All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • Whole Grain
    Remove Whole Grain
Sort by
  • On Sale!
    General Mills Cheerios Honey Nut Cereal Large Size, 15.4 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $4.49
    $0.29/oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Tostitos Cantina Tortilla Chips Traditional Yellow Corn 11 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.36/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    General Mills Cinnamon Toast Crunch Crispy Sweetened Whole Wheat & Rice Cereal, 1 lb 0.8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.27/oz
    was $5.89
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Tostitos Organic Tortilla Chips Blue Corn 10 Oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.99
    $0.50/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Tostitos Cantina Tortilla Chips Thin & Crispy 8 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Sara Lee 100% Whole Wheat Bread, 1 lb 4 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.20/oz
    was $4.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $8.00
    SunChips Whole Grain Snacks Garden Salsa Flavored 7 Oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.57/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Tostitos Tortilla Chips Original Restaurant Style 12 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.42/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    General Mills Cheerios Toasted Whole Grain Oat Cereal Large Size, 12 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $4.49
    $0.37/oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    General Mills Cocoa Puffs Naturally Flavored Frosted Corn Puffs Large Size, 15.2 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.27/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Tostitos Tortilla Chips Crispy Rounds Original 12 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.42/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Purely Elizabeth Recipe No. 29 Vanilla Blueberry Almond Superfood Cereal, 11 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.54/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Smartfood Popcorn White Cheddar Flavored 5/8 Oz, 10 Count
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $6.99
    $1.12/oz
    was $7.19
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Thomas' Nooks & Crannies Original English Muffins, 6 count, 12 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.25/oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    General Mills Lucky Charms Frosted Toasted Oat Cereal with Marshmallows Large Size, 14.9 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $4.49
    $0.30/oz
    was $5.89
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Lesser Evil Buttery Flavor Himalayan Gold Popcorn, 4.6 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.49
    $0.76/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Schmidt Old Tyme 647 Multigrain Bread, 18 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.25/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Tostitos Scoops Tortilla Chips Original 10 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.50/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Tostitos Tortilla Chips Hint of Lime Flavored 11 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.45/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Quaker Big Chewy Granola Bars Chocolate Chip 1.48 Oz 5 Count
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Whole Grain

    Open Product Description
    $3.49
    $0.47/oz
    was $4.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Goldfish Whole Grain Cheddar Baked Snack Crackers, 6.6 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.29
    $0.50/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Purely Elizabeth Recipe No. 30 Honey Peanut Butter Superfood Cereal, 11 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.54/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Purely Elizabeth Recipe No. 35 Cinnamon Raisin Almond Superfood Cereal, 11 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.54/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Kind Peanut Butter Banana Dark Chocolate Breakfast Protein Bars, 1.76 oz, 6 count
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.99
    $0.38/oz
    was $5.89
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $9.99
    Tostitos Scoops! Tortilla Chips Original 14 1/2 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.40/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Kodiak Protein-Packed Cookie Butter Overnight Oats, 2.47 oz
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $1.74/oz
    was $4.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Minute Brown Rice & Quinoa, 8.8 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.39
    $0.27/oz
    was $2.89
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    Zbar Chocolate Chip Soft-Baked Energy Snack Bars, Organic Granola Bars, Snacks for Kids, 18ct
    locked-in price
    Organic
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $16.49
    $0.72/oz
    was $17.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Pop Secret Homestyle Butter Microwave Popcorn Family Size, 3.2 oz, 12 count
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $8.29
    $0.22/oz
    was $9.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $9.99
    Tostitos Tortilla Chips Original Restaurant Style 17 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.34/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th