Dannon Light + Fit Original Strawberry Banana Fat Free Yogurt, 5.3 oz, 4 count, $2.99
Dannon Light + Fit Original Strawberry Banana Fat Free Yogurt, 5.3 oz, 4 count
Light + Fit
On Sale!
Sponsored
Gluten Free
Diabetes Friendly
No High Fructose Corn Syrup
Open Product Description
$2.99
$0.19/oz
was $3.13
Offer Valid Week of Sep 27th
PROfeel Chocolate Protein Pudding, 5.3 oz, $2.49
PROfeel Chocolate Protein Pudding, 5.3 oz
PROfeel
Sponsored
High Protein
Diabetes Friendly
No High Fructose Corn Syrup
Open Product Description
$2.49
$0.47/oz
PROfeel Chocolate Protein Pudding, 5.3 oz, $2.49
PROfeel Chocolate Protein Pudding, 5.3 oz
PROfeel
Sponsored
High Protein
Diabetes Friendly
No High Fructose Corn Syrup
Open Product Description
$2.49
$0.47/oz
PROfeel Chocolate Protein Pudding, 5.3 oz, $2.49
PROfeel Chocolate Protein Pudding, 5.3 oz
PROfeel
Sponsored
High Protein
Diabetes Friendly
No High Fructose Corn Syrup
Open Product Description
$2.49
$0.47/oz
Bowl & Basket Fruit on the Bottom Peach Lowfat Yogurt, 6 oz, $0.79
Contains Active Yogurt Cultures L. Bulgaricus, S. Thermophilus, Bifidobacterium (BB-12®), L. Acidophilus and L. Casei.
Meets International Dairy Foods Association Criteria for Live and Active Cultures Yogurt.
Bowl & Basket
Gluten Free
Digestive Support
No Artificial Ingredients
Open Product Description
$0.79
$0.13/oz
Yoplait Original Harvest Peach Low Fat Yogurt, 6 oz, $0.60
Yoplait Original Harvest Peach Low Fat Yogurt, 6 oz
Live & active cultures†
†Meets International Dairy Foods Association Criteria for Live and Active Cultures Yogurt.
Contains Active Yogurt Cultures L. Bulgaricus, S. Thermophilus, Bifidobacterium (BB-12®), L. Acidophilus and L. Casei.
Bowl & Basket
locked-in price
locked-in price
Gluten Free
Digestive Support
Open Product Description
$2.49
$0.08/oz
was $2.99
Offer Valid Week of Sep 27th
Yoplait Original Mountain Blueberry Low Fat Yogurt, 6 oz, $0.60
Yoplait Original Mountain Blueberry Low Fat Yogurt, 6 oz
Yoplait
On Sale! Limit 4
Gluten Free
Digestive Support
No Artificial Ingredients
Open Product Description
$0.60
$0.10/oz
was $0.68
Offer Valid Week of Sep 27th
Yoplait Original Strawberry Banana Low Fat Yogurt, 6 oz, $0.60
Yoplait Original Strawberry Banana Low Fat Yogurt, 6 oz
Yoplait
On Sale! Limit 4
Gluten Free
Digestive Support
No Artificial Ingredients
Open Product Description
$0.60
$0.10/oz
was $0.68
Offer Valid Week of Sep 27th
Yoplait Original Strawberry Banana Low Fat Yogurt, 6 oz, $0.60
Yoplait Original Strawberry Banana Low Fat Yogurt, 6 oz
Yoplait
On Sale! Limit 4
Gluten Free
Digestive Support
No Artificial Ingredients
Open Product Description
$0.60
$0.10/oz
was $0.68
Offer Valid Week of Sep 27th
Yoplait Original Strawberry Banana Low Fat Yogurt, 6 oz, $0.60
Yoplait Original Strawberry Banana Low Fat Yogurt, 6 oz