All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • Soy Free
    Remove Soy Free
Sort by
  • On Sale! Limit 4
    Kite Hill Original Vanilla Almond Milk Yogurt, 5.3 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    Plant Based

    Open Product Description
    $3.49
    $0.66/oz
    was $3.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    De Cecco Fettuccine No. 6 Pasta, 1 lb
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.83
    $0.18/oz
    was $3.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 4 for $5.52
    Tuttorosso Basil, Garlic & Oregano Diced Tomatoes, 14.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.49
    $0.10/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    Orgain Organic Protein Vanilla Bean Flavored Protein Powder, 16.3 oz
    locked-in price
    Organic
    High Protein

    Open Product Description
    $19.99
    $1.22/oz
    was $24.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Field Roast Signature Stadium Plant-Based Hot Dog, 10 oz
    Plant Based
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.29
    $0.53/oz
    was $6.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Matiz Wild Spicy Sardines with Piri Piri Pepper in Olive Oil, 4.2 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.39
    $1.05/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Dr. Praeger's Super Greens Veggie Burgers, 2.5 oz, 4 count
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.89
    $0.49/oz
    was $5.89
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Siete Grain Free Taco Shells, 12 count, 5.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.89
    $0.89/oz
    was $5.89
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Violife Just Like Cheddar Shreds Cheese Alternative, 8 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.86
    $0.61/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    CALIFIA FARMS Extra Creamy Almondmilk, 48 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $4.84
    $0.10/fl oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Califia Farms Unsweetened Vanilla Almondmilk 48 fl oz.
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.74
    $0.08/fl oz
    was $4.59
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    De Cecco Bucatini No. 15 Pasta, 1 lb
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.83
    $0.18/oz
    was $3.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    De Cecco Elbows No. 81 Slow Dried Pasta, 1 lb
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.83
    $0.18/oz
    was $3.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Kite Hill Original Strawberry Almond Milk Yogurt, 5.3 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    Plant Based

    Open Product Description
    $3.49
    $0.66/oz
    was $3.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $26.59
    Perfect Bar Peanut Butter the Original Refrigerated Protein Bar, 2.5 oz, 4 count
    Organic
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $10.59
    $1.06/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Violife 100% Dairy Free Supreme Cream Cheese Alternative, 8 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.19
    $0.90/oz
    was $7.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Enjoy Life Dark 69% Cacao Morsels, 9 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.78/oz
    was $8.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Dr. Praeger's Mushroom Risotto Veggie Burgers, 2.5 oz, 4 count
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.89
    $0.49/oz
    was $5.89
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Violife Just Like Cheddar Slices Cheese Alternative, 10 count, 7.05 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.86
    $0.69/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Violife Just Like Smoked Provolone Slices Cheese Alternative, 10 count, 7.05 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.86
    $0.68/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Violife Just Like Mozzarella Shreds Cheese Alternative, 8 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.86
    $0.61/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Tinkyáda Pasta Joy Ready Brown Rice Fettucini Style Pad Thai Pasta, 14 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.39
    $0.31/oz
    was $5.59
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Tinkyáda Pasta Joy Ready Spaghetti Style Brown Rice Pasta, 16 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.39
    $0.27/oz
    was $5.59
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    CALIFIA FARMS Vanilla Flavored Almondmilk, 48 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.84
    $0.10/fl oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Matiz Wild Caught Mackerel in Organic Extra Virgin Olive Oil, 3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.69
    $1.56/oz
    was $5.89
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    CALIFIA FARMS Unsweetened Almondmilk, 48 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.74
    $0.08/fl oz
    was $4.59
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Simply Delish Natural Raspberry Flavor Jel Dessert, 0.7 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.29
    $1.48/oz
    was $3.59
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Simply Delish Sugar Free Natural Peach Flavor Jel Dessert, 0.7 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.29
    $1.43/oz
    was $3.59
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $26.59
    Perfect Bar Dark Chocolate Chip Peanut Butter with Sea Salt Protein Bar, 2.3 oz, 4 count
    Organic
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $10.59
    $1.15/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th