All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • Heart Health
    Remove Heart Health
Sort by
  • On Sale! Limit 4
    Botticelli Everyday Cooking Extra Virgin Olive Oil, 33.8 fl oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $9.99
    $0.30/fl oz
    was $13.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    StarKist Solid White Albacore Tuna in Water, 5 oz
    locked-in price
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.25
    $0.25/oz
    was $1.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    Bowl & Basket Baby Carrots, 1 lb bag
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $0.99
    was $1.39
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Green Beans, 12 oz bag
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    was $2.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Sweet Potatoes, 3 lb bag
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Bowl & Basket Sweet Onions, 3 lb bag
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Tropicana No Pulp Pure Premium 100% Orange Juice, 46 fl oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.79
    $0.08/fl oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Wholesome Pantry Organic Baby Spinach, 5 oz
    locked-in price
    Organic
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.99
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Tropicana Pure Premium 100% Orange Juice, 46 fl oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.79
    $0.08/fl oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Yoplait Light Very Vanilla Fat Free Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $0.60
    $0.10/oz
    was $0.68
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Bowl & Basket Cage Free Liquid Egg Whites, 32 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $4.99
    $0.16/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Bowl & Basket Chickpeas, Garbanzos, 16 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.49
    $0.09/oz
    was $1.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    StarKist Chunk White Albacore Tuna in Water, 5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.39
    $0.28/oz
    was $1.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Wholesome Pantry Organic Arugula, 5 oz
    locked-in price
    Organic
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.99
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Schmidt Old Tyme 647 The Original White Bread, 18 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.24/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Tropicana Pure Premium 100% Orange Juice, 46 fl oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.79
    $0.08/fl oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    Bowl & Basket 100% Pure Pumpkin, 15 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.19
    $0.08/oz
    was $1.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Schmidt Old Tyme 647 Potato Bread, 19 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.21/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 4 for $5.00
    Tuttorosso Petite Diced Tomatoes, 14.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.36
    $0.09/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Chobani Greek Nonfat Vanilla Yogurt 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.89
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Oikos Triple Zero Vanilla Flavored Blended Greek Nonfat Yogurt, 5.3 oz, 4 count
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.99
    $0.19/oz
    was $6.02
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    Tuttorosso Peeled Plum Italian Style Tomatoes, 28 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.25
    $0.04/oz
    was $2.19
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Chobani Zero Sugar Vanilla Flavored Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Wholesome Pantry Organic Baby Kale, 5 oz
    locked-in price
    Organic
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.99
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Premier Protein Vanilla High Protein Shake, 11 fl oz, 12 count
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $23.99
    $0.18/fl oz
    was $26.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Bowl & Basket Specialty Yellow Creamer Potatoes, 3 lb bag
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $5.49
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 4 for $5.99
    Wholesome Pantry Organic Steam in Bag Green Peas and Carrots, 12 oz
    Organic
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.29
    $0.19/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Chobani Nonfat Plain Greek Yogurt Value Pack, 5.3 oz, 4 Count
    locked-in price
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $4.99
    $0.24/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Chobani Vanilla Nonfat Greek Yogurt Value Pack, 5.3 oz, 4 Count
    locked-in price
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $4.99
    $0.24/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Frozen Wild Caught Sockeye Salmon Fillet
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $18.99/lb
    $18.99/lb
    was $19.99/lb
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight