Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • 2 for $11.99
    Activia Peach and Strawberry Low Fat Yogurt, 4 oz, 12 count

    Open Product Description
    $6.99
    $0.15/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • El Viajero Bio Salud! Strawberry Cultured Dairy Beverage, 2.1 fl oz, 5 count
    Digestive Support
    Low Sodium

    Open Product Description
    $1.59
    $0.15/oz
  • Chobani Vanilla Ice Cream Greek Yogurt Protein Drink, 14 fl oz
    Sponsored
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $4.29
    $0.31/fl oz
  • Activia Probiotic Dailies Vanilla Flavored Lowfat Yogurt Drink, 3.1 fl oz, 8 count
    Sponsored
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $6.79
    $0.27/fl oz
  • Oikos Pro Mixed Berry Cultured Dairy Drink, 3.1 fl oz, 6 count
    Sponsored
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $7.69
    $0.41/fl oz
  • Chobani Strawberry Banana Lowfat Greek Yogurt Drink, 7 fl oz
    Sponsored
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $2.79
    $0.40/fl oz
  • Chobani 20g Protein Strawberries & Cream Greek Yogurt Protein Drink, 10 fl oz, 4 Count
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $12.99
    $0.32/fl oz
  • On Sale! Limit 4
    Lifeway Strawberry Banana Lactose Free Cultured Whole Milk Kefir, 32 fl oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.49
    $0.11/fl oz
    was $4.19
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Chobani 20g Protein Vanilla Greek Yogurt Protein Drink, 10 fl oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $2.99
    $0.30/fl oz
  • locked-in price
    Oikos Pro Mango Pineapple Cultured Dairy Drink, 7 fl oz
    locked-in price
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.99
    $0.28/fl oz
    was $2.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $11.99
    Activia Black Cherry and Peach Low Fat Yogurt, 4 oz, 12 count
    Sponsored

    Open Product Description
    $6.99
    $0.15/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Chobani Mango Lowfat Greek Yogurt Drink, 7 fl oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $2.79
    $0.40/fl oz
  • Chobani® Low-Fat Greek Yogurt Peach Drink, 7oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $2.79
    $0.40/fl oz
  • 2 for $11.99
    Activia Black Cherry and Mixed Berry Low Fat Yogurt, 4 oz, 12 count

    Open Product Description
    $6.99
    $0.15/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Chobani 30g Protein Mango Greek Yogurt Protein Drink, 14 fl oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $4.29
    $0.31/fl oz
  • Oikos Pro Strawberry Cultured Dairy Drink, 3.1 fl oz, 6 count
    Sponsored
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $7.69
    $0.41/fl oz
  • locked-in price
    Oikos Pro Peach Cultured Dairy Drink, 7 fl oz
    locked-in price
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.99
    $0.28/fl oz
    was $2.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Chobani Strawberry Greek Yogurt Drink, 7 fl oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $2.79
    $0.40/fl oz
  • Chobani Strawberry Greek Yogurt Drink, 7 fl oz, 4 Count
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $7.99
    $0.29/fl oz
  • Oikos Pro Mixed Berry Flavored Yogurt-Cultured Ultra-Filtered Milk, 5.3 oz, 4 count
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $7.99
    $0.38/oz
  • Activia Probiotic Dailies Strawberry Flavored Low Fat Yogurt Drink, 3.1 fl oz, 8 count
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.79
    $0.27/fl oz
  • Activia Probitic Dailies Low Fat Yogurt Drink, 3.1 fl oz, 8 count

    Open Product Description
    $6.79
    $0.27/fl oz
  • locked-in price | Limit 4
    Siggi's Mixed Berries Reduced Fat Yogurt Pouch, 3.5 oz, 4 count
    locked-in price
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $5.99
    $0.43/oz
    was $6.50
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $10.49
    Stonyfield Organic Probiotic Wild Berry Smoothie Lowfat Yogurt, 6 fl oz, 4 count
    Organic
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $5.29
    $3.53 each
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Lifeway Vanilla Kefir, 32 fl oz
    Gluten Free

    Open Product Description
    $3.49
    $0.11/fl oz
    was $4.19
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Lifeway Plain Lactose Free Cultured Whole Milk Kefir, 32 fl oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.49
    $0.11/fl oz
    was $4.19
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Lifeway Strawberry Kefir, 32 fl oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.49
    $0.11/fl oz
    was $4.19
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Danimals Strawberry Smoothie, 3.1 fl oz, 6 count
    locked-in price
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $2.99
    $0.16/fl oz
    was $3.83
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Chobani 20g Protein Peaches & Cream Greek Yogurt Protein Drink, 10 fl oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $2.99
    $0.30/fl oz
  • Chobani Tropical Punch Flavored Greek Yogurt Protein Drink, 7 fl oz
    High Protein
    Digestive Support
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.49
    $0.36/fl oz
  • On Sale!
    Chobani Lowfat Greek Yogurt Drink, 7 fl oz, 8 count

    Open Product Description
    $10.49
    $0.19/fl oz
    was $12.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Chobani Mixed Berry Greek Yogurt Drink, 7 fl oz, 4 Count
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $7.99
    $0.29/fl oz
  • Chobani Strawberry Banana Greek Yogurt Drink, 7 fl oz, 4 Count
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $7.99
    $0.29/fl oz
  • Oikos Pro Vanilla Yogurt-Cultured Ultra-Filtered Milk, 5.3 oz, 4 count
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $7.99
    $0.38/oz
  • Oikos Pro Mango Cultured Dairy Drink, 3.1 fl oz, 6 count
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $7.69
    $0.41/fl oz