Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Eggo Homestyle Waffles, 10 count, 12.3 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.39
    $0.28/oz
  • Eggo Homestyle Waffles, 10 count, 12.3 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.39
    $0.28/oz
  • Eggo Homestyle Waffles, 10 count, 12.3 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.39
    $0.28/oz
  • On Sale! Limit 4
    De Wafelbakkers Buttermilk Pancakes, 18 count, 1 lb 8.8 oz
    Peanut Free
    Kosher

    Open Product Description
    $1.99
    $0.08/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Eggo Strawberry Delight Protein Waffles, 10 count, 12.3 oz
    Sponsored
    High Protein
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.53/oz
  • Eggo Strawberry Delight Protein Waffles, 10 count, 12.3 oz
    Sponsored
    High Protein
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.53/oz
  • Eggo Strawberry Delight Protein Waffles, 10 count, 12.3 oz
    Sponsored
    High Protein
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.53/oz
  • Eggo Minis Birthday Cake Pancakes, 1.69 oz, 5 count
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.79
    $0.57/oz
  • Eggo Chocolate Chip Brownie Protein Waffles, 10 count, 12.3 oz
    Sponsored
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.49
    $0.53/oz
  • Eggo Chocolatey Chip Banana Waffles, 10 count, 12.3 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.39
    $0.28/oz
  • Eggo Chocolatey Chip Banana Waffles, 10 count, 12.3 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.39
    $0.28/oz
  • Eggo Chocolatey Chip Banana Waffles, 10 count, 12.3 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.39
    $0.28/oz
  • On Sale! Limit 4
    De Wafelbakkers Buttermilk Mini Pancakes, 60 count, 1 lb 5.2 oz
    Peanut Free
    Kosher

    Open Product Description
    $1.99
    $1.50/lb
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Eggo Thick & Fluffy Original Waffles, 6 count, 11.6 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.69
    $0.40/oz
  • Jimmy Dean Meat Lovers Breakfast Bowl
    High Protein
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.59
    $0.66/oz
  • On Sale! Limit 4
    De Wafelbakkers Blueberry Pancakes, 18 count, 1 lb 8.8 oz

    Open Product Description
    $1.99
    $0.08/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    De Wafelbakkers Blueberry Pancakes, 18 count, 1 lb 8.8 oz

    Open Product Description
    $1.99
    $0.08/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    De Wafelbakkers Blueberry Pancakes, 18 count, 1 lb 8.8 oz

    Open Product Description
    $1.99
    $0.08/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Eggo Blueberry Pancakes, 12 count, 14.8 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.79
    $0.32/oz
  • Van's Gluten Free Original Waffles, 6 count, 9 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.39
    $0.49/oz
  • Jones Dairy Farm Golden Brown All Natural Pork Sausage Patties, 6 count, 7 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.67 each
  • Jimmy Dean Sausage, Egg & Cheese Croissant Breakfast Sandwiches
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $8.59
    $0.48/oz
  • Jimmy Dean Sausage, Egg & Cheese Croissant Breakfast Sandwiches
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $8.59
    $0.48/oz
  • Jimmy Dean Sausage, Egg & Cheese Croissant Breakfast Sandwiches
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $8.59
    $0.48/oz
  • Banquet Brown'N Serve Lite Original Fully Cooked Sausage Links, 10 count, 6.4 oz
    Gluten Free
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.39
    $0.37/oz
  • Eggo Disney Mickey and Friends Mickey & Minnie Homestyle Waffles, 10 count, 12.3 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.39
    $0.28/oz
  • Veggies Made Great Spinach Egg White Frittata, 12 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.49
    $1.25 each
  • 2 for $13.18
    Eggo Buttermilk Pancakes Family Pack, 24 count, 29.6 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $7.39
    $0.25/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Kodiak Cakes Power Waffles Protein-Packed Blueberry Waffles, 8 count, 10.72 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO
    Whole Grain

    Open Product Description
    $7.19
    $0.67/oz
  • Eggo Buttermilk Pancakes, 12 count, 14.8 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $4.79
    $0.32/oz
  • Banquet Brown 'N Serve Original Fully Cooked Sausage Links, 6.4 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.39
    $0.37/oz
  • Banquet Brown 'N Serve Original Fully Cooked Sausage Patties, 6.4 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.39
    $0.37/oz
  • On Sale!
    Banquet Brown 'N Serve Original Fully Cooked Sausage Links, 32 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $6.59
    $0.21/oz
    was $9.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Jimmy Dean Croissant Breakfast Sandwiches with Ham and Cheese, Frozen, 4 Count
    High Protein
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $8.59
    $0.63/oz
  • Jimmy Dean Croissant Breakfast Sandwiches with Ham and Cheese, Frozen, 4 Count
    High Protein
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $8.59
    $0.63/oz
  • Jimmy Dean Croissant Breakfast Sandwiches with Ham and Cheese, Frozen, 4 Count
    High Protein
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $8.59
    $0.63/oz
  • Eggo Chocolatey Chip Waffles, 24 count, 29.6 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.49
    $0.25/oz
  • Eggo Thick & Fluffy Original Waffles Family Pack, 12 count, 23.2 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.49
    $0.32/oz
  • 2 for $13.18
    Kellogg's Eggo Minis Pancakes Family Pack, 80 count, 28.2 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $7.39
    $0.26/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Jones Dairy Farm All Natural Original Pork Sausage, 16 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.19
    $0.45/oz
  • Kodiak Cakes Power Waffles Protein-Packed Chocolate Chip Waffles, 8 count, 10.72 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO
    Whole Grain

    Open Product Description
    $7.19
    $0.67/oz
  • Applegate Naturals Classic Pork Breakfast Sausage, 10 count, 7 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.49
    $0.93/oz
  • Kellogg's Eggo Buttery Maple Flavor Belgian-Style Street Waffles, 4 count, 7.76 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.84/oz
  • Earth's Best Organic Blueberry Mini Pancakes, 8 oz
    Organic
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.19
    $0.77/oz
  • On Sale!
    Jimmy Dean Delights English Muffin Breakfast Sandwiches with Turkey Sausage, Egg White, and Cheese,
    High Protein
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $14.99
    $0.24/oz
    was $20.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Eggo Chocolatey Chip Pancakes, 12 count, 14.8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.79
    $0.32/oz
  • Eggo Thick & Fluffy Blueberry Waffles, 6 count, 11.6 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.69
    $0.40/oz