Shop Greek yogurt for a protein-packed morning breakfast, layer it with fresh berries and granola, or use it as a smooth, tangy base for homemade dips and salad dressings during weekday meal prep.

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • On Sale!
    Fage Total 0% Milkfat All Natural Nonfat Greek Strained Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.49
    $0.28/oz
    was $2.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Fage Total 0% Milkfat All Natural Nonfat Greek Strained Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.49
    $0.28/oz
    was $2.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Fage Total 0% Milkfat All Natural Nonfat Greek Strained Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.49
    $0.28/oz
    was $2.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Fage Total 2% Milkfat with Blueberry All Natural Lowfat Greek Strained Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.49
    $0.28/oz
    was $2.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Chobani Strawberry Kiwi Lowfat Greek Yogurt, 6.7 oz
    Sponsored
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $2.29
    $0.34/oz
  • Chobani Strawberry Kiwi Lowfat Greek Yogurt, 6.7 oz
    Sponsored
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $2.29
    $0.34/oz
  • Chobani Strawberry Kiwi Lowfat Greek Yogurt, 6.7 oz
    Sponsored
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $2.29
    $0.34/oz
  • On Sale!
    Fage BestSelf Lactose Free Reduced Fat (2% Milkfat) Plain Greek Strained Yogurt, 5.3 oz
    Sponsored
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.49
    $0.28/oz
    was $2.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Dannon Light + Fit Greek Toasted Marshmallow Fat Free Yogurt, 5.3 oz
    Sponsored
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.89
    $0.36/oz
  • Cabot Creamery Whole Milk Plain Greek Yogurt, 2 lbs
    Sponsored
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $6.49
    $0.20/oz
  • Cabot Creamery Whole Milk Plain Greek Yogurt, 2 lbs
    Sponsored
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $6.49
    $0.20/oz
  • Cabot Creamery Whole Milk Plain Greek Yogurt, 2 lbs
    Sponsored
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $6.49
    $0.20/oz
  • Chobani Nonfat Plain Greek Yogurt, 32 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $7.69
    $0.24/oz
  • On Sale!
    Fage Total 2% Milkfat All Natural Lowfat Greek Strained Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.49
    $0.28/oz
    was $2.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Fage Total 2% Milkfat All Natural with Strawberry Lowfat Greek Strained Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.49
    $0.28/oz
    was $2.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Chobani Mixed Berry Blended Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.49
    $0.28/oz
    was $1.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Chobani Mixed Berry Blended Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.49
    $0.28/oz
    was $1.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Chobani Mixed Berry Blended Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.49
    $0.28/oz
    was $1.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Oikos Pro Plain Yogurt-Cultured Ultra-Filtered Milk, 32 oz
    Sponsored
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $9.99
    $0.31/oz
  • On Sale!
    Chobani Nonfat Plain Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.49
    $0.28/oz
    was $1.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Chobani Zero Sugar Toasted Coconut Vanilla Flavored Nonfat Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.49
    $0.28/oz
    was $1.89
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Chobani Vanilla Lowfat Greek Yogurt, 6 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $2.29
    $0.34/oz
  • Chobani Vanilla Lowfat Greek Yogurt, 6 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $2.29
    $0.34/oz
  • Chobani Vanilla Lowfat Greek Yogurt, 6 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $2.29
    $0.34/oz
  • Chobani Flip Almond Coco Loco Lowfat Greek Yogurt, 4.5 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.19
    $0.49/oz
  • Oikos Triple Zero Banana Creme Flavored Nonfat Yogurt, 5.3 oz
    Sponsored
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.99
    $0.38/oz
  • Fage Total 0% Milkfat All Natural Nonfat Greek Strained Yogurt, 32 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $9.99
    $0.31/oz
  • Dannon Light + Fit Greek Tiramisu Fat Free Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.89
    $0.36/oz
  • On Sale!
    Chobani Creations Caramel Sundae Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.49
    $0.28/oz
    was $1.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Fage Total 2% Milkfat All Natural Reduced Fat Greek Strained Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.49
    $0.28/oz
    was $2.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Fage Total 2% Milkfat with Honey All Natural Lowfat Greek Strained Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.49
    $0.28/oz
    was $2.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Bowl & Basket Fruit on the Bottom Greek Blueberry Nonfat Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.49
    $0.28/oz
  • On Sale!
    Chobani Blended Honey & Cream Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.49
    $0.28/oz
    was $1.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Oikos Remix Cookies & Cream Nonfat Yogurt & Mix-Ins, 4.5 oz
    High Protein
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.19
    $0.49/oz
  • Oikos Remix Cookies & Cream Nonfat Yogurt & Mix-Ins, 4.5 oz
    High Protein
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.19
    $0.49/oz
  • Oikos Remix Cookies & Cream Nonfat Yogurt & Mix-Ins, 4.5 oz
    High Protein
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.19
    $0.49/oz
  • Dannon Light + Fit Greek Strawberry Cheesecake Fat Free Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.89
    $0.36/oz
  • locked-in price
    Chobani Key Lime Blended Greek Yogurt Value Pack, 5.3 oz, 4 Count
    locked-in price
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $6.79
    $0.32/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Chobani Coffee Blended Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.49
    $0.28/oz
    was $1.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Chobani Ripe Strawberry Less Sugar Reduced Fat Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.49
    $0.28/oz
    was $1.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Fage BestSelf Lactose Free Reduced Fat 2% Milkfat with Strawberry Greek Strained Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.49
    $0.28/oz
    was $2.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Fage Total 5% Milkfat All Natural Whole Milk Greek Strained Yogurt, 5.3 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.49
    $0.28/oz
    was $2.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Chobani Strawberry Banana Low-Fat Greek Yogurt Value Pack, 5.3 oz, 4 count
    locked-in price
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $6.79
    $0.32/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Oikos Triple Zero Mixed Berry Flavored Blended Greek Nonfat Yogurt, 5.3 oz, 4 count
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $4.49
    $0.21/oz
    was $6.52
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Oikos Triple Zero Vanilla Flavored Blended Greek Nonfat Yogurt, 5.3 oz, 4 count
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.49
    $0.21/oz
    was $6.52
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Fage Creamy Dreamy Sweet Vanilla Cultured Cream Dessert, 4.4 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.29
    $0.52/oz