All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • Lactose Free
    Remove Lactose Free
Sort by
  • On Sale!
    Lactaid 1% Lowfat Milk, half gallon
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.49
    $10.98/gal
    was $5.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Chobani Zero Sugar Toasted Coconut Vanilla Flavored Nonfat Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.49
    $0.28/oz
    was $1.89
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Fage BestSelf Lactose Free Reduced Fat (2% Milkfat) Plain Greek Strained Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.49
    $0.28/oz
    was $2.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Lactaid 2% Reduced Fat Milk, half gallon
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.49
    $0.09/fl oz
    was $5.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Lactaid Lactose Free Whole Milk, half gallon
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.49
    $0.09/fl oz
    was $5.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Fage BestSelf Lactose Free Reduced Fat 2% Milkfat with Strawberry Greek Strained Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.49
    $0.28/oz
    was $2.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 4 for $5.00
    Bauducco Chocolate Wafer, 5.0 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $1.25
    $0.25/oz
    was $1.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Nestlé Coffee Mate Sugar Free Coconut Crème Coffee Creamer, 32 fl oz
    Gluten Free
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.39
    $0.14/fl oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Lactaid Lactose Free Protein 2% Reduced Fat Milk, 52 fl oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $5.49
    $0.11/fl oz
    was $5.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    Fairlife Core Power 42g Chocolate High Protein Milk Shake, 14 fl oz
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $5.49
    $0.39/fl oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Lactaid Calcium Enriched 2% Reduced Fat Milk, 0.5 gallon
    Gluten Free
    Digestive Support
    Plant Based

    Open Product Description
    $5.49
    $0.09/fl oz
    was $5.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Yancey's Fancy Maple & Bacon New York Cheddar Cheese, 7.6 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Lactose Free

    Open Product Description
    $7.99
    $1.05/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $12.49
    International Delight Sweet & Creamy Coffee Creamer, 48 fl oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $7.59
    $0.16/fl oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Chobani Zero Sugar Vanilla Flavored Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.49
    $0.28/oz
    was $1.89
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Skim Plus Lactose Free Fat Free Milk, half gallon
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $11.98/gal
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    Kraft Lactose Free Mozzarella String Cheese, 12 count, 12 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.42/oz
    was $6.19
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Nestlé Coffee Mate Hazelnut Coffee Creamer, 32 fl oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $4.39
    $0.14/fl oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Nestlé Coffee Mate Sugar Free French Vanilla Coffee Creamer, 32 fl oz
    Gluten Free
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.39
    $0.14/fl oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Barilla Protein+ Rotini Grain & Legume Pasta, 14.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.49
    $0.24/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Cabot Creamery Colby Jack Premium Natural Cheese, 26 count, 7 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.49
    $0.50/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Manischewitz "Kneid-Lach" Matzo Ball & Soup Mix, 4.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Lactose Free
    Kosher

    Open Product Description
    $1.69
    $0.38/oz
    was $2.39
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Chobani Zero Sugar Blueberry Flavored Nonfat Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.49
    $0.28/oz
    was $1.89
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Chobani Zero Sugar Milk & Cookies Flavored Nonfat Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.49
    $0.28/oz
    was $1.89
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Chobani Zero Sugar Strawberry Cheesecake Inspired Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.49
    $0.28/oz
    was $1.89
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Fage BestSelf Lactose Free Nonfat Plain Greek Strained Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.49
    $0.28/oz
    was $2.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Yancey's Fancy Smoked Gouda New York Cheese with Bacon, 7.6 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Lactose Free

    Open Product Description
    $7.99
    $1.05/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Organic Valley Protein Plus 2% Reduced Fat Ultra-Filtered Milk, 48 fl oz
    Organic
    High Protein
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.99
    $0.12/fl oz
    was $7.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Schär Light & Crispy Texture Table Crackers, 1,2 oz, 6 count
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $6.19
    $0.84/oz
    was $6.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Violife 100% Dairy Free Mexican Style Shreds Cheese Alternative, 8 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.62/oz
    was $6.12
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Lactaid Lactose Free Protein Milk, 52 fl oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $5.49
    $0.11/fl oz
    was $5.79
    Offer Valid Week of Sep 27th