Shop fresh seafood straight from the service case to your kitchen. Buy fresh salmon fillets (including Atlantic, Norwegian, and King varieties), along with shrimp, crab, and lobster for weeknight meals or special occasions.

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Farm Raised Fresh Atlantic Salmon Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $10.99/lb
    $10.99/lb
    Final cost based on weight
  • Farm Raised Fresh Atlantic Salmon Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $10.99/lb
    $10.99/lb
    Final cost based on weight
  • Farm Raised Fresh Atlantic Salmon Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $10.99/lb
    $10.99/lb
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4 lbs
    Farm Raised Fresh Faroe Island Salmon Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $8.99/lb
    $8.99/lb
    was $10.99/lb
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • Wild Caught Live Lobsters, 1- 1.25 Pound Average
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $18.74 avg/ea
    $14.99/lb
    Final cost based on weight
  • Wild Caught Live Lobsters, 1- 1.25 Pound Average
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $18.74 avg/ea
    $14.99/lb
    Final cost based on weight
  • Wild Caught Live Lobsters, 1- 1.25 Pound Average
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $18.74 avg/ea
    $14.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Coho Salmon Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $21.99/lb
    $21.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Cooked New Shell Lobster, 1 lb

    Open Product Description
    $14.99 avg/ea
    $14.99/lb
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Wild Caught Swordfish Steaks, Tray Wrapped
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $16.99
    $16.99/lb
    was $17.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Wild Caught Swordfish Steaks, Tray Wrapped
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $16.99
    $16.99/lb
    was $17.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Wild Caught Swordfish Steaks, Tray Wrapped
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $16.99
    $16.99/lb
    was $17.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Seafood Cod - Whole Black, 1 pound

    Open Product Description
    $11.99/lb
    $11.99/lb
    Final cost based on weight
  • Wild Caught Previously Frozen Alaska Cod Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $14.99/lb
    $14.99/lb
    Final cost based on weight
  • Wild Caught Fresh North Atlantic Sea Scallops
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $29.99/lb
    $29.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Littleneck Clams, 50 count

    Open Product Description
    $28.99
  • Fresh Littleneck Clams, 50 count

    Open Product Description
    $28.99
  • Fresh Littleneck Clams, 50 count

    Open Product Description
    $28.99
  • Fresh Wild Caught Halibut Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $24.99/lb
    $24.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh King Salmon Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $26.99/lb
    $26.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Wild Caught Live Lobster, Average Weight  1.1 lb

    Open Product Description
    $16.49 avg/ea
    $14.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Monkfish Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $13.99/lb
    $13.99/lb
    Final cost based on weight
  • Atlantic Salmon Fiilet

    Open Product Description
    $13.99
    $13.99/lb
  • Atlantic Salmon Fiilet

    Open Product Description
    $13.99
    $13.99/lb
  • Atlantic Salmon Fiilet

    Open Product Description
    $13.99
    $13.99/lb
  • On Sale!
    Wild Caught Fresh Swordfish Steak

    Open Product Description
    $16.99/lb
    $16.99/lb
    was $17.99/lb
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • Fresh Wild Caught Littleneck Clams, 12 count
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $7.99
  • Wild Caught Previously Frozen Flounder Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $11.99/lb
    $11.99/lb
    Final cost based on weight
  • Trans Ocean Classic Leg Style Imitation Crab, 8 oz
    Gluten Free
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.37/oz
  • Mar Seafood Inc. Middle Neck Clams, 36 count
    locked-in price
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $21.99
  • On Sale!
    Fresh Dover Sole Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $8.99/lb
    $8.99/lb
    was $9.99/lb
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • ShopRite Yellowfin Tuna - Steak, 1 pound

    Open Product Description
    $12.99/lb
    $12.99/lb
    Final cost based on weight
  • Ocean Legacy Lump Premium Crab Meat, 16 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $39.99
    $2.50/oz
  • Fresh Lemon Sole Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $15.99/lb
    $15.99/lb
    Final cost based on weight
  • Wild Caught Fresh Icelandic Cod Loins
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $22.99/lb
    $22.99/lb
    Final cost based on weight
  • Wild Caught Fresh Icelandic Cod Loins
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $22.99/lb
    $22.99/lb
    Final cost based on weight
  • Wild Caught Fresh Icelandic Cod Loins
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $22.99/lb
    $22.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Wild Caught Cherrystone Clams, 12 count
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $7.99
  • Wild Caught Fresh Icelandic Haddock Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $19.99/lb
    $19.99/lb
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 99 lbs
    Fresh Cooked Snow Crab Clusters, Large, 5-8oz
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $9.99/lb
    $9.99/lb
    was $12.99/lb
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • Fresh Flounder Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $14.99/lb
    $14.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Made Teriyaki Salmon Fillet

    Open Product Description
    $12.60 avg/ea
    $12.99/lb
    Final cost based on weight