Shop fresh seafood straight from the service case to your kitchen. Buy fresh salmon fillets (including Atlantic, Norwegian, and King varieties), along with shrimp, crab, and lobster for weeknight meals or special occasions.

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • On Sale! Limit 4 lbs
    Farm Raised Fresh Faroe Island Salmon Fillet, Tray Wrapped

    Open Product Description
    $8.99/lb
    $8.99/lb
    was $10.99/lb
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4 lbs
    Farm Raised Fresh Faroe Island Salmon Fillet, Tray Wrapped

    Open Product Description
    $8.99/lb
    $8.99/lb
    was $10.99/lb
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4 lbs
    Farm Raised Fresh Faroe Island Salmon Fillet, Tray Wrapped

    Open Product Description
    $8.99/lb
    $8.99/lb
    was $10.99/lb
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • Farm Raised Fresh Atlantic Salmon Fillet, Tray Wrapped
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $10.99 avg/ea
    $10.99/lb
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4 lbs
    Farm Raised Fresh Faroe Island Salmon Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $8.99/lb
    $8.99/lb
    was $10.99/lb
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4 lbs
    Farm Raised Fresh Faroe Island Salmon Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $8.99/lb
    $8.99/lb
    was $10.99/lb
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4 lbs
    Farm Raised Fresh Faroe Island Salmon Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $8.99/lb
    $8.99/lb
    was $10.99/lb
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4
    Fresh Lobster Tails, 16 oz, 4 Pack

    Open Product Description
    $27.96
    $1.75/oz
    was $35.96
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Farm Raised Fresh Atlantic Salmon Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $10.99/lb
    $10.99/lb
    Final cost based on weight
  • Wild Caught Previously Frozen Alaska Cod Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $14.99/lb
    $14.99/lb
    Final cost based on weight
  • Wild Caught Previously Frozen Alaska Cod Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $14.99/lb
    $14.99/lb
    Final cost based on weight
  • Wild Caught Previously Frozen Alaska Cod Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $14.99/lb
    $14.99/lb
    Final cost based on weight
  • Wild Caught Fresh Swordfish Steak

    Open Product Description
    $14.99/lb
    $14.99/lb
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4
    Fresh Lobster Tails, 4 oz, Two Pack

    Open Product Description
    $13.98
    $1.75/oz
    was $17.98
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Fresh Norwegian Organic Salmon Fillet, Antibiotic Free
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $19.99/lb
    $19.99/lb
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Farm Raised Fresh Tilapia Fillet

    Open Product Description
    $6.99/lb
    $6.99/lb
    was $8.99/lb
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Farm Raised Fresh Tilapia Fillet

    Open Product Description
    $6.99/lb
    $6.99/lb
    was $8.99/lb
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Farm Raised Fresh Tilapia Fillet

    Open Product Description
    $6.99/lb
    $6.99/lb
    was $8.99/lb
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • Fresh Wild Caught Live Lobster, Average Weight  1.1 lb

    Open Product Description
    $16.49 avg/ea
    $14.99/lb
    Final cost based on weight
  • Wild Caught Fresh Alaska Cod Fillet, Tray Wrapped, Previously Frozen
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $14.99/lb
    $14.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Cleaned Red Tilapia
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $13.98 avg/ea
    $6.99/lb
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Pre Packaged Fresh Tilapia Fillet

    Open Product Description
    $6.99 avg/ea
    $6.99/lb
    was $8.99 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Pre Packaged Fresh Tilapia Fillet

    Open Product Description
    $6.99 avg/ea
    $6.99/lb
    was $8.99 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Pre Packaged Fresh Tilapia Fillet

    Open Product Description
    $6.99 avg/ea
    $6.99/lb
    was $8.99 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • locked-in price
    Fresh Norwegian Salmon Portion, 5 oz
    locked-in price
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $4.99
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Ocean Legacy Lump Premium Crab Meat, 16 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $39.99
    $2.50/oz
  • On Sale! Limit 4
    Fresh Seafood Department Wild Caught Lobster Tail, 4 oz

    Open Product Description
    $6.99
    $1.75/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Wild Caught Fresh North Atlantic Sea Scallops
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $29.99/lb
    $29.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Whole Boston Mackerel
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $4.99/lb
    $4.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Wild Caught Snapper
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $12.99/lb
    $12.99/lb
    Final cost based on weight
  • Ocean Legacy Claw Premium Crab Meat, 8 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $9.99
    $1.25/oz
  • Fresh Coho Salmon Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $21.99/lb
    $21.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Wild Caught Littleneck Clams, 12 count
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $7.99
  • Wild Caught Previously Frozen Flounder Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $11.99/lb
    $11.99/lb
    Final cost based on weight
  • Wild Caught Previously Frozen Flounder Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $11.99/lb
    $11.99/lb
    Final cost based on weight
  • Wild Caught Previously Frozen Flounder Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $11.99/lb
    $11.99/lb
    Final cost based on weight
  • Wholesome Pantry Cooked Shrimp Ring with Cocktail Sauce, 26 - 31 shrimp per tray, 26 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $26.99
  • On Sale! Limit 99 lbs
    Fresh Cooked Snow Crab Clusters, Large, 5-8oz
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $9.99/lb
    $9.99/lb
    was $12.99/lb
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • Ocean Legacy Claw Premium Crab Meat, 16 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $17.99
    $1.12/oz
  • On Sale!
    Fresh Dover Sole Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $8.99/lb
    $8.99/lb
    was $9.99/lb
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • Trans Ocean Chunk Style Classic Imitation Crab, 8 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $3.49
    $0.44/oz
  • Louis Kemp Crab Delights Leg Imitation Crab, 8 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $2.99
    $0.37/oz