Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • On Sale!
    Lay's Lightly Salted Potato Chips Classic 7 3/4 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.51/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Lay's Lightly Salted Potato Chips Classic 7 3/4 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.51/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Lay's Lightly Salted Potato Chips Classic 7 3/4 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.51/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Lay's Kettle Cooked Potato Chips Original Sea Salt 8 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Jackson's Avocado Oil Sea Salt Kettle Cooked Sweet Potato Chips, 5 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $0.90/oz
  • Jackson's Avocado Oil Sea Salt Kettle Cooked Sweet Potato Chips, 5 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $0.90/oz
  • Jackson's Avocado Oil Sea Salt Kettle Cooked Sweet Potato Chips, 5 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $0.90/oz
  • 3 for $7.00
    Pringles Cheddar and Sour Cream Potato Crisps, 5.5 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.79
    $0.51/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $9.00
    HERR'S Crisp 'n Tasty Potato Chips, 8 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $7.00
    Pringles Ranch Potato Crisps, 5.5 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.79
    $0.51/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $7.00
    Pringles Ranch Potato Crisps, 5.5 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.79
    $0.51/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $7.00
    Pringles Ranch Potato Crisps, 5.5 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.79
    $0.51/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Lay's Kettle Cooked Potato Chips Sea Salt & Vinegar Flavored 8 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $7.00
    Pringles Sour Cream & Onion Flavored Potato Crisps, 5.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.79
    $0.51/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • The Original Old Glories Saratoga Chips, 7 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.43/oz
  • 2 for $6.00
    Wise Golden Potato Onion & Garlic Potato Chips, 7.5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.00
    $0.40/oz
    was $4.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $6.00
    Wise Golden Potato Onion & Garlic Potato Chips, 7.5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.00
    $0.40/oz
    was $4.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $6.00
    Wise Golden Potato Onion & Garlic Potato Chips, 7.5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.00
    $0.40/oz
    was $4.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $7.00
    Pringles Cheddar Cheese Potato Crisps, 5.5 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.79
    $0.51/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $9.00
    Miss Vickie's Kettle Cooked Potato Chips Sea Salt & Vinegar Flavored 7 1/2 Oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.53/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $6.00
    Wise Golden Potato Original Potato Chips, 7.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.00
    $0.40/oz
    was $4.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Bowl & Basket Original Wavy Potato Chips, 8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.49
    $0.31/oz
  • Bowl & Basket Original Wavy Potato Chips, 8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.49
    $0.31/oz
  • Bowl & Basket Original Wavy Potato Chips, 8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.49
    $0.31/oz
  • 3 for $9.00
    HERR'S Lightly Salted Potato Chips, 8 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $9.00
    HERR'S Barbecue Flavored Potato Chips, 7 3/4 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.51/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Lay's Potato Chips Classic 1 1/2 Oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $0.99
    $0.66/oz
  • Lay's Potato Chips Classic 13 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.46/oz
  • On Sale!
    Lay's Kettle Cooked Potato Chips Mesquite BBQ Flavored 8 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Lay's Wavy Lightly Salted Potato Chips Original 7 1/2 Oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Vegan

    Open Product Description
    $3.99
    $0.53/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $6.00
    Wise Golden Potato Honey BBQ Potato Chips, 7.5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.00
    $0.40/oz
    was $4.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Lay's Wavy Potato Chips Original 7 3/4 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.51/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Lay's Potato Chips Classic 2 1/2 Oz

    Open Product Description
    $2.79
    $1.12/oz
  • 3 for $7.00
    Pringles BBQ Flavored Potato Crisps, 5.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.79
    $0.51/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $7.00
    Pringles BBQ Flavored Potato Crisps, 5.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.79
    $0.51/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $7.00
    Pringles BBQ Flavored Potato Crisps, 5.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.79
    $0.51/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • The Good Crisp Company Sour Cream & Onion Potato Crisps, 5.6 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.69
    $0.84/oz
  • 3 for $9.00
    HERR'S Cheddar & Sour Cream Ridged Potato Chips, 7 3/4 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.51/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Lay's Potato Chips Classic 8 Oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Lay's Potato Chips Honey Barbecue Flavored 7 3/4 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.51/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Wilde Buffalo Style Protein Chips, 1.34 oz, 4 count
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $9.99
    $1.85/oz
  • On Sale!
    Lay's Potato Chips Sweet Southern Heat Barbecue Flavored 7 3/4 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.51/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Bowl & Basket Specialty Jalapeño Kettle Chips, 8 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $0.35/oz
    was $2.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Bowl & Basket Specialty Sea Salt Kettle Chips, 8 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.79
    $0.35/oz
    was $2.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $7.00
    Pringles Original Potato Crisps, 5.2 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.79
    $0.54/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Bowl & Basket Original Potato Chips, 8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.49
    $0.31/oz
  • 3 for $7.00
    Pringles Dill Pickle Potato Crisps, 5.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.79
    $0.51/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th