Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Temptations Lickable Puree Tasty Chicken Flavor Treats for Cats, 0.423 oz, 4 count

    Open Product Description
    $2.29
    $1.36/oz
  • Temptations Lickable Puree Tasty Chicken Flavor Treats for Cats, 0.423 oz, 4 count

    Open Product Description
    $2.29
    $1.36/oz
  • Temptations Lickable Puree Tasty Chicken Flavor Treats for Cats, 0.423 oz, 4 count

    Open Product Description
    $2.29
    $1.36/oz
  • Inaba Churu Tuna & Chicken Recipe Cat Treat, 0.5 oz, 50 count

    Open Product Description
    $30.29
    $1.21/oz
  • The Blue Buffalo Co. BLUE Bursts with Paw-Lickin' Chicken Natural Treats for Cats, 12 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $9.79
    $0.82/oz
  • Delectables Lickable Treat Bisque for Cats Variety Pack, 1.4 oz, 12 count
    Sponsored
    locked-in price

    Open Product Description
    $15.99
    $11.42/oz
  • The Blue Buffalo Co. BLUE Bursts with Paw-Lickin' Chicken Natural Treats for Cats, 5 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $3.99
    $0.80/oz
  • Delectables Lickable Stew Treats for Cats Pack Variety, 1.4 oz, 12 count
    Sponsored
    locked-in price

    Open Product Description
    $14.49
    $0.86/oz
  • TEMPTATIONS Classic Crunchy and Soft Cat Treats Creamy Dairy Flavor, 3 oz. Pouch

    Open Product Description
    $2.49
    $0.83/oz
  • On Sale! Limit 4
    Spot Fanatic Fish 6.5" Catnip Cat Toy

    Open Product Description
    $4.99
    was $5.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 2 for $7.00
    Purina Friskies Party Mix Beachside Crunch Cat Treats, 6 oz

    Open Product Description
    $3.99
    $0.67/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Temptations Rockin' Lobster Flavor Treats for Cats, 6.3 oz

    Open Product Description
    $3.99
    $0.63/oz
  • Temptations Rockin' Lobster Flavor Treats for Cats, 6.3 oz

    Open Product Description
    $3.99
    $0.63/oz
  • Temptations Rockin' Lobster Flavor Treats for Cats, 6.3 oz

    Open Product Description
    $3.99
    $0.63/oz
  • Delectables Savory Broth Lickable Treat for Cats Variety Pack, 1.4 oz, 12 count
    Sponsored

    Open Product Description
    $12.99
    $0.77/oz
  • Reveal Tuna Fillet Treat Cat Food, 1.06 oz

    Open Product Description
    $2.49
    $2.35/oz
  • 2 for $3.00
    Purina Friskies Party Mix Natural Yums Real Chicken Cat Treats, 2.1 oz

    Open Product Description
    $1.99
    $0.95/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 2 for $3.00
    Purina Friskies Party Mix Turkey & Gravy Flavors Cat Treats, 2.1 oz

    Open Product Description
    $1.99
    $0.95/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Purina Friskies Party Mix Original Crunch Cat Treats, 20 oz

    Open Product Description
    $9.99
    $0.50/oz
  • Delectables Lickable Treat Bisque with Tuna for Cats, 1.4 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $1.59
    $1.14/oz
  • Temptations Tasty Chicken Flavor Treats for Cats Ultra Value Size, 48 oz

    Open Product Description
    $25.99
    $0.54/oz
  • 2 for $7.00
    Purina Friskies Party Mix California Crunch Cat Treats, 6 oz

    Open Product Description
    $3.99
    $0.67/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • TEMPTATIONS Classic Crunchy and Soft Cat Treats Savory Salmon Flavor, 6.3 oz. Pouch

    Open Product Description
    $4.29
    $0.68/oz
  • Temptations Tantalizing Turkey Flavor Treats for Cats, 6.3 oz

    Open Product Description
    $3.99
    $0.63/oz
  • TEMPTATIONS Classic Crunchy and Soft Cat Treats Seafood Medley Flavor, 30 oz. Tub

    Open Product Description
    $16.49
    $0.55/oz
  • TEMPTATIONS Classic Crunchy and Soft Cat Treats Tasty Chicken Flavor, 30 oz. Tub

    Open Product Description
    $16.49
    $0.55/oz
  • TEMPTATIONS MIXUPS Crunchy and Soft Cat Treats Backyard Cookout Flavor, 30 oz. Tub

    Open Product Description
    $16.49
    $0.55/oz
  • Inaba Churu Tuna Recipe Cat Treat, 0.5 oz, 4 count

    Open Product Description
    $2.29
    $1.15/oz
  • Inaba Churu Cat Treat, Varity Pack, 0.5 oz

    Open Product Description
    $13.99
    $1.40/oz
  • Delectables Lickable Bisque Treats for Senior Cats Pack Variety, Senior 10yrs+, 1.4 oz, 12 count

    Open Product Description
    $12.99
    $0.77/oz
  • Delectables Lickable Treat Gravy with Chicken & Turkey For Cats Variety Pack, 1.4 oz, 12 count

    Open Product Description
    $12.99
    $0.77/oz
  • Delectables Stew Lickable Treat Variety Pack for Cats, 1.4 oz 12 count

    Open Product Description
    $12.99
    $0.77/oz
  • Purina Friskies Party Mix Beachside Crunch Cat Treats, 30 oz

    Open Product Description
    $12.99
    $0.43/oz
  • Purina Friskies Party Mix Original Crunch Cat Treats, 30 oz

    Open Product Description
    $12.99
    $0.43/oz
  • Delectables Squeeze Up Handheld Lickable Treats for Cats Variety Pack, 0.5 oz, 20 count

    Open Product Description
    $12.44
    $1.24/oz
  • Inaba Churu Cat Treat, Varity Pack, 0.5 oz

    Open Product Description
    $13.99
    $1.40/oz