Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • On Sale!
    Perdue Crispy Chicken Strips, 26 oz
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.27/oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Perdue Crispy Chicken Strips, 26 oz
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.27/oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Perdue Crispy Chicken Strips, 26 oz
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.27/oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Tyson Popcorn Chicken Bites Cup, 5.3 oz
    locked-in price
    High Protein
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.49
    $0.85/oz
  • Kidfresh White Meat Chicken Nuggets, 7.9 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.88/oz
  • Kidfresh White Meat Chicken Nuggets, 7.9 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.88/oz
  • Kidfresh White Meat Chicken Nuggets, 7.9 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.88/oz
  • On Sale!
    Perdue Air Fryer Ready Restaurant Style Crispy Bites, 24 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.29/oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Yummy Dino Buddies The Original Dinosaur-Shaped Chicken Breast Nuggets, 21 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $7.99
    $0.38/oz
  • Kidfresh Chicken Meatballs, 8 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.87/oz
  • Kidfresh Chicken Meatballs, 8 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.87/oz
  • Kidfresh Chicken Meatballs, 8 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.87/oz
  • On Sale!
    Perdue Chicken Tenders, 29 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.24
    $0.18/oz
    was $7.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Tyson Mini Dino Nuggets, 5.3 oz
    locked-in price
    High Protein
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.49
    $0.85/oz
  • Tyson Grilled Boneless Chicken Bites Cup, 5.2 oz
    locked-in price
    High Protein
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.49
    $0.86/oz
  • Tyson Lightly Breaded Boneless Chicken Bites, 5.2 oz
    locked-in price
    High Protein
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.49
    $0.86/oz
  • Tyson Lightly Breaded Boneless Chicken Bites, 5.2 oz
    locked-in price
    High Protein
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.49
    $0.86/oz
  • Tyson Lightly Breaded Boneless Chicken Bites, 5.2 oz
    locked-in price
    High Protein
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.49
    $0.86/oz
  • On Sale!
    Perdue Air Fryer Ready Buffalo Style Crispy Bites, 24 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.29/oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Perdue Panko Chicken Nuggets, 29 oz
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $5.24
    $2.90/oz
    was $7.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Tyson Frozen Oven Roasted Diced Chicken Breast, 22 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $10.99
    $0.50/oz
  • Bell & Evans Breaded Chicken Breast Nuggets, 30 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $15.99
    $0.53/oz
  • Bell & Evans Breaded Chicken Breast Nuggets, 30 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $15.99
    $0.53/oz
  • Bell & Evans Breaded Chicken Breast Nuggets, 30 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $15.99
    $0.53/oz
  • Yummy Dino Buddies The Original Dinosaur-Shaped Chicken Breast Nuggets, 5 lbs
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $14.49
    $0.18/oz
  • Yummy Dino Buddies Whole Grain Chicken Breast Nuggets, 21 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $7.99
    $0.38/oz
  • On Sale!
    Perdue Air Fryer Ready Garlic Parmesan Crispy Wings, 22 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.32/oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Perdue Air Fryer Ready Roasted Crispy Chicken Wings, 22 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.32/oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Perdue Panko Chicken Nuggets Family Size, 64 oz
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $10.49
    $0.16/oz
    was $12.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Tyson Frozen Chicken Patties, 23 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.99
    $0.35/oz
  • Tyson Fully Cooked Spicy Chicken Patties, 23 oz. (Frozen)
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.99
    $0.35/oz
  • Bell & Evans Breaded Chicken Breast Tenders, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.58/oz
  • On Sale!
    Perdue Air Fryer Ready Restaurant Style Crispy Fillets, 24 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.29/oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Empire Kosher Roasting Chicken, Frozen, 6 pound

    Open Product Description
    $23.94 avg/ea
    $3.99/lb
    Final cost based on weight
  • Empire Kosher Roasting Chicken, Frozen, 6 pound

    Open Product Description
    $23.94 avg/ea
    $3.99/lb
    Final cost based on weight
  • Empire Kosher Roasting Chicken, Frozen, 6 pound

    Open Product Description
    $23.94 avg/ea
    $3.99/lb
    Final cost based on weight
  • Tyson Any'tizers Frozen Buffalo Style Hot Wings Family Pack, 2.5 lb
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $14.99
    $0.37/oz
  • Realgood Foods Co. Lightly Breaded Chicken Nuggets, 36 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $12.99
    $0.36/oz
  • Yummy Dino Buddies The Original Dinosaur-Shaped Chicken Breast Nuggets, 56 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $12.99
    $0.23/oz
  • Applegate Naturals Chicken Nuggets, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $11.49
    $0.72/oz
  • FULLY COOKED LIGHTLY BREADED CHICKEN BREAST ORIGINAL FILLETS
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $11.99
    $0.50/oz
  • On Sale! Limit 4
    Kid Cuisine All Star Nuggets Meal, 8.8 oz
    High Protein
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.49
    $0.28/oz
    was $2.74
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Tyson Any’tizers Frozen Buffalo Style Hot Wings Bone-in Wings, 22 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $10.99
    $0.50/oz
  • Tyson Any’tizers Frozen Crispy Boneless Chicken Bites, 24 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $10.99
    $0.46/oz
  • Tyson Frozen Crispy Chicken Breast Strips, 25 oz
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $10.99
    $0.44/oz
  • Earth's Best Chicken Nuggets for Kids Value Bag, 16 oz
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $10.49
    $0.66/oz
  • On Sale!
    Perdue Chicken Popcorn Family Size, 40 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $10.49
    $0.26/oz
    was $12.99
    Offer Valid Week of Sep 27th