Bowl & Basket Sauerkraut, 16 oz, $2.49Bowl & Basket Sauerkraut, 16 ozBowl & BasketAdd Bowl & Basket Sauerkraut, 16 oz to Favorites.Add Bowl & Basket Sauerkraut, 16 oz to Favorites.FSAHSAFSAFSAHSAFSAHSAFSAHSAFSAFSAHSAFSAHSAFSAHSAFSAHSAlocked-in price Gluten Free Gluten Free Diabetes Friendly Diabetes FriendlyBowl & Basket Sauerkraut, 16 ozOpen Product Description$2.49$0.16/ozAdd to List
Bowl & Basket Sauerkraut, 16 oz, $2.49Bowl & Basket Sauerkraut, 16 ozBowl & BasketAdd Bowl & Basket Sauerkraut, 16 oz to Favorites.Add Bowl & Basket Sauerkraut, 16 oz to Favorites.FSAHSAFSAFSAHSAFSAHSAFSAHSAFSAFSAHSAFSAHSAFSAHSAFSAHSAlocked-in price Gluten Free Gluten Free Diabetes Friendly Diabetes FriendlyBowl & Basket Sauerkraut, 16 ozOpen Product Description$2.49$0.16/ozAdd to List
Bowl & Basket Sauerkraut, 16 oz, $2.49Bowl & Basket Sauerkraut, 16 ozBowl & BasketAdd Bowl & Basket Sauerkraut, 16 oz to Favorites.Add Bowl & Basket Sauerkraut, 16 oz to Favorites.FSAHSAFSAFSAHSAFSAHSAFSAHSAFSAFSAHSAFSAHSAFSAHSAFSAHSAlocked-in price Gluten Free Gluten Free Diabetes Friendly Diabetes FriendlyBowl & Basket Sauerkraut, 16 ozOpen Product Description$2.49$0.16/ozAdd to List
Cleveland Kitchen Garlic Sauerkraut, 16 oz, $4.89Cleveland Kitchen Garlic Sauerkraut, 16 ozCleveland KitchenOn Sale!Add Cleveland Kitchen Garlic Sauerkraut, 16 oz to Favorites.Add Cleveland Kitchen Garlic Sauerkraut, 16 oz to Favorites. Gluten Free Gluten FreeDigestive Support No Artificial Ingredients No Artificial IngredientsCleveland Kitchen Garlic Sauerkraut, 16 ozOpen Product Description$4.89$0.31/oz was $6.49Offer Valid Week of Sep 27thAdd to List
Sabrett Sauerkraut, 32 oz, $5.39Sabrett Sauerkraut, 32 ozSabrettAdd Sabrett Sauerkraut, 32 oz to Favorites.Add Sabrett Sauerkraut, 32 oz to Favorites. No High Fructose Corn Syrup No High Fructose Corn Syrup No Added Sugar No Added Sugar Vegan VeganSabrett Sauerkraut, 32 ozOpen Product Description$5.39$0.17/ozAdd to List
Sabrett Sauerkraut, 32 oz, $5.39Sabrett Sauerkraut, 32 ozSabrettAdd Sabrett Sauerkraut, 32 oz to Favorites.Add Sabrett Sauerkraut, 32 oz to Favorites. No High Fructose Corn Syrup No High Fructose Corn Syrup No Added Sugar No Added Sugar Vegan VeganSabrett Sauerkraut, 32 ozOpen Product Description$5.39$0.17/ozAdd to List
Sabrett Sauerkraut, 32 oz, $5.39Sabrett Sauerkraut, 32 ozSabrettAdd Sabrett Sauerkraut, 32 oz to Favorites.Add Sabrett Sauerkraut, 32 oz to Favorites. No High Fructose Corn Syrup No High Fructose Corn Syrup No Added Sugar No Added Sugar Vegan VeganSabrett Sauerkraut, 32 ozOpen Product Description$5.39$0.17/ozAdd to List
Flanagan Farm Dill Sauerkraut Organic Kraut, 1 lb, $4.99Flanagan Farm Dill Sauerkraut Organic Kraut, 1 lbFlanagan FarmAdd Flanagan Farm Dill Sauerkraut Organic Kraut, 1 lb to Favorites.Add Flanagan Farm Dill Sauerkraut Organic Kraut, 1 lb to Favorites. Certified Organic OrganicDigestive Support No Artificial Ingredients No Artificial IngredientsFlanagan Farm Dill Sauerkraut Organic Kraut, 1 lbOpen Product Description$4.99$0.31/ozAdd to List
