All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • Lactose Free
    Remove Lactose Free
Sort by
  • 4 for $5.00
    Bauducco Chocolate Wafer, 5.0 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $1.25
    $0.25/oz
    was $1.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Nestlé Coffee Mate Hazelnut Coffee Creamer, 32 fl oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $4.39
    $0.14/fl oz
    was $4.59
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Chobani Flip 20g Protein Almond Coconut Chocolate Flavored Lowfat Greek Yogurt, 6 oz
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.30
    $0.38/oz
    was $2.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Chobani Flip 20g Protein Tropical Mango Coconut Lowfat Greek Yogurt, 6 oz
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.30
    $0.38/oz
    was $2.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Manischewitz "Laat-Kuh" Potato Pancake Mix, 6 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $0.50/oz
    was $3.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Nestlé Coffee Mate Sugar Free French Vanilla Coffee Creamer, 32 fl oz
    Gluten Free
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.39
    $0.14/fl oz
    was $4.59
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Manischewitz Matzo Ball Mix, 2 count, 4.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.49
    $0.30/oz
    was $2.19
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 4 for $5.00
    Bauducco Strawberry Wafer, 5.0 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $1.25
    $0.25/oz
    was $1.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    Farmland Fresh Dairies Lactose Free 1% Lowfat Milk, half pint
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $0.75
    $0.09/fl oz
    was $0.85
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Mrs. Adler's Fish Bits, 24 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Lactose Free

    Open Product Description
    $6.59
    $0.27/oz
    was $7.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Manischewitz Premium Gold Gefilte Fish in Jelled Broth, 6 count, 24 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.29/oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Violife Just Like Cheddar Shreds Cheese Alternative, 8 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.86
    $0.61/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Coffee Mate Vanilla Caramel Coffee Creamer, 32 fl oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $4.39
    $0.14/fl oz
    was $4.59
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Nestlé Coffee Mate Peppermint Mocha Coffee Creamer, 32 fl oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $4.39
    $0.14/fl oz
    was $4.59
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Fairlife Core Power Vanilla 26g High Protein Milk Shake, 14 fl oz
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.99
    was $4.19
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Unique Snacks Original Splits Pretzels, 11 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.36/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Chobani Flip 20g Protein Strawberry Banana Cashew Lowfat Greek Yogurt, 6 oz
    High Protein
    Digestive Support
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.30
    $0.38/oz
    was $2.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Manischewitz Matzo Ball & Soup Mix, 4.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Lactose Free
    Kosher

    Open Product Description
    $1.49
    $0.33/oz
    was $2.19
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Violife 100% Dairy Free Supreme Cream Cheese Alternative, 8 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.19
    $0.90/oz
    was $7.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Hengstenberg Bavarian Style Sauerkraut, 24 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.59
    $0.23/oz
    was $6.59
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Manischewitz All Whitefish Jelled Broth, 6 count, 24 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.29/oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Mrs. Adler's Gefilte Fish, 24 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.09
    $0.30/oz
    was $7.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Mrs. Adler's Pike'n Whitefish, 24 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.09
    $0.30/oz
    was $7.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Manischewitz Jelled Broth Whitefish & Pike, 6 count, 24 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.29/oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Mrs. Adler's Gefilte Fish, 24 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.59
    $0.23/oz
    was $6.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Mrs. Adler's Old Jerusalem Gefilte Fish, 24 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.59
    $0.23/oz
    was $6.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Skim Plus Lactose Free Fat Free Milk, half gallon
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.29
    $10.58/gal
    was $6.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Schär Gluten-Free Chocolate Chip Muffin, 5 count, 7.9 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Lactose Free

    Open Product Description
    $5.49
    $0.69/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Jarlsberg Original Semi Soft Part Skim Cheese, 6 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.99
    $0.67/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Jarlsberg Protein Lite Reduced Fat Semi Soft Part Skim Cheese, 6 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.99
    $0.67/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th