All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • Lactose Free
    Remove Lactose Free
Sort by
  • 2 for $10.00
    Fairlife Core Power 42g Strawberry High Protein Milk Shake, 14 fl oz
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $5.49
    $0.39/fl oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Lactaid Fat Free Milk, half gallon
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.49
    $0.07/fl oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Fage BestSelf Lactose Free Reduced Fat (2% Milkfat) Plain Greek Strained Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.25
    $0.24/oz
    was $1.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Chobani Zero Sugar Mixed Berry Flavored Nonfat Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.59
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Lactaid 2% Reduced Fat Milk, half gallon
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.49
    $0.07/fl oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Fage BestSelf Lactose Free Nonfat Plain Greek Strained Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.25
    $0.24/oz
    was $1.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Organic Valley Protein Plus 2% Reduced Fat Ultra-Filtered Milk, 48 fl oz
    Organic
    High Protein
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.99
    $0.10/fl oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Chobani Zero Sugar Milk & Cookies Flavored Nonfat Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.59
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Lactaid Chocolate Whole Milk, half gallon
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $0.07/fl oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Coffee Mate Snickers Coffee Creamer, 32 fl oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $4.39
    $0.14/fl oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Unique Snacks Original Splits Pretzels, 11 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.36/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Chobani Flip 20g Protein Strawberry Banana Cashew Lowfat Greek Yogurt, 6 oz
    High Protein
    Digestive Support
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.99
    $0.33/oz
    was $2.68
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Chobani Zero Sugar Black Cherry Flavored Nonfat Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.59
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Chobani Zero Sugar Blueberry Flavored Nonfat Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.59
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Chobani Zero Sugar Peach Flavored Nonfat Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.59
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Chobani Zero Sugar Strawberry Cheesecake Inspired Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.59
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Chobani Zero Sugar Toasted Coconut Vanilla Flavored Nonfat Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Plant Based

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.59
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Organic Valley Protein Plus Whole Ultra-Filtered Milk, 48 fl oz
    Organic
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.10/fl oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Amylu Andouille Chicken Sausages, 12 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.99
    $0.42/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    Fairlife Core Power 42g Chocolate High Protein Milk Shake, 14 fl oz
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $5.49
    $0.39/fl oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Nestlé Coffee Mate Hazelnut Coffee Creamer, 32 fl oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $4.39
    $0.14/fl oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Nestlé Coffee Mate Sugar Free French Vanilla Coffee Creamer, 32 fl oz
    Gluten Free
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.39
    $0.14/fl oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Philadelphia Original Lactose Free Cream Cheese, 8 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.37/oz
    was $3.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Cabot Creamery Pepper Jack Premium Natural Cheese, 26 count, 7 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.99
    $0.43/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Cabot Creamery Vermont Seriously Sharp Cheddar Cheese, 26 count, 7 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.99
    $0.43/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Skim Plus Lactose Free Fat Free Milk, half gallon
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.49
    $10.98/gal
    was $6.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Organic Valley Protein Plus 0% Fat Free Ultra-Filtered Milk, 48 fl oz
    Organic
    High Protein
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.99
    $0.10/fl oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Violife Just Like Mozzarella Shreds Cheese Alternative, 8 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.86
    $0.61/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Bowl & Basket Specialty Cold Brew Unsweetened Black Coffee, 48 fl oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.99
    $0.10/fl oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Lactaid 1% Lowfat Milk, half gallon
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.49
    $8.98/gal
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th