Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Like Air Classic Puffcorn, 4 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $1.00/oz
  • On Sale!
    Wise Cheez Doodles Baked Puffs Cheddar Cheese Flavored Corn Snacks, 8.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $0.47/oz
    was $4.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Herr's Honey Cheese Flavored Curls, 7 1/2 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.79
    $0.64/oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Pringles Mingles Dill Pickle & Ranch Puffed Snacks, 5.5 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    Soy Free
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.78/oz
  • On Sale!
    Herr's Jalapeño Poppers Flavored Cheese Curls, 7 1/2 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.79
    $0.64/oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Herr's Baked Cheese Curls, 8 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.79
    $0.48/oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Cheetos Puffs Cheese Flavored Snacks 8 Oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.49
    $0.69/oz
  • Herr's Smokin' Hot Pork Rinds, 3 3/4 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.80/oz
  • Funyuns Onion Flavored Rings Original 8 1/4 Oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.99
    $0.73/oz
  • Cheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks 8 1/2 Oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.49
    $0.65/oz
  • Herr's Smoked Barbecue Flavored Pork Rinds, 3 3/4 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.92/oz
  • Cheetos Simply NKD Puffs Cheese Flavored Snacks Regular, 8 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.49
    $0.69/oz
  • On Sale!
    Wise Flavored Onion Rings, 5.85 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.77/oz
    was $4.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Parks Famous Flavor Tender Style Original Pork Cracklins Chicharrones, 5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.49
    $0.70/oz
  • On Sale! Limit 4
    Sensible Portions Garden Veggie White Cheddar Flavored Baked Corn Puffs, 3.75 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.80/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Herr's Cheese Balls, 17 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $9.49
    $0.47/oz
  • Mission Plain Chicaron Picante 4oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.29
    $0.82/oz
  • Cheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks Party Size!, 15 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.40/oz
  • On Sale!
    Like Air White Cheddar Puffcorn Snack Pack, .5 oz, 8 count
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.49
    $1.37/oz
    was $6.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Funyuns Onion Flavored Rings Regular 5 1/4 Oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.99
    $0.95/oz
  • On Sale!
    Wise Cheez Doodles Baked Puffs Cheddar Cheese Flavored Corn Snacks Party Size, 13 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.38/oz
    was $5.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Hippeas Vegan White Cheddar Explosion Flavored Chickpea Puffs, 3.75 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.49
    $1.20/oz
  • Pirate's Booty Aged White Cheddar Rice & Corn Puffs, 4 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.49
    $0.87/oz
  • Bachman Jax Puffed Curls Cheese Flavored Corn Snacks, 8.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $0.53/oz
  • Jax Puffed Curls Cheddar Cheese Flavored Corn Snacks, 3.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.49
    $0.71/oz
  • Wise Cheez Doodles Baked Puffs Cheddar Cheese Flavored Corn Snacks, 2.5 oz

    Open Product Description
    $2.25
    $0.90/oz
  • Grab & Go Popcorn & Puffs, 18 count, 10.8 oz

    Open Product Description
    $12.99
    $1.20/oz
  • Pirate's Booty Aged White Cheddar Baked Rice and Corn Puffs, 1/2 oz, 24 count
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $12.99
    $1.08/oz
  • On Sale!
    Utz Baked Cheddar Cheese Balls, 23 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $7.99
    $0.32/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Calbee Harvest Snaps Tangy & Zesty Tomato Basil Flavored Crisps Sharing Size, 8.5 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.70/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Calbee Harvest Snaps Creamy & Mellow White Cheddar Flavored Crisps Sharing Size, 8.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.70/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Pirate's Booty Aged White Cheddar Rice & Corn Puffs, 10 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.70/oz
  • Cheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks Flamin' Hot Flavored 15 Oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.40/oz
  • Cheetos Puffs Cheese Flavored Snacks 13 1/2 Oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.44/oz