All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • Whole Grain
    Remove Whole Grain
Sort by
  • locked-in price
    Galbani Reduced Fat Mozzarella String Cheese, 12 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.25/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    General Mills Cheerios Honey Nut Cereal Large Size, 15.4 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $4.49
    $0.29/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Goldfish Whole Grain Cheddar Baked Snack Crackers, 6.6 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.29
    $0.50/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $8.00
    SunChips Whole Grain Snacks Honey BBQ Flavored 7 Oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.57/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    One Degree Organic Foods Sprouted Quinoa Cacao Granola, 11 oz
    Organic
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $4.59
    $0.42/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    General Mills Cheerios Toasted Whole Grain Oat Cereal Large Size, 12 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $4.49
    $0.37/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $8.00
    SunChips Whole Grain Snacks Original 7 Oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.02/g
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Bear Naked Fruit and Nut Medley Granola, 5g Protein, Fiber, 12  oz Bag
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $3.99
    $0.33/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Nature's Bakery Original Fig Bar, 2 oz, 6 count
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $4.99
    $2.50/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Tostitos Tortilla Chips Lightly Salted 12 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.42/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $6.00
    Angie's Boom Chicka Pop Light Sweet & Salty Kettle Corn, 5 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.49
    $0.70/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $6.00
    Angie's Boom Chicka Pop Sweet & Salty Kettle Corn, 7 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.49
    $0.50/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Kind Almond Butter Breakfast Protein Bars, 1.76 oz, 6 count
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.99
    $0.38/oz
    was $5.89
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $9.99
    Tostitos Scoops! Tortilla Chips Original 14 1/2 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.40/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Lesser Evil Buttery Flavor Himalayan Gold Popcorn, 4.6 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.49
    $0.76/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Sara Lee 100% Whole Wheat Bread, 1 lb 4 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.20/oz
    was $4.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $8.00
    SunChips Whole Grain Snacks Garden Salsa Flavored 7 Oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.57/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Quaker Instant Oatmeal Lower Sugar Apples & Cinnamon 1.09 Oz 8 Count
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $3.49
    $3.49/8.7oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Quaker Instant Oatmeal Maple & Brown Sugar 1.19 Oz 8 Count
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $3.49
    $2.93/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Goldfish Vanilla Cupcake Baked Grahams, 6.6 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $3.29
    $0.50/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Quaker Chewy Yogurt Granola Bars Strawberry 1.23 Oz, 5 Count
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Whole Grain

    Open Product Description
    $3.49
    $0.57/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Galbani String Cheese Low Moisture Part Skim Mozzarella Cheese, 12 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.25/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Thomas' Nooks & Crannies Original English Muffins, 6 count, 12 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.25/oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Wholly Wholesome Wholly Gluten Free Pie & Pastry Dough, 2 count, 20 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $6.99
    $0.35/oz
    was $8.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Frito Lay Simply Snacks Variety Pack 5 7/8 Oz, 8 Count
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $6.99
    $1.19/oz
    was $7.19
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Smartfood Popcorn White Cheddar Flavored 5/8 Oz, 10 Count
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $6.99
    $1.12/oz
    was $7.19
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Pop Secret Movie Theater Butter Microwave Popcorn Family Size, 3.2 oz, 12 count
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Non GMO

    Open Product Description
    $5.49
    $0.14/oz
    was $6.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Cascadian Farm No Added Sugar Organic Coconut Cashew Granola, 11 oz
    locked-in price
    Organic
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.99
    $0.54/oz
    was $6.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    General Mills Cheerios Protein Honey Nut Cereal Large Size, 11.2 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $4.49
    $0.40/oz
    was $6.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    Zbar Chocolate Chip Organic Soft-Baked Energy Snack Granola Bars
    locked-in price
    Organic
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.99
    $0.79/oz
    was $6.29
    Offer Valid Week of Sep 27th