/oz
    was $7.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Snyder's of Hanover 100 Calorie Pack Snaps Pretzels, 0.92 oz, 10 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free
    Non GMO

    Open Product Description
    $6.99
    $0.76/oz
    was $7.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Snyder's of Hanover 100 Calorie Pack Snaps Pretzels, 0.92 oz, 10 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free
    Non GMO

    Open Product Description
    $6.99
    $0.76/oz
    was $7.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Dot's Homestyle Pretzels Parmesan Garlic Seasoned Pretzel Twists, 16 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.37/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Valued Naturals Sweet - Salty Yogurt Pretzels Value Size, 18 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.99
    $0.33/oz
  • Snyder's of Hanover Gluten Free Pretzel Rods, 8 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $4.49
    $0.56/oz
  • Snyder's of Hanover Low Fat Sourdough Hard Pretzels, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.49
    $0.28/oz
  • Bachman Butter Twist Original Brick Oven Flame-Baked Pretzels, 10 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.99
    $0.50/oz
  • Snyder's of Hanover Low Fat Pretzels Sticks, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $4.49
    $0.28/oz