Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Kodiak Cakes Power Waffles Buttermilk & Vanilla Waffles, 10 count, 13.4 oz
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $6.99
    $0.52/oz
  • Kodiak Cakes Power Waffles Protein-Packed Chocolate Chip Waffles, 8 count, 10.72 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO
    Whole Grain

    Open Product Description
    $6.99
    $0.65/oz
  • MorningStar Farms Original Jumbo Vegan Sausage Patties, 6 count, 11.8 oz
    Sponsored
    High Protein
    High Fiber
    Plant Based

    Open Product Description
    $9.29
    $0.79/oz
  • Eggland's Best Three Cheese Frozen Omelets, 2 Count
    Sponsored
    High Protein
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.77/oz
  • On Sale! Limit 4
    MorningStar Farms Maple Flavored Vegan Sausage Patties, 6 count, 8 oz
    Sponsored
    High Protein
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.62/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    De Wafelbakkers Buttermilk Pancakes, 18 count, 1 lb 8.8 oz
    Peanut Free
    Kosher

    Open Product Description
    $1.99
    $0.08/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Eggo Homestyle Waffles, 10 count, 12.3 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.79
    $0.31/oz
  • Jimmy Dean® Protein Breakfast Bowl Zesty Monterey Jack Bacon & Egg Frozen - 7.25 oz
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.69/oz
  • Kodiak Buttermilk Protein-Packed French Toast Sticks, 14.5 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.48/oz
  • On Sale! Limit 4
    De Wafelbakkers Buttermilk Mini Pancakes, 60 count, 1 lb 5.2 oz
    Peanut Free
    Kosher

    Open Product Description
    $1.99
    $1.50/lb
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Jones Dairy Farm Golden Brown All Natural Pork Sausage, 10 count, 7 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.40 each
  • On Sale! Limit 4
    Evergreen Apple Cinnamon Cobbler Mini Waffles, 9 count, 9 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $4.99
    $0.55/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    De Wafelbakkers Chocolate Chip Pancakes, 18 count, 1 lb 8.8 oz
    Peanut Free
    Kosher

    Open Product Description
    $1.99
    $0.08/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Jimmy Dean Meat Lovers Breakfast Bowl
    High Protein
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.57/oz
  • Jimmy Dean Meat Lovers Stuffed Hash Browns, 4 count, 15 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $8.99
    $0.60/oz
  • Applegate Naturals Savory Turkey Breakfast Sausage Patties, 6 count, 7 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $5.99
    $0.86/oz
  • Eggo Thick & Fluffy Cinnamon Brown Sugar Waffles, 6 count, 11.6 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.79
    $0.41/oz
  • On Sale! Limit 4
    De Wafelbakkers Homestyle Pancakes, 18 count, 24.8 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $1.99
    $0.08/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Van's Protein Blueberry Waffles, 6 count, 9 oz
    Plant Based
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.48/oz
  • Bowl & Basket Cinnamon French Toast Sticks, 16 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.25/oz
  • Jones Dairy Farm Golden Brown All Natural Pork Sausage, 10 count, 7 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.57/oz
  • Eggo Cookies & Creme Waffles, 8 count, 9.8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.79
    $0.39/oz
  • 2 for $12.99
    Eggo Blueberry Waffles Jumbo Pack, 40 count, 49.3 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $9.49
    $0.19/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Banquet Brown 'N Serve Turkey Fully Cooked Sausage Links, 10 count, 6.4 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.29
    $0.36/oz
  • Food For Life Ezekiel 4:9 Sprouted Grain English Muffins, 6 count, 16 oz
    Organic
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.99
    $0.50/oz
  • 2 for $12.38
    Eggo Buttermilk Pancakes Family Pack, 24 count, 29.6 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $0.24/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Applegate Naturals Chicken & Maple Breakfast Sausage, 10 count, 7 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $5.99
    $0.86/oz
  • Eggo Buttermilk Vanilla Protein Waffles, 10 count, 12.3 oz
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.49/oz
  • Eggo Zero Blueberry Waffles, 8 count, 9.8 oz

    Open Product Description
    $5.99
    $0.61/oz
  • Jimmy Dean Premium Fresh Turkey Roll Sausage, 16 oz

    Open Product Description
    $5.49
    $0.34/oz
  • Eggo Minis Chocolatey Chip Pancakes, 5 count, 8.4 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.79
    $0.57/oz
  • Eggo Thick & Fluffy Original Waffles, 6 count, 11.6 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.79
    $0.41/oz
  • Jones Dairy Farm Golden Brown All Natural Turkey Sausage Patties, 4 count, 5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.99
    $0.80/oz