All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • No High Fructose Corn Syrup
    Remove No High Fructose Corn Syrup
Sort by
  • On Sale!
    Chex Mix Traditional Savory Snack Mix, 8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.49
    $0.44/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    Bowl & Basket Baby Carrots, 1 lb bag
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $0.99
    was $1.39
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Green Beans, 12 oz bag
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    was $2.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Bowl & Basket Shredded Sharp Cheddar Natural Cheese, 8 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.89
    $0.24/oz
    was $2.19
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Thomas' Nooks & Crannies The Original English Muffins, 6 count, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.23/oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Bowl & Basket Finely Shredded Mexican Blend Cheese, 8 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.89
    $0.24/oz
    was $2.19
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Sweet Cream Unsalted Butter, 4 count, 16 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.49
    $2.49/lb
    was $2.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    Bowl & Basket 100% Pure Pumpkin, 15 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.19
    $0.08/oz
    was $1.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Chobani Greek Nonfat Vanilla Yogurt 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $18.00
    Diet Coke Soda, 12 fl oz, 12 count
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $10.69
    $0.07/fl oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Libby's 100% Pure Pumpkin, 15 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.19
    $0.15/oz
    was $2.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Lay's Potato Chips Classic 8 Oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Bowl & Basket Part-Skim Shredded Mozzarella Natural Cheese, 8 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.89
    $0.24/oz
    was $2.19
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Horizon Organic Whole Milk, 64 fl oz Half Gallon Carton
    locked-in price
    Organic
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.99
    $0.09/fl oz
    was $6.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Premio Sweet Italian Sausage Meat, 16 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.31/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Bowl & Basket Whole Milk Shredded Mozzarella Natural Cheese, 8 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.89
    $0.24/oz
    was $2.19
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Sweet Cream Salted Butter, 4 count, 16 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.49
    $2.49/lb
    was $2.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Bowl & Basket Granulated Sugar, 4 lb
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.75/lb
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Hatfield Classic Cut Hardwood Smoked Bacon, 16 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.31/oz
    was $6.19
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Fage Total 0% Milkfat All Natural Nonfat Greek Strained Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.25
    $0.24/oz
    was $1.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Bowl & Basket Sweet Onions, 3 lb bag
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    Tate's Bake Shop Chocolate Chip Cookies, 7 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.30
    $0.76/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Oscar Mayer Original Naturally Hardwood Smoked Bacon, 16 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $9.63
    $0.60/oz
    was $10.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Fage Total 2% Milkfat All Natural Reduced Fat Greek Strained Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.25
    $0.24/oz
    was $1.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    The Rustik Oven Sourdough Bread, 1 lb
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Non GMO

    Open Product Description
    $4.99
    $0.31/oz
    was $5.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Philadelphia Original Cream Cheese, 8 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.37/oz
    was $3.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    Tuttorosso Crushed Tomatoes with Basil, 28 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.25
    $0.04/oz
    was $2.19
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $9.99
    Tostitos Scoops! Tortilla Chips Original 14 1/2 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.40/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Martin's Potato Bread
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $2.99
    $0.17/oz
    was $4.59
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Chobani Mixed Berry on the Bottom Vanilla Greek Yogurt Value Pack, 5.3 oz, 4 Count
    locked-in price
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $4.99
    $0.24/oz
    was $5.39
    Offer Valid Week of Sep 27th