Filter Results

Departments

Brand

Brand

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • locked-in price | Limit 4
    Panera Bread Autumn Squash Soup, 32 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $7.99
    $0.25/oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    Panera Bread Autumn Squash Soup, 32 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $7.99
    $0.25/oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    Panera Bread Autumn Squash Soup, 32 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $7.99
    $0.25/oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    Panera Bread Creamy Tomato Soup, 32 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $7.99
    $0.25/oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Panera Bread Chicken Noodle Soup, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $6.99
    $0.44/oz
  • Panera Bread Chicken Noodle Soup, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $6.99
    $0.44/oz
  • Panera Bread Chicken Noodle Soup, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $6.99
    $0.44/oz
  • Panera Bread Creamy Chicken & Wild Rice Soup
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.44/oz
  • Bowl & Basket Tomato Bisque Soup, 20 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.49
    $0.32/oz
  • Cingari Family Markets Beef Stew, 20.0 oz

    Open Product Description
    $11.99
    $0.60/oz
  • Cingari Family Markets Beef Stew, 20.0 oz

    Open Product Description
    $11.99
    $0.60/oz
  • Cingari Family Markets Beef Stew, 20.0 oz

    Open Product Description
    $11.99
    $0.60/oz
  • locked-in price | Limit 4
    Panera Bread Chicken Noodle Soup, 32 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.99
    $0.25/oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Store Prepared Broccoli & Cheddar Soup, Pint - Sold Cold, 16 oz

    Open Product Description
    $9.99
    $0.62/oz
  • Store Prepared Italian Wedding Soup, Pint - Sold Cold, 16 oz

    Open Product Description
    $9.99
    $9.99/pt
  • Store Prepared Traditional Chicken Noodle Soup, Quart - Sold Cold, 30 oz

    Open Product Description
    $9.99
    $0.33/oz
  • Store Prepared Traditional Chicken Noodle Soup, Quart - Sold Cold, 30 oz

    Open Product Description
    $9.99
    $0.33/oz
  • Store Prepared Traditional Chicken Noodle Soup, Quart - Sold Cold, 30 oz

    Open Product Description
    $9.99
    $0.33/oz
  • Bowl & Basket Butternut Squash Soup with Granny Smith Apples, 20 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $6.49
    $0.32/oz
  • Bowl & Basket Italian-Style Wedding Soup with Seasoned Beef Meatballs, 20 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.49
    $0.32/oz
  • Bowl & Basket New England Style Clam Chowder Soup, 20 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.49
    $0.32/oz
  • Soupergirl Mediterranean Red Lentil Soup, 16 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.37/oz
  • Soupergirl Mediterranean Red Lentil Soup, 16 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.37/oz
  • Soupergirl Mediterranean Red Lentil Soup, 16 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.37/oz
  • Blount Clam Shack Gumbo Soup with Uncured Sausage, White Meat Chicken & Shrimp, 24 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $9.99
    $0.42/oz
  • Blount Clam Shack Lobster Bisque, 24 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $9.99
    $0.42/oz
  • Blount Clam Shack New England Clam Chowder, 24 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $9.99
    $0.42/oz
  • Blount Clam Shack Shrimp & Corn Chowder, 24 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $9.99
    $0.42/oz
  • locked-in price | Limit 4
    Panera Bread Broccoli Cheddar Soup, 32 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.99
    $0.25/oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    Panera Bread Chicken Tortilla Soup, 32 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $7.99
    $0.25/oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Store Prepared Butternut Squash & Apple Soup, Pint - Sold Cold, 16 oz

    Open Product Description
    $9.99
    $0.62/oz
  • Store Prepared Hungarian Mushroom Soup, Pint - Sold Cold, 16 oz

    Open Product Description
    $9.99
    $9.99/pt
  • Store Prepared Lobster Bisque, Pint - Sold Cold, 16 oz

    Open Product Description
    $9.99
    $9.99/pt
  • Store Prepared Manhattan Clam Chowder, Pint - Sold Cold, 16 oz

    Open Product Description
    $9.99
    $0.62/oz
  • Store Prepared Manhattan Clam Chowder, Pint - Sold Cold, 16 oz

    Open Product Description
    $9.99
    $0.62/oz
  • Store Prepared Manhattan Clam Chowder, Pint - Sold Cold, 16 oz

    Open Product Description
    $9.99
    $0.62/oz
  • Store Prepared Minestrone Soup, Pint - Sold Cold, 16 oz

    Open Product Description
    $9.99
    $0.62/oz
  • Store Prepared New England Clam Chowder, Pint - Sold Cold, 16 oz

    Open Product Description
    $9.99
    $9.99/pt
  • Store Prepared Pasta E Fagioli, Quart - Sold Cold, 30 oz

    Open Product Description
    $9.99
    $0.33/oz
  • Store Prepared Split Pea with Ham Soup, Pint - Sold Cold, 16 oz

    Open Product Description
    $9.99
    $0.62/oz
  • On Sale! Limit 4
    Cholula Chicken Pozole Verde Soup, 16 oz

    Open Product Description
    $4.99
    $0.31/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Cholula Chicken Tortilla Soup, 16 oz

    Open Product Description
    $4.99
    $0.31/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th