Find the right formula for your baby's needs. Gentle formulas ease fussiness, gas, and spit-up, hypoallergenic and lactose-free options support sensitive tummies, and standard milk-based formulas cover everyday feeding. Options are available in powder, liquid concentrate, and ready-to-feed.

Filter Results

Brand

Brand

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Similac Advance OptiGro Milk-Based Powder Infant Formula with Iron, 0-12 Months, 12.4 oz

    Open Product Description
    $25.99
    $2.10/oz
  • Similac Advance OptiGro Milk-Based Powder Infant Formula with Iron, 0-12 Months, 12.4 oz

    Open Product Description
    $25.99
    $2.10/oz
  • Similac Advance OptiGro Milk-Based Powder Infant Formula with Iron, 0-12 Months, 12.4 oz

    Open Product Description
    $25.99
    $2.10/oz
  • Nido Kinder Lacto-Ease Toddler Milk Beverage, 1+ years, 28.2 oz
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $17.99
    $0.64/oz
  • Once Upon A Farm Organic Pine-Apple Berry Punch Smart Blend, 3.2 oz
    Sponsored
    Organic
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.59
    $1.12/oz
  • Once Upon A Farm Organic Pine-Apple Berry Punch Smart Blend, 3.2 oz
    Sponsored
    Organic
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.59
    $1.12/oz
  • Once Upon A Farm Organic Pine-Apple Berry Punch Smart Blend, 3.2 oz
    Sponsored
    Organic
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.59
    $1.12/oz
  • Once Upon a Farm Organic Smart Blend Ras-Pear-y Vanilla Baby Food, 3.2 oz
    Sponsored
    Organic
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.59
    $1.03/oz
  • Similac Alimentum Hypoallergenic Infant Formula with Iron, 0-12 Months, 32 fl oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $21.99
    $0.02/fl oz
  • Nido Excella Gold Toddler Milk Beverage, from 1+ years, 28.2 oz
    High Protein
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $20.99
    $0.74/oz
  • Nido Excella Gold Toddler Milk Beverage, from 1+ years, 28.2 oz
    High Protein
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $20.99
    $0.74/oz
  • Nido Excella Gold Toddler Milk Beverage, from 1+ years, 28.2 oz
    High Protein
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $20.99
    $0.74/oz
  • Enfamil Infant Formula, Milk-based Baby Formula with Iron, Omega-3 DHA & Choline, 12.5 Oz

    Open Product Description
    $22.99
    $1.84/oz
  • Nestle Nido Fortificada Dry Whole Milk, 28.2 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $15.99
    $0.57/oz
  • Similac 360 Total Care Milk-Based Powder Infant Formula with Iron, 20.6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $43.99
    $2.14/oz