All campaign items

  • Land O Lakes Extra Sharp White Cheddar Cheese, 8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.29
    $0.54/oz
  • Land O Lakes Sharp White Cheddar and Medium Cheddar Cheese Cubes, 8 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.49
    $0.56/oz
  • Land O Lakes Creamy Italian Blend Provolone, Parmesan, and Romano Cheeses, 8 oz

    Open Product Description
    $4.29
    $0.54/oz