All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • Lactose Free
    Remove Lactose Free
Sort by
  • On Sale!
    Chobani Zero Sugar Vanilla Flavored Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Galbani Lactose Free String Cheese, 12 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.25/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Nestlé Coffee Mate Sugar Free French Vanilla Coffee Creamer, 32 fl oz
    Gluten Free
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.39
    $0.14/fl oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Chobani Zero Sugar Mixed Berry Flavored Nonfat Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $8.49
    International Delight French Vanilla Coffee Creamer, 48 fl oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $5.59
    $0.12/fl oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Violife Just Like Cheddar Shreds Cheese Alternative, 8 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz
    was $5.12
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Chobani Zero Sugar Toasted Coconut Vanilla Flavored Nonfat Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Nestlé Coffee Mate Hazelnut Coffee Creamer, 32 fl oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $4.39
    $0.14/fl oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Yancey's Fancy Smoked Gouda New York State Cheese, 7.6 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.99
    $1.05/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Violife Just Like Mozzarella Shreds Cheese Alternative, 8 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz
    was $5.12
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Meister Bruschetta Jack Cheese, 6 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.83/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Lactaid Lactose Free Whole Milk, half gallon
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.49
    $0.07/fl oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Coffee Mate Vanilla Caramel Coffee Creamer, 32 fl oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $4.39
    $0.14/fl oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $8.49
    International Delight Hazelnut Coffee Creamer, 48 fl oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $5.59
    $0.12/fl oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $8.49
    International Delight Sweet & Creamy Coffee Creamer, 48 fl oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $5.59
    $0.12/fl oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    Fairlife Core Power 42g Chocolate High Protein Milk Shake, 14 fl oz
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $5.49
    $0.39/fl oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Bowl & Basket Specialty Cold Brew Unsweetened Black Coffee, 48 fl oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.99
    $0.10/fl oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Nestlé Coffee Mate Peppermint Mocha Coffee Creamer, 32 fl oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $4.39
    $0.14/fl oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Unique Snacks Splits Extra Salt Pretzels, 11 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.36/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $7.00
    Cabot Creamery Vermont Seriously Sharp Cheddar Cheese Snack Sticks, 0.75, 10 count
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.50
    $0.47/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Manischewitz "Laat-Kuh" Potato Pancake Mix, 6 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $0.50/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Chobani Flip 20g Protein Almond Coconut Chocolate Flavored Lowfat Greek Yogurt, 6 oz
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.33/oz
    was $2.68
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Chobani Flip 20g Protein Strawberry Banana Cashew Lowfat Greek Yogurt, 6 oz
    High Protein
    Digestive Support
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.99
    $0.33/oz
    was $2.68
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Manischewitz Matzo Ball & Soup Mix, 4.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Lactose Free
    Kosher

    Open Product Description
    $1.49
    $0.33/oz
    was $2.19
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 4 for $5.00
    Bauducco Strawberry Wafer, 5.0 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $1.25
    $0.25/oz
    was $1.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Chobani Zero Sugar Peach Flavored Nonfat Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Fage BestSelf Lactose Free Reduced Fat (2% Milkfat) Plain Greek Strained Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.25
    $0.24/oz
    was $1.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Country Crock Original 40% Vegetable Oil Spread Family Size!, 4 lb 3.5 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.49
    $1.54/lb
    was $6.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Amylu Andouille Chicken Sausages, 12 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.99
    $0.42/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Schär Gluten-Free Ladyfingers, 7.1 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.89
    $0.97/oz
    was $7.19
    Offer Valid Week of Sep 27th