All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • High Protein
    Remove High Protein
Sort by
  • On Sale!
    Perdue 98% Fat Free Boneless Skinless Thin Sliced Chicken Breasts
    High Protein
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $5.19 avg/ea
    $3.99/lb
    was $7.79 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Boar's Head Maple Glazed Honey Coat Ham
    High Protein
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $9.99/lb
    $9.99/lb
    was $13.99/lb
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Oikos Triple Zero Mixed Berry Flavored Blended Greek Nonfat Yogurt, 5.3 oz, 4 count
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.66
    $0.17/oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Oikos Triple Zero Vanilla Flavored Blended Greek Nonfat Yogurt, 5.3 oz, 4 count
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.66
    $0.17/oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    Stonyfield Organic Strawberry Banana Reduced Fat Yogurt with Real Fruit, 3.5 oz, 4 count
    locked-in price
    Organic
    High Protein

    Open Product Description
    $8.24
    $0.59/oz
    was $8.59
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Perdue Chicken Thighs Value Pack
    High Protein
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $10.02 avg/ea
    $1.89/lb
    was $11.61 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4
    Daisy Low Fat 2% Milkfat Cottage Cheese, 16 oz
    High Protein
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.49
    $0.22/oz
    was $3.89
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Boar's Head Salsalito Bold Spicy Salsa Coated Turkey Breast
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $14.99/lb
    $14.99/lb
    was $16.99/lb
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • locked-in price
    Oikos Pro Peach Cultured Dairy Drink, 7 fl oz
    locked-in price
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $2.19
    $0.31/fl oz
    was $3.19
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Perdue Chicken Drumsticks Value Pack
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.63 avg/ea
    $1.59/lb
    was $9.07 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Perdue Panko Chicken Nuggets, 29 oz
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $5.24
    $2.90/oz
    was $7.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Real Solid Light Tuna in Sunflower Oil, 5 oz
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.69
    $0.54/oz
    was $2.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Too Good & Co. Vanilla Blended Yogurt-Cultured Ultra-Filtered Low Fat Milk, 5.3 oz, 4 count
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $4.10
    $0.19/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Oikos Triple Zero Cherry Flavored Blended Greek Nonfat Yogurt, 5.3 oz, 4 count
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.66
    $0.17/oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Oikos Triple Zero Peach Flavored Blended Greek Nonfat Yogurt, 5.3 oz, 4 count
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.66
    $0.17/oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Perdue Simply Smart Organic Gluten Free Chicken Tenders, 22 oz
    Organic
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $7.69
    $0.35/oz
    was $11.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Kodiak Protein-Packed Cookie Butter Overnight Oats, 2.47 oz
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $1.74/oz
    was $4.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Oikos Pro Mango Pineapple Cultured Dairy Drink, 7 fl oz
    locked-in price
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $2.19
    $0.31/fl oz
    was $3.19
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Barebells Salty Peanut Protein Bar, 1.94 oz
    High Protein
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.79
    $1.44/oz
    was $2.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4 lbs
    Black Bear Honey Cured Turkey
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $9.99/lb
    $9.99/lb
    was $11.99/lb
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4
    MorningStar Farms Grillers Prime Juicy Vegetarian Burgers, 4 count, 10 oz
    High Protein
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.19
    $0.52/oz
    was $6.19
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Perdue Panko Chicken Nuggets Family Size, 64 oz
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $10.49
    $0.16/oz
    was $12.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Nasoya Super Firm Organic Tofu, 16 oz
    Organic
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $3.19
    $0.20/oz
    was $3.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Ensure Max Protein Milk Chocolate Nutrition Shake, 11 fl oz, 4 count
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $11.49
    $0.26/fl oz
    was $14.59
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4 lbs
    Black Bear Deli Classic Turkey
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $9.99/lb
    $9.99/lb
    was $11.99/lb
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4
    Muscle Milk Protein Powder Vanilla Creme Artificially Flavored 30.9 Oz
    High Protein
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $22.99
    $0.74/oz
    was $24.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    Orgain Organic Protein Vanilla Bean Flavored Protein Powder, 16.3 oz
    locked-in price
    Organic
    High Protein

    Open Product Description
    $19.99
    $1.22/oz
    was $24.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    Stonyfield Organic with Real Fruit Blueberry Reduced Fat Yogurt, 3.5 oz, 4 count
    locked-in price
    Organic
    High Protein

    Open Product Description
    $8.24
    $0.59/oz
    was $8.59
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Perdue Simply Smart Organic Lightly Breaded Dino Nuggets, 24 oz
    Organic
    High Protein
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $7.69
    $0.32/oz
    was $11.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Catalina Crunch Strawberry Strudel Protein Cereal, 8 oz
    locked-in price
    High Protein
    High Fiber

    Open Product Description
    $6.99
    $0.87/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 27th