All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • High Fiber
    Remove High Fiber
Sort by
  • On Sale!
    Thomas' Nooks & Crannies The Original Light Multi Grain English Muffins, 6 counts, 12 oz
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $2.99
    $0.25/oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Goya Small Red Beans, 16 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.69
    $0.11/oz
    was $1.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Schmidt Old Tyme 647 Multigrain Bread, 18 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.25/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $19.99
    Kind Dark Chocolate Nuts & Sea Salt Bars Value Pack, 1.4 oz, 12 count
    High Fiber
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $13.99
    $0.83/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Schmidt Old Tyme 647 The Original Italian Bread, 18 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.24/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Schmidt Old Tyme 647 Seeded Rye Bread, 15 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.29/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Paradise Holiday Fruit Old English Fruit & Peel Mix, 8 oz
    High Fiber
    Low Sodium
    Paleo

    Open Product Description
    $4.29
    $0.54/oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Schmidt Old Tyme 647 Potato Bread, 19 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.21/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Schmidt Old Tyme 647 The Original White Bread, 18 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.24/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $7.00
    Angie's Boom Chicka Pop Sea Salt Popcorn, 4.8 oz
    locked-in price
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $3.99
    $0.80/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $5.00
    Suja Organic Digestion Ginger Pineapple Wellness Shot, 2 fl oz
    Organic
    High Fiber
    Digestive Support

    Open Product Description
    $2.50
    $1.25/fl oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Goya Traditional Refried Beans, 16 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.29
    $0.08/oz
    was $1.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Catalina Crunch Strawberry Strudel Protein Cereal, 8 oz
    locked-in price
    High Protein
    High Fiber

    Open Product Description
    $6.99
    $0.87/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Kind Healthy Grains Vanilla Blueberry with Flax Seeds Granola, 11 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.36/oz
    was $5.89
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Kind Protein Max Peanut Butter High Protein Granola, 9 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.99
    $0.44/oz
    was $5.89
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Danimals Nickelodeon Paw Patrol Cotton Candy Smoothie, 3.1 fl oz, 6 count
    locked-in price
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $3.55
    $0.19/fl oz
    was $4.39
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Danimals Strawberry Smoothie, 3.1 fl oz, 6 count
    locked-in price
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $3.55
    $0.19/fl oz
    was $4.39
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Schmidt Old Tyme 647 The Original Wheat Bread, 18 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.24/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Dare Grainsfirst Whole Grain & Seeds Crackers, 7.3 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.41/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Minute Brown & Wild Rice, 8.8 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.39
    $0.27/oz
    was $2.89
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Navitas Organics Organic Cacao Nibs, 8 oz
    Organic
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $11.49
    $1.44/oz
    was $11.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Kind Dark Chocolate Cherry Cashew Bars, 1.4 oz, 6 count
    locked-in price
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $5.99
    $0.71/oz
    was $8.19
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Kind Caramel Almond & Sea Salt Bars, 1.4 oz, 6 count
    locked-in price
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $5.99
    $0.71/oz
    was $8.19
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Kind Dark Chocolate Nuts & Sea Salt Bars, 1.4 oz, 6 count
    locked-in price
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $5.99
    $0.71/oz
    was $8.19
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Food for Life Ezekiel 4:9 Golden Flax Sprouted Crunchy Cereal, 16 oz
    Organic
    High Fiber
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $8.19
    $0.51/oz
    was $8.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Kind Dark Chocolate Mocha Almond Bars, 1.4 oz, 6 count
    locked-in price
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $5.99
    $0.71/oz
    was $8.19
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Catalina Crunch Apple Turnover Protein Cereal, 8 oz
    locked-in price
    High Protein
    High Fiber

    Open Product Description
    $6.99
    $0.87/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Calbee Harvest Snaps Lightly Salted Baked Green Pea Snacks Sharing Size, 8.5 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.99
    $0.70/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Catalina Crunch Cinnamon Toast Protein Cereal, 9 oz
    locked-in price
    High Protein
    High Fiber

    Open Product Description
    $6.99
    $0.78/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Catalina Crunch Dark Chocolate Protein Cereal, 9 oz
    locked-in price
    High Protein
    High Fiber

    Open Product Description
    $6.99
    $0.78/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 27th