Filter Results

Departments

Brand

Brand

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • ShopRite Unscented Cat Litter, 10 lb

    Open Product Description
    $3.59
    $0.36/lb
  • ShopRite Unscented Cat Litter, 10 lb

    Open Product Description
    $3.59
    $0.36/lb
  • ShopRite Unscented Cat Litter, 10 lb

    Open Product Description
    $3.59
    $0.36/lb
  • On Sale! Limit 4
    World's Best Cat Litter Comfort Care Unscented Cat Litter, 15 lb

    Open Product Description
    $19.99
    $1.33/lb
    was $21.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Arm & Hammer Super Scoop Clumping Litter, 20 lbs

    Open Product Description
    $12.99
    $1.43/kg
  • Arm & Hammer Super Scoop Clumping Litter, 20 lbs

    Open Product Description
    $12.99
    $1.43/kg
  • Arm & Hammer Super Scoop Clumping Litter, 20 lbs

    Open Product Description
    $12.99
    $1.43/kg
  • locked-in price | Limit 4
    Purina Tidy Cats Free & Clean LightWeight Unscented Multi-Cat Clumping Litter, 17 lb
    locked-in price

    Open Product Description
    $28.49
    $0.10/oz
    was $29.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    Purina Tidy Cats LightWeight with Glade Tough Odor Solutions Clean Blossoms Clumping Litter, 17 lb
    locked-in price

    Open Product Description
    $28.49
    $1.68/lb
    was $29.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Purina Tidy Cats Free & Clean Unscented Multi-Cat Clumping Litter, 14 lb

    Open Product Description
    $10.29
    $0.73/lb
  • Purina Tidy Cats Free & Clean Unscented Multi-Cat Clumping Litter, 14 lb

    Open Product Description
    $10.29
    $0.73/lb
  • Purina Tidy Cats Free & Clean Unscented Multi-Cat Clumping Litter, 14 lb

    Open Product Description
    $10.29
    $0.73/lb
  • Arm & Hammer Clump & Seal Multi-Cat Complete Odor Sealing Litter, 28 lbs

    Open Product Description
    $22.99
    $0.82/lb
  • On Sale! Limit 4
    World's Best Cat Litter Low Tracking & Dust Control Multiple Cat Unscented Cat Litter, 15 lb

    Open Product Description
    $19.99
    $1.33/lb
    was $21.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    World's Best Cat Litter Multiple Cat Unscented Cat Litter, 15 lb

    Open Product Description
    $19.99
    $1.33/lb
    was $21.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Arm & Hammer Multi-Cat Superior Odor Control Clumping Litter Largest Size, 40 lbs

    Open Product Description
    $19.69
    $0.49/lb
  • Arm & Hammer Multi-Cat Superior Odor Control Clumping Litter Largest Size, 40 lbs

    Open Product Description
    $19.69
    $0.49/lb
  • Arm & Hammer Multi-Cat Superior Odor Control Clumping Litter Largest Size, 40 lbs

    Open Product Description
    $19.69
    $0.49/lb
  • Scoop Away Multi-Cat Meadow Fresh Scent Clumping Cat Litter Value Size, 9.5 lb, 4 count

    Open Product Description
    $20.99
    $0.55/lb
  • Arm & Hammer HardBall Lightweight Perfected Multi - Cat Clumping Litter, 7 lbs

    Open Product Description
    $15.99
    $2.28/lb
  • Scoop Away Multi-Cat Meadow Fresh Scent Clumping Cat Litter, 25 lb

    Open Product Description
    $16.99
    $0.68/lb
  • Purina Tidy Cats LightWeight 24/7 Performance Multi-Cat Clumping Litter, 8.5 lb

    Open Product Description
    $16.79
    $0.12/oz
  • Purina Tidy Cats LightWeight 24/7 Performance Multi-Cat Clumping Litter, 8.5 lb

    Open Product Description
    $16.79
    $0.12/oz
  • Purina Tidy Cats LightWeight 24/7 Performance Multi-Cat Clumping Litter, 8.5 lb

    Open Product Description
    $16.79
    $0.12/oz
  • Purina Tidy Cats LightWeight Free & Clean Unscented Multi-Cat Clumping Litter, 8.5 lb

    Open Product Description
    $16.79
    $0.12/oz
  • Purina Tidy Cats LightWeight with Glade Clean Blossoms Multi-Cat Clumping Litter, 8.5 lb

    Open Product Description
    $16.79
    $0.12/oz
  • Swheat Scoop Original 100% Wheat Cat Litter, 12.3 lbs

    Open Product Description
    $15.99
    $1.33/lb
  • Fresh Step Odor Shield Gain Original Scent Multi-Cat Clumping Litter, 22 lb

    Open Product Description
    $15.89
    $0.72/lb
  • Cat's Pride Scented Total Odor Control Multi-Cat Clumping Litter Value Size, 24 lb

    Open Product Description
    $14.69
    $0.61/lb
  • Dr. Elsey's Ultra Multi-Cat Strength Scoopable Litter, 20 lb

    Open Product Description
    $13.99
    $0.70/lb
  • Arm & Hammer Clump & Seal Slide Non-Stop Odor Control Easy Clean-Up Clumping Litter, 14 lbs

    Open Product Description
    $13.39
    $0.96/lb
  • Arm & Hammer Clump & Seal Multi-Cat Complete Odor Sealing Litter, 14 lbs

    Open Product Description
    $13.39
    $0.96/lb
  • Arm & Hammer Clump & Seal Slide Multi-Cat Easy Clean-Up Clumping Litter, 14 lbs

    Open Product Description
    $13.39
    $0.96/lb
  • Arm & Hammer Double Duty Scented Clumping Litter, 20 lbs

    Open Product Description
    $12.99
    $0.65/lb
  • Arm & Hammer Double Duty Scented Clumping Litter, 20 lbs

    Open Product Description
    $12.99
    $0.65/lb
  • Arm & Hammer Double Duty Scented Clumping Litter, 20 lbs

    Open Product Description
    $12.99
    $0.65/lb
  • locked-in price | Limit 4
    Purina Tidy Cats 24/7 Performance Multi-Cat Clumping Litter, 20 lb
    locked-in price

    Open Product Description
    $11.49
    $0.57/lb
    was $11.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    Purina Tidy Cats with Glade Clear Springs Multi-Cat Clumping Litter, 20 lb
    locked-in price

    Open Product Description
    $11.49
    $0.57/lb
    was $11.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Cat's Pride Ultraclean Low Tracking Unscented Multi-Cat Clumping Litter, 15 lb

    Open Product Description
    $10.09
    $0.67/lb
    was $11.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Cat's Pride MAX POWER Total Odor Control Scented Multi-Cat Clumping Litter, 15 lb

    Open Product Description
    $10.09
    $0.67/lb
    was $11.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Purina Tidy Cats 24/7 Performance Multi-Cat Clumping Litter, 14 lb

    Open Product Description
    $10.29
    $0.73/lb
  • Purina Tidy Cats Instant Action Multi-Cat Clumping Litter, 14 lb

    Open Product Description
    $10.29
    $0.73/lb