Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Paté Salmon Dinner Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Paté Salmon Dinner Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Paté Salmon Dinner Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Paté Ocean Whitefish & Tuna Dinner Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • BLUE Tastefuls Natural Food for Adult Cats Variety Pack, 5.5 oz, 12 count
    Sponsored

    Open Product Description
    $18.99
    $3.45/oz
  • Blue Buffalo Tastefuls Purées with Tuna Natural Cat Food Complement, 3 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $2.49
    $0.83/oz
  • Blue Tastefuls Salmon Entrée Savory Paté Natural Food for Cats, 1.3 oz, 2 count
    Sponsored

    Open Product Description
    $1.89
    $0.73/oz
  • Blue Buffalo Tastefuls Purées with Chicken Natural Cat Food Complement, 3 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $2.49
    $0.83/oz
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Shreds Chicken & Salmon Dinner in Gravy Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Meaty Bits with Beef in Gravy Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $9.60
    Fancy Feast Gravy Lovers Chicken & Beef Feast in Grilled Chicken Flavor Gravy Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Purina Fancy Feast Petites Ocean Whitefish Entrée in Gravy Gourmet Cat Food, 1.4 oz, 2 count

    Open Product Description
    $1.29
    $0.46/oz
  • Purina Fancy Feast Petites Ocean Whitefish Entrée in Gravy Gourmet Cat Food, 1.4 oz, 2 count

    Open Product Description
    $1.29
    $0.46/oz
  • Purina Fancy Feast Petites Ocean Whitefish Entrée in Gravy Gourmet Cat Food, 1.4 oz, 2 count

    Open Product Description
    $1.29
    $0.46/oz
  • Blue Tastefuls Chicken Entrée Savory Paté Natural Food for Cats, 2 count, 1.3 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $1.89
    $0.73/oz
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Tender Beef Feast Classic Paté Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $4.00
    Reveal Grain Free Tuna Fillet Recipe in Gravy Cat Food Mixer, 2.47 oz

    Open Product Description
    $1.69
    $0.68/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Chicken Feast Classic Paté Gourmet Cat Food, Senior 7yrs+, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $4.00
    Reveal Grain Free Ocean Fish in Broth Cat Food Mixer, 2.47 oz

    Open Product Description
    $1.69
    $0.68/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  •  The Blue Buffalo Co. Blue Wilderness Paté Natural Food for Cats Variety Pack, 3.0 oz, 12 count
    Sponsored

    Open Product Description
    $19.99
    $1.67 each
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Grilled Salmon & Shrimp Feast in Gravy Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Minced Tuna Feast in Gravy Gourmet Cat Food, Senior 7yrs+, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $11.00
    Purina Friskies Lil' Soups with Tuna in a Velvety Chicken Broth Cat Food, 1.2 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.50
    $1.25/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Sheba Perfect Portions Paté in Natural Juices Delicate Salmon Entrée Premium Cat Food, 1.32 oz

    Open Product Description
    $1.49
    $0.75 each
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Minced Chicken Feast in Gravy Gourmet Cat Food, Senior 7yrs+, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Prime Filets with Chicken in Gravy Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $4.00
    Purina Fancy Feast Broths Classic Gourmet Cat Complement, 1.4 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.99
    $1.42/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Paté Chicken & Tuna Dinner Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Paté Country Style Dinner Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Prime Filets with Beef in Gravy Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Sheba Perfect Portion Gourmet Salmon Entrée Premium Cat Food, 1.32 oz

    Open Product Description
    $1.49
    $0.56/oz
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Flaked Tuna Feast Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Turkey Feast in Gravy Grilled Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Prime Filets with Salmon & Beef in Sauce Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $4.00
    Purina Fancy Feast Broths Seafoods Bisque with Shrimp Gourmet Cat Complement, 1.4 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.99
    $1.42/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Purina Fancy Feast Medleys Tuna Primavera with Tomatoes, Carrots & Spinach Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.29
    $0.43/oz
    was $1.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Sheba Perfect Portions Paté in Natural Juices Savory Chicken Entrée Premium Cat Food, 1.32 oz

    Open Product Description
    $1.49
    $0.75 each
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Chicken Feast Classic Paté Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Classic Paté Savory Salmon Feast Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Grilled Salmon Feast in Gravy Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th