Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • 2 for $10.00
    Hershey's Milk Chocolate Bars Full Size, 1.55 oz, 6 count
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $8.49
    $0.91/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price | Limit 4
    Mars Variety Bag Milky Way, M&M's, Twix, and Snickers Candies, 120 count, 46.19 oz

    Open Product Description
    $19.99
    $0.43/oz
    was $20.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • RUSSELL STOVER Sugar Free Peanut, Caramel & Nougat Chocolate Candy, 2.4 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $1.16/oz
  • RUSSELL STOVER Sugar Free Assorted Chocolate Candy, 15.7 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $15.49
    $0.99/oz
  • Hershey's Special Dark Mildly Sweet Chocolate with Almonds, XL, 16 count, 4.25 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.94/oz
  • MILKY WAY Chocolate Candy Bars Fun Size, 10.65 Oz
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $6.49
    $0.61/oz
  • SNICKERS Chocolate Candy Bars Fun Size, 10.59 Oz
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $6.49
    $0.61/oz
  • Hershey's Milk Chocolate, XL, 16 count, 4.4 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.91/oz
  • locked-in price | Limit 4
    100 Grand Rich Caramel Milk Chocolate Crispy Crunchies Fun Size, 10 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.99
    $0.60/oz
    was $6.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • M&M'S Milk Chocolate Candies Fun Size, 10.53 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.62/oz
  • Milky Way Chocolate Bar, 1.84 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.89
    $1.03/oz
  • Hershey's Milk Chocolate Snack Size Bars, .45 oz, 8 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.83/oz
  • Raisinets California Raisins Covered in Dark Chocolate, 3.1 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.49
    $0.48/oz
  • Sno-Caps Semi-Sweet Chocolate Nonpareils, 3.1 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.49
    $0.48/oz
  • On Sale! Limit 4
    Hershey's Candy Assortment, 25 count, 13.13 oz

    Open Product Description
    $7.99
    $0.61/oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Reese's Milk Chocolate & Peanut Butter Cups King Size, 4 count, 2.8 oz
    Gluten Free
    Low Sodium
    Kosher

    Open Product Description
    $3.29
    $1.17/oz
  • CRUNCH Milk Chocolate and Crisped Rice Full Size Candy Bar, 1.55 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.69
    $1.09/oz
  • On Sale! Limit 4
    Reese's Milk Chocolate & Peanut Butter Unwrapped Minis, 7.6 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.99
    $0.79/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • M&M's Milk Chocolate Candies Party Size, 38.0 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $16.79
    $0.44/oz
  • M&M'S Peanut Chocolate Candies Party Size, 38.0 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $16.79
    $0.44/oz
  • Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles, 12.7 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $16.99
    $1.34/oz
  • locked-in price | Limit 4
    Crunch Creamy Milk Chocolate with Crisped Rice Fun Size, 10 oz
    locked-in price
    Vegan
    Kosher

    Open Product Description
    $5.99
    $0.60/oz
    was $6.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Toblerone Milk Chocolate with Honey & Almond Nougat, 3.52 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $1.22/oz
  • Hershey's Salted Caramel Creme Milk Chocolate King Size, 2.2 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $3.29
    $1.50/oz
  • M&M's Peanut Butter Chocolate Candies Share Size, 2.83 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $1.06/oz
  • Snickers Crunchy Peanut Butter Squares Bar Share Size, 4 count, 3.56 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.84/oz
  • Kinder Milk Chocolate Treat With Creamy Milky Filling, 4 count, 3 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.79
    $0.93/oz
  • M&M's Dark Chocolate Candies Family Size, 18 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $10.99
    $0.61/oz
  • Hershey's Candy Assortment, 275 count, 78.24 oz

    Open Product Description
    $29.99
    $0.38/oz
  • On Sale! Limit 4
    Kinder Joy Harry Potter Funko Treat + Toy Sweet Cream Topped with Cocoa Wafer Bites, .7 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.99
    $2.84/oz
    was $2.19
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • York Dark Chocolate Covered Peppermint Pattie, 1.4 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $1.99
    $1.42/oz
  • Butterfinger Chocolatey, Peanut-Buttery, Full Size Candy Bars, 1.9 oz each
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.69
    $0.89/oz