Bowl & Basket Garlic & Black Pepper Sauerkraut, 16 oz, $2.49Bowl & Basket Garlic & Black Pepper Sauerkraut, 16 ozBowl & BasketAdd Bowl & Basket Garlic & Black Pepper Sauerkraut, 16 oz to Favorites.Add Bowl & Basket Garlic & Black Pepper Sauerkraut, 16 oz to Favorites.FSAHSAFSAFSAHSAFSAHSAFSAHSAFSAFSAHSAFSAHSAFSAHSAFSAHSAlocked-in price Gluten Free Gluten Free No High Fructose Corn Syrup No High Fructose Corn SyrupBowl & Basket Garlic & Black Pepper Sauerkraut, 16 ozOpen Product Description$2.49$0.16/ozAdd to List
Bowl & Basket Sauerkraut, 14.5 oz, $1.39Bowl & Basket Sauerkraut, 14.5 ozBowl & Basketlocked-in priceAdd Bowl & Basket Sauerkraut, 14.5 oz to Favorites.Add Bowl & Basket Sauerkraut, 14.5 oz to Favorites.FSAHSAFSAFSAHSAFSAHSAFSAHSAFSAFSAHSAFSAHSAFSAHSAFSAHSAlocked-in price No Artificial Ingredients No Artificial Ingredients No High Fructose Corn Syrup No High Fructose Corn SyrupBowl & Basket Sauerkraut, 14.5 ozOpen Product Description$1.39$0.10/oz was $1.49Offer Valid Week of Sep 27thAdd to List
Bowl & Basket Sauerkraut, 14.5 oz, $1.39Bowl & Basket Sauerkraut, 14.5 ozBowl & Basketlocked-in priceAdd Bowl & Basket Sauerkraut, 14.5 oz to Favorites.Add Bowl & Basket Sauerkraut, 14.5 oz to Favorites.FSAHSAFSAFSAHSAFSAHSAFSAHSAFSAFSAHSAFSAHSAFSAHSAFSAHSAlocked-in price No Artificial Ingredients No Artificial Ingredients No High Fructose Corn Syrup No High Fructose Corn SyrupBowl & Basket Sauerkraut, 14.5 ozOpen Product Description$1.39$0.10/oz was $1.49Offer Valid Week of Sep 27thAdd to List
Bowl & Basket Sauerkraut, 14.5 oz, $1.39Bowl & Basket Sauerkraut, 14.5 ozBowl & Basketlocked-in priceAdd Bowl & Basket Sauerkraut, 14.5 oz to Favorites.Add Bowl & Basket Sauerkraut, 14.5 oz to Favorites.FSAHSAFSAFSAHSAFSAHSAFSAHSAFSAFSAHSAFSAHSAFSAHSAFSAHSAlocked-in price No Artificial Ingredients No Artificial Ingredients No High Fructose Corn Syrup No High Fructose Corn SyrupBowl & Basket Sauerkraut, 14.5 ozOpen Product Description$1.39$0.10/oz was $1.49Offer Valid Week of Sep 27thAdd to List
Wildbrine Probiotic Organic Green Kraut, 18 oz, $9.49Wildbrine Probiotic Organic Green Kraut, 18 ozWildbrineAdd Wildbrine Probiotic Organic Green Kraut, 18 oz to Favorites.Add Wildbrine Probiotic Organic Green Kraut, 18 oz to Favorites. Certified Organic Organic Gluten Free Gluten FreeDigestive SupportWildbrine Probiotic Organic Green Kraut, 18 ozOpen Product Description$9.49$0.53/ozAdd to List
Ba-Tampte New Kraut, 32 fl oz, $6.49Ba-Tampte New Kraut, 32 fl ozBa-TampteAdd Ba-Tampte New Kraut, 32 fl oz to Favorites.Add Ba-Tampte New Kraut, 32 fl oz to Favorites. Diabetes Friendly Diabetes Friendly No High Fructose Corn Syrup No High Fructose Corn SyrupKosher CertifiedKosherBa-Tampte New Kraut, 32 fl ozOpen Product Description$6.49$0.20/ozAdd to List
