All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • Lactose Free
    Remove Lactose Free
Sort by
  • On Sale!
    Chobani Zero Sugar Vanilla Flavored Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Chobani Zero Sugar Black Cherry Flavored Nonfat Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Unique Snacks Original Sourdough Craft Beer Pretzel Rings, 11oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.36/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Cabot Creamery Colby Jack Premium Natural Cheese, 26 count, 7 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.43/oz
    was $4.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Barilla Protein+ Rigatoni Grain & Legume Pasta, 14.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $0.21/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Chobani Flip 20g Protein Pomegranate Pistachio Chocolate Flavored Lowfat Greek Yogurt, 6 oz
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.99
    $0.33/oz
    was $2.68
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Chobani Flip 20g Protein Strawberry Banana Cashew Lowfat Greek Yogurt, 6 oz
    High Protein
    Digestive Support
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.99
    $0.33/oz
    was $2.68
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Chobani Flip 20g Protein Tropical Mango Coconut Lowfat Greek Yogurt, 6 oz
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.99
    $0.33/oz
    was $2.68
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Chobani Zero Sugar Toasted Coconut Vanilla Flavored Nonfat Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Fage BestSelf Lactose Free Nonfat Plain Greek Strained Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.25
    $0.24/oz
    was $1.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Country Crock Original 40% Vegetable Oil Spread Family Size!, 4 lb 3.5 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $1.66/lb
    was $8.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $9.29
    International Delight French Vanilla Coffee Creamer, 48 fl oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $5.99
    $0.12/fl oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Bowl & Basket Specialty Cold Brew Unsweetened Black Coffee, 48 fl oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.99
    $0.10/fl oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Lactaid Calcium Enriched 2% Reduced Fat Milk, 0.5 gallon
    Gluten Free
    Digestive Support
    Plant Based

    Open Product Description
    $4.49
    $0.07/fl oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Nestlé Coffee Mate Hazelnut Coffee Creamer, 32 fl oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.39
    $0.14/fl oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Lifeway Plain Lactose Free Cultured Whole Milk Kefir, 32 fl oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.49
    $0.11/fl oz
    was $4.19
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Unique Snacks Original Pretzel Shells, 10 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.40/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Whisps Parmesan Cheese Crisps, 1.95 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $1.53/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $7.00
    Cabot Creamery Pepper Jack Cheese Snack Sticks, 0.75 oz, 10 count
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.50
    $0.47/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Barilla Gluten Free Elbows Pasta, 12 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.25/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Barilla Gluten Free Penne Pasta, 12 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.25/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Barilla Gluten Free Rotini Pasta, 12 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.25/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Barilla Protein+ Elbows Grain & Legume Pasta, 14.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $0.21/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Barilla Protein+ Rotini Grain & Legume Pasta, 14.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $0.21/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Cabot Creamery Vermont Seriously Sharp Cheddar Cheese, 26 count, 7 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.99
    $0.43/oz
    was $4.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Chobani Zero Sugar Milk & Cookies Flavored Nonfat Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Chobani Zero Sugar Strawberry Cheesecake Inspired Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    Farmland Fresh Dairies Lactose Free 1% Lowfat Milk, half pint
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $0.75
    $0.09/fl oz
    was $0.85
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Yancey's Fancy Pasteurized Process Peppadew New York State Cheese, 7.6 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.99
    $1.05/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Wholly Wholesome Wholly Gluten Free Pizza Dough, 14 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.50/oz
    was $7.99
    Offer Valid Week of Sep 27th