Shop fresh seafood straight from the service case to your kitchen. Buy fresh salmon fillets (including Atlantic, Norwegian, and King varieties), along with shrimp, crab, and lobster for weeknight meals or special occasions.

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • On Sale! Limit 4 lbs
    Farm Raised Fresh Faroe Island Salmon Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $8.99/lb
    $8.99/lb
    was $10.99/lb
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4 lbs
    Farm Raised Fresh Faroe Island Salmon Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $8.99/lb
    $8.99/lb
    was $10.99/lb
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4 lbs
    Farm Raised Fresh Faroe Island Salmon Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $8.99/lb
    $8.99/lb
    was $10.99/lb
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4
    Fresh Lobster Tails, 4 oz, Two Pack

    Open Product Description
    $13.98
    $1.75/oz
    was $17.98
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 99 lbs
    Fresh Cooked Snow Crab Clusters, Large, 5-8oz
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $9.99/lb
    $9.99/lb
    was $12.99/lb
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 99 lbs
    Fresh Cooked Snow Crab Clusters, Large, 5-8oz
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $9.99/lb
    $9.99/lb
    was $12.99/lb
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 99 lbs
    Fresh Cooked Snow Crab Clusters, Large, 5-8oz
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $9.99/lb
    $9.99/lb
    was $12.99/lb
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • Fresh Littleneck Clams, 50 count

    Open Product Description
    $28.99
  • Fresh Cooked Hardshell Whole Lobster, Average Weight 1lb
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $14.99 avg/ea
    $14.99/lb
    Final cost based on weight
  • Ocean Legacy Lump Premium Crab Meat, 16 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $39.99
    $2.50/oz
  • Ocean Legacy Lump Premium Crab Meat, 16 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $39.99
    $2.50/oz
  • Ocean Legacy Lump Premium Crab Meat, 16 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $39.99
    $2.50/oz
  • Pre Packaged Previously Frozen Alaska Cod Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $14.99/lb
    $14.99/lb
    Final cost based on weight
  • Trans Ocean Flake Style Classic Imitation Crab, 8 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $2.99
    $0.37/oz
  • Farm Raised Fresh Atlantic Salmon Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $10.99/lb
    $10.99/lb
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4
    Fresh Lobster Tails, 16 oz, 4 Pack

    Open Product Description
    $27.96
    $1.75/oz
    was $35.96
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Fresh Lobster Tails, 16 oz, 4 Pack

    Open Product Description
    $27.96
    $1.75/oz
    was $35.96
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Fresh Lobster Tails, 16 oz, 4 Pack

    Open Product Description
    $27.96
    $1.75/oz
    was $35.96
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Farm Raised Fresh Tilapia Fillet

    Open Product Description
    $6.99/lb
    $6.99/lb
    was $8.99/lb
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Fresh Littleneck Clams, 50 count
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $24.99
    was $28.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Fresh Domestic Shrimp, Jumbo 21-25 per lb
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $16.99/lb
    $16.99/lb
    Final cost based on weight
  • Cherrystone Aqua-Farms MN Littleneck Clams, 25 count
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $14.99
    $0.60 each
  • Cherrystone Aqua-Farms MN Littleneck Clams, 25 count
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $14.99
    $0.60 each
  • Cherrystone Aqua-Farms MN Littleneck Clams, 25 count
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $14.99
    $0.60 each
  • On Sale!
    Fresh Dover Sole Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $8.99
    $8.99/lb
    was $9.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Cherrystone Aqua Farms Live Clams
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $17.99
    was $21.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Fresh Prime Cut Steelhead Portions
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $5.99
    $1.00/oz
  • On Sale! Limit 4 lbs
    Farm Raised Fresh Faroe Island Salmon Fillet, Tray Wrapped

    Open Product Description
    $8.99/lb
    $8.99/lb
    was $10.99/lb
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • Wild Caught Live Lobsters, 1- 1.25 Pound Average
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $18.74 avg/ea
    $14.99/lb
    Final cost based on weight
  • Farm Raised Fresh Whole Fully Cleaned Black Tilapia
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $6.99/lb
    $6.99/lb
    Final cost based on weight
  • SaltedCod Fillet, Boneless, Jumbo, Tray Wrapped
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $21.99/lb
    $21.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Wild Caught Snapper
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $12.99/lb
    $12.99/lb
    Final cost based on weight
  • Aqua Star Shrimp Platter Game Day, 20 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $14.99
    $0.75/oz
  • Cape Gourmet Salad Style Crab Flavored Seafood, 1 lb
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.31/oz
  • Cape Gourmet Salad Style Crab Flavored Seafood, 1 lb
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.31/oz
  • Cape Gourmet Salad Style Crab Flavored Seafood, 1 lb
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.31/oz
  • Store Made Lemon Herb Salmon

    Open Product Description
    $12.49/lb
    $12.49/lb
    Final cost based on weight
  • Wild Caught Previously Frozen Flounder Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $11.99/lb
    $11.99/lb
    Final cost based on weight
  • Cherrystone Aqua-Farms NJ Littleneck Clams, 25 count
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $12.99
    $0.52 each
  • On Sale!
    Wild Caught Bay Scallops, Previously Frozen
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $15.99/lb
    $15.99/lb
    was $17.99/lb
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • Fresh Coho Salmon Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $21.99/lb
    $21.99/lb
    Final cost based on weight
  • Trans Ocean Classic Leg Style Imitation Crab, 8 oz
    Gluten Free
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.37/oz