Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Shreds with Beef in Gravy Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Shreds with Beef in Gravy Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Shreds with Beef in Gravy Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Paté Salmon Dinner Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Blue Buffalo Tastefuls Natural Tender Morsels Wet Cat Food, Chicken Entrée 5.5-oz Can
    Sponsored

    Open Product Description
    $1.99
    $0.36/oz
  • Blue Buffalo Tastefuls Natural Tender Morsels Wet Cat Food, Chicken Entrée 5.5-oz Can
    Sponsored

    Open Product Description
    $1.99
    $0.36/oz
  • Blue Buffalo Tastefuls Natural Tender Morsels Wet Cat Food, Chicken Entrée 5.5-oz Can
    Sponsored

    Open Product Description
    $1.99
    $0.36/oz
  • The Blue Buffalo Co. Blue Tastefuls Chicken & Brown Rice Recipe Natural Food for Cats, Adult, 5 lbs
    Sponsored

    Open Product Description
    $22.99
    $0.29/oz
  • The Blue Buffalo Co. BLUE Bursts with Paw-Lickin' Chicken Natural Treats for Cats, 5 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $3.99
    $0.80/oz
  • BLUE Tastefuls Natural Food for Adult Cats Variety Pack, 5.5 oz, 12 count
    Sponsored

    Open Product Description
    $18.49
    $3.36/oz
  • BLUE Tastefuls Natural Food for Adult Cats Variety Pack, 5.5 oz, 12 count
    Sponsored

    Open Product Description
    $18.49
    $3.36/oz
  • BLUE Tastefuls Natural Food for Adult Cats Variety Pack, 5.5 oz, 12 count
    Sponsored

    Open Product Description
    $18.49
    $3.36/oz
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Grilled Seafood Feast in Gravy Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $9.60
    Fancy Feast Cod Sole & Shrimp Feast Classic Paté Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $9.60
    Fancy Feast Tender Turkey Feast Kitten Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $4.00
    Purina Fancy Feast Broths Classic Gourmet Cat Complement, For Senior Cats 7yrs+, 1.4 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.99
    $1.42/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $4.00
    Purina Fancy Feast Broths Classic Gourmet Cat Complement, For Senior Cats 7yrs+, 1.4 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.99
    $1.42/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $4.00
    Purina Fancy Feast Broths Classic Gourmet Cat Complement, For Senior Cats 7yrs+, 1.4 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.99
    $1.42/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Delectables Squeeze Up Handheld Lickable Treats for Cats Variety Pack, 0.5 oz, 20 count
    Sponsored

    Open Product Description
    $11.04
    $1.10/oz
    was $13.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Temptations Lickable Puree Tempting Tuna Flavor Treats for Cats, 0.423 oz, 4 count

    Open Product Description
    $2.29
    $1.36/oz
  • 10 for $11.00
    Purina Friskies Lil' Gravies Roasted Chicken Flavor Cat Food, 1.55 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.50
    $0.97/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Seafood Feast Classic Paté Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Extra Chunky with Salmon in Savory Gravy Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Extra Chunky with Salmon in Savory Gravy Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Extra Chunky with Salmon in Savory Gravy Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Delectables Lickable Stew Treats for Cats Pack Variety, 1.4 oz, 12 count
    Sponsored

    Open Product Description
    $12.99
    $0.77/oz
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Tasty Treasures Scallop Flavor with Ocean Fish & Tuna in Sauce Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Gravy Lovers Salmon Feast in Seared Salmon Flavor Gravy Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $4.00
    Purina Fancy Feast Gems Mousse Pate with Turkey Gourmet Cat Food, 2 oz, 2 count
    locked-in price

    Open Product Description
    $2.69
    $0.67/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Sheba Gravy Indulgence Beef Entrée in Extra Gravy Perfect Portions Premium Cat Food, 1.32 oz

    Open Product Description
    $1.49
    $0.56/oz
  • locked-in price
    Purina Fancy Feast Medleys Shredded White Meat Chicken Fare with Spinach Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.19
    $0.40/oz
    was $1.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Purina Fancy Feast Medleys Shredded Wild Salmon Fare with Spinach Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.19
    $0.40/oz
    was $1.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Gravy Lovers Beef Feast in Roasted Beef Flavor Gravy Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Temptations Lickable Puree Tasty Chicken Flavor Treats for Cats, 0.423 oz, 4 count

    Open Product Description
    $2.29
    $1.36/oz
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Paté Poultry Platter Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Paté Poultry Platter Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Paté Poultry Platter Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Cat's Pride Unscented Total Odor Control Ultra Micro Crystals Non-Clumping Litter, 5 lb

    Open Product Description
    $13.99
    $2.80/lb
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Chicken Feast Classic Paté Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Grilled Salmon & Shrimp Feast in Gravy Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Prime Filets with Ocean Whitefish & Tuna in Sauce Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Purina Fancy Feast Gourmet Cat Food with Savory Farm-Raised Chicken & Turkey, 16 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $4.50
    $0.28/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Purina Tidy Cats 24/7 Performance Multi-Cat Clumping Litter, 35 lb

    Open Product Description
    $19.99
    $0.04/oz
    was $21.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $4.00
    Purina Fancy Feast Gems Mousse Paté with Chicken Gourmet Cat Food, 2 oz, 2 count
    locked-in price

    Open Product Description
    $2.69
    $0.02/g
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Chicken Feast Classic Paté Gourmet Cat Food, Senior 7yrs+, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Delights with Cheddar Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Gravy Lovers Chicken Feast in Grilled Chicken Flavor Gravy Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Grilled Chicken & Beef Feast in Gravy Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th