All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • Soy Free
    Remove Soy Free
Sort by
  • locked-in price
    StarKist Solid White Albacore Tuna in Water, 5 oz
    locked-in price
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.25
    $0.25/oz
    was $1.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    StarKist 25% Less Sodium Solid White Albacore Tuna in Water, 5 oz
    locked-in price
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.25
    $0.25/oz
    was $1.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Gillian's Gluten-Free Home-Style Stuffing, 8 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $0.56/oz
    was $5.39
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    StarKist Chunk White Albacore Tuna in Water, 5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.39
    $0.28/oz
    was $1.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Violife Just Like American Sandwich Slices Cheese Alternative, 10 count, 7.05 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.57/oz
    was $5.12
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    CALIFIA FARMS Extra Creamy Almondmilk, 48 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.49
    $0.07/fl oz
    was $4.34
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Wholly Wholesome Wholly Gluten Free Pie & Pastry Dough, 2 count, 20 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $6.99
    $0.35/oz
    was $8.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Katz Chocolate Chip Muffin Snacks, 16 count, 6 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Dairy Free

    Open Product Description
    $4.59
    $0.77/oz
    was $6.19
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Against the Grain Original Crust Pesto Pizza, 22.4 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $12.49
    $0.56/oz
    was $13.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    CALIFIA FARMS Go Coconuts Coconut Milk & Coconut Water Blend, 48 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.49
    $0.07/fl oz
    was $4.34
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    CALIFIA FARMS Toasted Coconut & Almondmilk Blend, 48 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.49
    $0.07/fl oz
    was $4.34
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Barilla Protein+ Angel Hair Grain & Legume Pasta, 14.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $0.21/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Barilla Protein+ Cellentani Grain & Legume Pasta, 14.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $2.99
    $0.21/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Barilla Protein+ Penne Grain & Legume Pasta, 14.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $0.21/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Chosen Foods Classic Mayo, 12 fl oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $8.99
    $0.75/fl oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 4 for $5.00
    Tuttorosso Basil, Garlic & Oregano Diced Tomatoes, 14.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.36
    $0.09/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    Orgain Organic Protein Vanilla Bean Flavored Protein Powder, 16.3 oz
    locked-in price
    Organic
    High Protein

    Open Product Description
    $19.99
    $1.22/oz
    was $24.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $19.99
    Perfect Bar Peanut Butter the Original Refrigerated Protein Bar, 2.5 oz, 4 count
    Organic
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $8.39
    $0.84/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $29.99
    Liquid I.V. Hydration Multiplier Lemon Lime Electrolyte Drink Mix, 0.56 oz, 15 count
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $21.99
    $2.60/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Milton's Zesty Ranch Protein Crackers, 4.25 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $2.99
    $0.70/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Kite Hill Original Plain Unsweetened Almond Milk Yogurt, 16 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    Plant Based

    Open Product Description
    $3.99
    $0.25/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Dr. Praeger's Super Greens Veggie Burgers, 2.5 oz, 4 count
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.29
    $0.43/oz
    was $5.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Hu Salty Dark Chocolate, 2.1 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.99
    $2.38/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Hu Simple Milk Chocolate, 2.1 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.99
    $2.38/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Barilla Gluten Free Elbows Pasta, 12 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.25/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Barilla Protein+ Farfalle Grain & Legume Pasta, 14.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $0.21/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Barilla Protein+ Rotini Grain & Legume Pasta, 14.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $0.21/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    True Lemon Unsweetened Crystallized Lemon, 32 count, .90 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $3.29/oz
    was $3.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    True Lime Powder, 32 count, .90 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $3.29/oz
    was $3.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Kevin's Natural Foods Butter Chicken Family Size, 28 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $9.99
    $0.36/oz
    was $14.60
    Offer Valid Week of Sep 27th