Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • 10 for $11.00
    Purina Fancy Feast Tender Beef Feast Classic Paté Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.19
    $0.40/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $11.00
    Purina Fancy Feast Tender Beef Feast Classic Paté Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.19
    $0.40/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $11.00
    Purina Fancy Feast Tender Beef Feast Classic Paté Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.19
    $0.40/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $11.00
    Purina Fancy Feast Tender Beef & Chicken Feast Classic Paté Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.19
    $0.40/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Blue Tastefuls Chicken Entrée Savory Paté Natural Food for Cats, 2 count, 1.3 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $1.89
    $0.73/oz
  • Blue Tastefuls Chicken Entrée Savory Paté Natural Food for Cats, 2 count, 1.3 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $1.89
    $0.73/oz
  • Blue Tastefuls Chicken Entrée Savory Paté Natural Food for Cats, 2 count, 1.3 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $1.89
    $0.73/oz
  • Blue Buffalo Wilderness Indoor High-Protein Food for Cats with Chicken, Adult 1-7 Years, 4 lbs
    Sponsored

    Open Product Description
    $24.99
    $6.25/lb
  • Delectables Lickable Treat Gravy with Chicken For Cats, 1.4 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $1.59
    $1.14/oz
  • Blue Buffalo Tastefuls Natural Tender Morsels Wet Cat Food, Chicken Entrée 5.5-oz Can
    Sponsored

    Open Product Description
    $1.99
    $0.36/oz
  • Blue Buffalo Tastefuls Natural Tender Morsels Wet Cat Food, Chicken Entrée 5.5-oz Can
    Sponsored

    Open Product Description
    $1.99
    $0.36/oz
  • Blue Buffalo Tastefuls Natural Tender Morsels Wet Cat Food, Chicken Entrée 5.5-oz Can
    Sponsored

    Open Product Description
    $1.99
    $0.36/oz
  • 10 for $10.00
    Purina Friskies Paté Poultry Platter Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.11
    $0.20/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Delectables Lickable Treat Stew with Tuna & Shrimp for Cats, 1.4 oz

    Open Product Description
    $1.59
    $1.14/oz
  • 10 for $10.00
    Purina Friskies Shreds with Whitefish & Sardines in Sauce Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.11
    $0.20/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $11.00
    Purina Fancy Feast Chicken Feast Classic Paté Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.19
    $0.40/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $11.00
    Purina Fancy Feast Chicken Feast Classic Paté Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.19
    $0.40/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $11.00
    Purina Fancy Feast Chicken Feast Classic Paté Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.19
    $0.40/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Blue Buffalo Wilderness High-Protein Natural Food for Cats with Salmon, Adult, 4 lbs
    Sponsored

    Open Product Description
    $24.99
    $0.39/oz
  • Purina Fancy Feast Petites Roasted Turkey Entrée in Gravy Gourmet Cat Food, 1.4 oz, 2 count

    Open Product Description
    $1.49
    $0.53/oz
  • Purina Friskies Fuly Load'd with Chicken, Carrots, Tomatoes & Spinach in Gravy Cat Food, 5.5 oz

    Open Product Description
    $0.99
    $0.18/oz
  • locked-in price
    Fancy Feast Savory Centers Paté with Chicken and a Gourmet Gravy Center Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.99
    $0.66/oz
    was $2.19
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Fancy Feast Savory Centers Paté with Chicken and a Gourmet Gravy Center Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.99
    $0.66/oz
    was $2.19
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Fancy Feast Savory Centers Paté with Chicken and a Gourmet Gravy Center Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.99
    $0.66/oz
    was $2.19
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $11.00
    Purina Fancy Feast Chopped Grill Feast Classic Paté Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.19
    $0.40/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • The Blue Buffalo Co. BLUE Bursts with Paw-Lickin' Chicken Natural Treats for Cats, 5 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $4.49
    $0.90/oz
  • 10 for $11.00
    Purina Fancy Feast Gravy Lovers Salmon Feast in Gravy Paté Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.19
    $0.40/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Purina Friskies Fully Load'd with Salmon, Wild Rice, Carrots & Spinach in Sauce Cat Food, 5.5 oz

    Open Product Description
    $0.99
    $0.18/oz
  • locked-in price
    Fancy Feast Savory Centers Paté with Tuna and a Gourmet Gravy Center Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.99
    $0.66/oz
    was $2.19
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Delectables Bisque Lickable Treat for Cats with Chicken, 1.4 oz

    Open Product Description
    $1.59
    $1.14/oz
  • Purina Fancy Feast Grilled Collection Seafood Gourmet Cat Food, 3 oz, 24 count

    Open Product Description
    $27.99
    $6.22/lb
  • Purina Fancy Feast Petites Beef Entrée with Carrots in Gravy Gourmet Cat Food, 1.4 oz, 2 count

    Open Product Description
    $1.49
    $0.53/oz
  • Delectables Squeeze Up Handheld Lickable Treats for Cats Variety Pack, 0.5 oz, 54 count

    Open Product Description
    $36.99
    $1.37/oz
  • Purina Fancy Feast Petites Grilled Chicken Entrée with Rice Gourmet Cat Food, 1.4 oz, 2 count

    Open Product Description
    $1.49
    $0.53/oz
  • Purina Fancy Feast Petites Grilled Chicken Entrée with Rice Gourmet Cat Food, 1.4 oz, 2 count

    Open Product Description
    $1.49
    $0.53/oz
  • Purina Fancy Feast Petites Grilled Chicken Entrée with Rice Gourmet Cat Food, 1.4 oz, 2 count

    Open Product Description
    $1.49
    $0.53/oz
  • 10 for $11.00
    Purina Fancy Feast Classic Paté Tender Liver & Chicken Feast Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.19
    $0.40/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $11.00
    Purina Fancy Feast Grilled Salmon & Shrimp Feast in Gravy Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.19
    $0.40/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $11.00
    Purina Fancy Feast Turkey & Giblets Feast Classic Paté Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.19
    $0.40/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $10.00
    Purina Friskies Paté Liver & Chicken Dinner Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.11
    $0.20/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $10.00
    Purina Friskies Paté Salmon Dinner Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.11
    $0.20/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    Purina Tidy Cats Free & Clean LightWeight Unscented Multi-Cat Clumping Litter, 17 lb
    locked-in price

    Open Product Description
    $30.49
    $0.11/oz
    was $31.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Purina Fancy Feast Sliced Collection Poultry Favorites Gourmet Cat Food, 3 oz, 24 count

    Open Product Description
    $27.99
    $6.22/lb
  • locked-in price | Limit 4
    Purina Friskies Surfin' & Turfin' Favorites Cat Food, 22 lb
    locked-in price

    Open Product Description
    $26.99
    $1.23/lb
    was $27.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    INABA Churu Tuna with Scallop Recipe Cat Treat, 0.5 oz

    Open Product Description
    $2.19
    $1.10/oz
    was $2.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Delectables Stew Lickable Treat Variety Pack for Cats, 1.4 oz 12 count

    Open Product Description
    $13.99
    $0.83/oz
  • 10 for $11.00
    Purina Friskies Lil' Gravies Roasted Chicken Flavor Cat Food, 1.55 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.50
    $0.97/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $11.00
    Purina Friskies Lil' Shakes Cat Food with Tantalizing Tuna, 1.55 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.50
    $0.97/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th