Cleveland Kitchen Classic Sauerkraut, 16 oz, $4.89Cleveland Kitchen Classic Sauerkraut, 16 ozCleveland KitchenOn Sale!Add Cleveland Kitchen Classic Sauerkraut, 16 oz to Favorites.Add Cleveland Kitchen Classic Sauerkraut, 16 oz to Favorites. Gluten Free Gluten FreeDigestive Support No Artificial Ingredients No Artificial IngredientsCleveland Kitchen Classic Sauerkraut, 16 ozOpen Product Description$4.89$0.31/oz was $6.49Offer Valid Week of Sep 27thAdd to List
WOODSTOCK Organic Sauer Kraut, 16 oz, $5.19WOODSTOCK Organic Sauer Kraut, 16 ozWoodstockOn Sale! Limit 4Add WOODSTOCK Organic Sauer Kraut, 16 oz to Favorites.Add WOODSTOCK Organic Sauer Kraut, 16 oz to Favorites. Certified Organic Organic No Artificial Ingredients No Artificial Ingredients Diabetes Friendly Diabetes FriendlyWOODSTOCK Organic Sauer Kraut, 16 ozOpen Product Description$5.19$0.32/oz was $6.19Offer Valid Week of Sep 27thAdd to List
WOODSTOCK Organic Sauer Kraut, 16 oz, $5.19WOODSTOCK Organic Sauer Kraut, 16 ozWoodstockOn Sale! Limit 4Add WOODSTOCK Organic Sauer Kraut, 16 oz to Favorites.Add WOODSTOCK Organic Sauer Kraut, 16 oz to Favorites. Certified Organic Organic No Artificial Ingredients No Artificial Ingredients Diabetes Friendly Diabetes FriendlyWOODSTOCK Organic Sauer Kraut, 16 ozOpen Product Description$5.19$0.32/oz was $6.19Offer Valid Week of Sep 27thAdd to List
WOODSTOCK Organic Sauer Kraut, 16 oz, $5.19WOODSTOCK Organic Sauer Kraut, 16 ozWoodstockOn Sale! Limit 4Add WOODSTOCK Organic Sauer Kraut, 16 oz to Favorites.Add WOODSTOCK Organic Sauer Kraut, 16 oz to Favorites. Certified Organic Organic No Artificial Ingredients No Artificial Ingredients Diabetes Friendly Diabetes FriendlyWOODSTOCK Organic Sauer Kraut, 16 ozOpen Product Description$5.19$0.32/oz was $6.19Offer Valid Week of Sep 27thAdd to List
Boar's Head Fermented Sauerkraut, 32 oz, $4.99Boar's Head Fermented Sauerkraut, 32 ozBoar's HeadAdd Boar's Head Fermented Sauerkraut, 32 oz to Favorites.Add Boar's Head Fermented Sauerkraut, 32 oz to Favorites. Diabetes Friendly Diabetes Friendly No High Fructose Corn Syrup No High Fructose Corn Syrup No Added Sugar No Added SugarBoar's Head Fermented Sauerkraut, 32 ozOpen Product Description$4.99$0.16/ozAdd to List
Flanagan Farm Classic Sauerkraut Organic Kraut, 1 lb, $4.99Flanagan Farm Classic Sauerkraut Organic Kraut, 1 lbFlanagan FarmAdd Flanagan Farm Classic Sauerkraut Organic Kraut, 1 lb to Favorites.Add Flanagan Farm Classic Sauerkraut Organic Kraut, 1 lb to Favorites. Certified Organic OrganicDigestive Support No Artificial Ingredients No Artificial IngredientsFlanagan Farm Classic Sauerkraut Organic Kraut, 1 lbOpen Product Description$4.99$0.31/ozAdd to List
Kissling's Sauerkraut, 2 lb, $3.99Kissling's Sauerkraut, 2 lbKissling'sAdd Kissling's Sauerkraut, 2 lb to Favorites.Add Kissling's Sauerkraut, 2 lb to Favorites. Diabetes Friendly Diabetes Friendly No High Fructose Corn Syrup No High Fructose Corn Syrup No Added Sugar No Added SugarKissling's Sauerkraut, 2 lbOpen Product Description$3.99$2.00/lbAdd to List
