All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • Whole Grain
    Remove Whole Grain
Sort by
  • On Sale!
    Cheerios Cookies & Crème Protein Cereal Large Size, 11.2 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $4.49
    $0.40/oz
    was $6.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    RITZ Whole Wheat Crackers, Snacks for Kids and Adults, Lunch Snacks, 12.9 oz
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $4.54
    $0.35/oz
    was $5.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Sara Lee 100% Whole Wheat Bread, 1 lb 4 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.20/oz
    was $4.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Panera Bread 100% Whole Wheat, 24 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $2.99
    $0.12/oz
    was $5.89
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    General Mills Cheerios Honey Nut Cereal Large Size, 15.4 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $4.49
    $0.29/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    General Mills Cinnamon Toast Crunch Crispy Sweetened Whole Wheat & Rice Cereal, 1 lb 0.8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.27/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $9.00
    SunChips Whole Grain Snacks Harvest Cheddar Flavored 7 Oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.57/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    TEDDY GRAHAMS Chocolatey Chip Graham Snacks, Kids Snacks, 10 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $4.49
    $0.45/oz
    was $4.89
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Minute Brown Rice & Quinoa, 8.8 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.29
    $0.26/oz
    was $2.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    General Mills Lucky Charms Frosted Toasted Oat Cereal with Marshmallows Large Size, 14.9 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $4.49
    $0.30/oz
    was $6.59
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Panera Bread Multigrain Bread, 24 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $2.99
    $0.12/oz
    was $5.89
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    General Mills Cheerios Toasted Whole Grain Oat Cereal Large Size, 12 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $4.49
    $0.37/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $9.00
    SunChips Whole Grain Snacks Original 7 Oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.02/g
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Tostitos Cantina Tortilla Chips Thin & Crispy 8 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $11.99
    Kellogg's Raisin Bran Crunch Crunch Breakfast Cereal, Good Source of Fiber, 24.5 oz Box
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $7.89
    $0.32/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Bowl & Basket Raisin, Date & Walnut Instant Oatmeal, 1.30 oz, 10 count
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $2.99
    $0.23/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    belVita Energy Snack Bites, Maple, Cinnamon and Sunflower Seed, 5 oz Bag
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $5.89
    $1.18/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Good Thins Gluten Free Sea Salt Corn & Rice Snacks, 3.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.54
    $1.30/oz
    was $5.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    General Mills Cheerios Multi Grain Lightly Sweetened Cereal Large Size, 12 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $4.49
    $0.37/oz
    was $7.59
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    General Mills Cocoa Puffs Naturally Flavored Frosted Corn Puffs Large Size, 15.2 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.27/oz
    was $6.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Galbani String Cheese Low Moisture Part Skim Mozzarella Cheese, 12 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.33/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $9.00
    SunChips Whole Grain Snacks French Onion Flavored 7 Oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.57/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Goldfish Harry Potter Butterbeer Butterscotch Flavored Baked Grahams Limited Edition, 6.1 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $3.29
    $0.54/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $11.99
    Kellogg's Raisin Bran Original Breakfast Cereal, High Fiber, 27.1 oz Box
    High Fiber
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $7.89
    $0.29/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Sara Lee 100% Whole Wheat Half Loaf Bread, 12 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $2.29
    $0.19/oz
    was $2.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    General Mills Cheerios Strawberry Protein Cereal Large Size, 11.2 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $4.49
    $0.40/oz
    was $6.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Gerber Mango Banana Apple Baby Food, Toddler 12+ months, 3.5 oz
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.59
    $0.45/oz
    was $1.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Ronzoni Healthy Harvest 100% Whole Grain Spaghetti Pasta, 16 oz
    locked-in price
    High Fiber
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.79
    $0.11/oz
    was $2.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    Belvita Crunchy Blueberry Breakfast Biscuits, 1.76 oz, 5 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $5.89
    $0.67/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Triscuit Original Crackers, 8.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.54
    $0.53/oz
    was $5.29
    Offer Valid Week of Sep 27th