Pkl'd Healthy Spicykraut with Garlic, 23.98 oz, $3.99Pkl'd Healthy Spicykraut with Garlic, 23.98 ozPkl'dAdd Pkl'd Healthy Spicykraut with Garlic, 23.98 oz to Favorites.Add Pkl'd Healthy Spicykraut with Garlic, 23.98 oz to Favorites. Gluten Free Gluten Free No Artificial Ingredients No Artificial Ingredients Diabetes Friendly Diabetes FriendlyPkl'd Healthy Spicykraut with Garlic, 23.98 ozOpen Product Description$3.99$0.17/ozAdd to List
Pkl'd Healthy Spicykraut with Garlic, 23.98 oz, $3.99Pkl'd Healthy Spicykraut with Garlic, 23.98 ozPkl'dAdd Pkl'd Healthy Spicykraut with Garlic, 23.98 oz to Favorites.Add Pkl'd Healthy Spicykraut with Garlic, 23.98 oz to Favorites. Gluten Free Gluten Free No Artificial Ingredients No Artificial Ingredients Diabetes Friendly Diabetes FriendlyPkl'd Healthy Spicykraut with Garlic, 23.98 ozOpen Product Description$3.99$0.17/ozAdd to List
Pkl'd Healthy Spicykraut with Garlic, 23.98 oz, $3.99Pkl'd Healthy Spicykraut with Garlic, 23.98 ozPkl'dAdd Pkl'd Healthy Spicykraut with Garlic, 23.98 oz to Favorites.Add Pkl'd Healthy Spicykraut with Garlic, 23.98 oz to Favorites. Gluten Free Gluten Free No Artificial Ingredients No Artificial Ingredients Diabetes Friendly Diabetes FriendlyPkl'd Healthy Spicykraut with Garlic, 23.98 ozOpen Product Description$3.99$0.17/ozAdd to List
Silver Floss Shredded Kraut, 2 lb, $4.19Silver Floss Shredded Kraut, 2 lbSilver FlossAdd Silver Floss Shredded Kraut, 2 lb to Favorites.Add Silver Floss Shredded Kraut, 2 lb to Favorites. Gluten Free Gluten Free Diabetes Friendly Diabetes Friendly No High Fructose Corn Syrup No High Fructose Corn SyrupSilver Floss Shredded Kraut, 2 lbOpen Product Description$4.19$0.13/ozAdd to List
Boar's Head Fermented Sauerkraut, 16 oz, $2.99Boar's Head Fermented Sauerkraut, 16 ozBoar's HeadAdd Boar's Head Fermented Sauerkraut, 16 oz to Favorites.Add Boar's Head Fermented Sauerkraut, 16 oz to Favorites. Gluten Free Gluten Free Diabetes Friendly Diabetes Friendly No High Fructose Corn Syrup No High Fructose Corn SyrupBoar's Head Fermented Sauerkraut, 16 ozOpen Product Description$2.99$0.19/ozAdd to List
Libby's Jumbo-Can Crispy Sauerkraut, 27 oz, $3.19Libby's Jumbo-Can Crispy Sauerkraut, 27 ozLibby'sAdd Libby's Jumbo-Can Crispy Sauerkraut, 27 oz to Favorites.Add Libby's Jumbo-Can Crispy Sauerkraut, 27 oz to Favorites. No Artificial Ingredients No Artificial Ingredients No High Fructose Corn Syrup No High Fructose Corn Syrup No Added Sugar No Added SugarLibby's Jumbo-Can Crispy Sauerkraut, 27 ozOpen Product Description$3.19$0.12/ozAdd to List
Thumann's Sauerkraut, 16 oz, $2.99Thumann's Sauerkraut, 16 ozThumann'sAdd Thumann's Sauerkraut, 16 oz to Favorites.Add Thumann's Sauerkraut, 16 oz to Favorites. No High Fructose Corn Syrup No High Fructose Corn Syrup No Added Sugar No Added Sugar Vegan VeganThumann's Sauerkraut, 16 ozOpen Product Description$2.99$0.19/ozAdd to List